reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Snoopy mojego chłopaka chrześniak miał tak kilka dni temu, ale on jest starszy więc mu wapno dali... I widać było maleńką dziurke od ugryzienia... Jak jego mamusia zastanawiała sie co zrobić to w jakiejś starej dziwnej książce wyczytałam że niby okłady z amoniaku :confused::szok: albo z popiołu od papierosów :szok::confused::szok: masakra co ci ludzie kiedyś stosowali... No ale po wapnie następnego dnia już nic nie miał a wcześniej wogóle oczka nie otwierał i wyglądał jak dzwonnik z notre dame (nie wiem jak to sie pisze:-p)
Co do testów to mi dopiero czwarty wyszedł pozytywny a wcześniej ze niby nie jestem, ale te że nie jestem to paskowe były a czwarty płytkowy zrobiłam i wyszedł pozytywnie :-)
A ja dzisiaj na obiad ziemniaki w mundurkach i gzik bo jeść sie nie chce to po co mam stać nad garami... Ja to bym chciała żeby burza przyszła... U moich rodziców w niemczech w już takim lekko górzystym terenie to tak w nocy pioruny trzaskały że sie dom razem z górą osunął... masakra... A ja dzisiaj tacie wysłałam szalik i koszulke POLSKI na niedzielny mecz... Będzie biedny siedział wsród niemców na meczu kontra niemcom...
Ide posiedzieć pod wiatrakiem...:rofl2:
 
reklama
robilam test w dzien misiaczki no i wyszedl negatywny :-( tak juz wyczekujemy na malenstwo myslalam ze nie dostane okresu ale niestety mi sie pojawil i nie wiem czy jestem czy nie :-(a juz bym chciala wiedziec a po za tym jesli bym byla w ciazy to by byl trzeci tydzien :-(ale znajac zycie to nie bede w ciazy:-(
 
Karolina00 ale ja bym zjadla takich Polskich ziemniaczkow mlodych z malsanka :D tu nie ma takich dobrych :./
aCo do zaropialgo oczka to tesh slyszalam o tym mleku :)
Anusia zwykle jak sie stara czlowiek o dziecko to sie to ciagnie i caignie:) wrzuc na luz nie mysl tak o tym :p wiem ze latwo mi powiedziec ale ja tyesh tak miala pol roku sie staralismy o dzidzie i nic kupilismy auto i stwierdzilismy ze poczekamy troszke zeby splacic czesc rat a tu 2 tyg a ja robie test i dzidzia jest :D Glowa do gory :)
 
Anusia chcialam napisac to co miska, my robilismy dzidzi i nic a jak juz nam sie nie chcialo to samo sie stalo i mam Alusie:-)
To co ja mam jej cyca nad okiem powiesic:-D i wpuszczac moje mleko czy wycisnac troche na pieluche i przecierac co jakis czas?? bo sol jej wpuszczam, przecieram i dalej ropieje....:-( tak jak by jej sie skrzepik w oczku zrobil....:-(
A tak wogole to mam nie rowne cyce jeden ogromniasty a drugi juz normalny a karmie na zmiane, czy to sie unormuje??
 
Snoopy z tym mlekiem do dokladnie nie wiem jak sie robi tylko slyszalam ze pomaga :p ale mysle ze jak nasacysz jakis wacik albo cos to moze bedzie :)
a z cycami to mysle ze Ci sie unormuje , nie wiem dokladnie bo ja swojego Filipka nie karmilam cycem :/ A z obu ci je po tyle samo ??? Wiem ze dokladnie nie obliczysz ale tak mniej wiecej:p
 
witam, i znowu upal, az nic sie nie chce robic...
aniusia1534 nam sie udalo za drugim razem zrobic dzidzie, bo za pierwszym tez nam nie wyszlo, a test zrobilam po jak okres spoznial mi sie 6 dni, a moja siostra nie miala okresu zrobila test i wyszedl negatywny, a drugi zrobila pozniej i wyszedl pozytywny, ale jesli masz torbiel, to najlepiej by bylo gdybys poszla do lekarza, i porozmawiala z nim ze chcesz miec dzidzi, to on ci
powie czy nie bedzie zadnych porblemow.
snoopy12 jak sobie czytam o Twoim facecie to az mnie telepie, jak mozna zarabiac 2000 i wsdzystko przepic wiedzac ze zaraz ma sie urodzic dzidzi???? dla mnie jest to niewyobrazalne, i jeszcze prosic Cie o pieniadze....
 
z prawego troche mniej je wiec moze dlatego jest wiekrzy... w szpitalu tylko z lewego chciala bo prawego nie umiala zlapac i strasznie sie denerwowala wiec dawalam ten ktory jej pasowal:-) a teraz mam za swoje:-)
Co do J to zobaczymy jak to bedzie w tym miesiacu... a przepic latwo stawiasz calemu osledlu bo przeciez to jego koledzy i jak by to bylo jak by on tylko pil a oni nie?? zjebalam go i jak do mnie dzwoni to mu dopiekam caly czas, juz chyba ma dosc tego mojego gadania bo od 10 dni nie pije, ciekawe ile jeszcze wytrzyma??? A jego ojciec woli sie najebac niz cos kupic wiec on mysli pewnie ze to normalne. Ciezko mi sie z nim teraz dogadac (od jakichs 3-4miesiecy:-()
A i co do oczka Aluni to samo przeszlo:-) oczywiscie sola caly czas ja meczylam:-)
 
Witam mamuśki :)
Dzień dzisiejszy jakiś taki nijaki bez większych wrażeń :-p tak jakoś dziwnie nie lubię takich dni :-p
Jedyne co to zaliczyłam biologie :-) byłam na solarium ( tylko na twarz oczywiście) bo jakieś uczulenie mi wyskoczyło i już nie mogłam z taka twarzą chodzić :-p płakać mi się chciało jak w lustro patrzałam a przecież mam tryskać radością :-p
A tak to nuda ... zjadłam pełną miskę truskawek i nie mogę się ruszać:-) (Kocham taki stan :-p:-))

Tak czytałam i czytałam i zapomniałam co komu powiedzieć chciałam :-p

Aaa i mam pytanko czy wy też macie tyle włosów na brzuchu ?!?!:-[
 
dziewczyny macie chyba racje narazie sobie odpuscimy moze to samo wyjdzie z siebie mam taka nadzieje bardzo nam zalezy na dzidziusiu i mam nadzieje ze szybko sie to stanie:tak:
 
reklama
Aniusia napewno przyjdzie nawet nie bedziesh wiedziec kiedy :p Tylko przestancie o tym myslec ciagle i jak sie kochac to nie myslcie zeby tylko dzidzie zrobic :p:p
Femme fatal nie wiem jak jest z wlosami ale jak chodzilam w ciazy Zfilkiiem to mialm duzo wiecej ogolnie na nogach rekach i brzuchu :p ale pozniej sie uspokoilo :) ja mialam tesh bardzo duzo piperzykow :D przed ciaza prawie wogole a pozniej co chilke to jakies nowe :)
 
Do góry