reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Te skróty nie dotyczą przypadkiem samego urządzenia na którym jest wykonywane badanie?? To PWR to moc.

Jeszcze tu może znajdziesz coś co Cię interesuje

http://78.28.2.91/dziecko/forum/pokaz.php?id=1275&czytaj=0&dalej=1


Monika:tak: Eee 18 to nie tak źle.. Tym bardziej, że jesteście razem...:tak: Dacie rade, jestem pewna.

misia92 Aż takie okropne to jest???:angry::crazy: Raaany, jak ja to wypije..

A wózek hmm.. jeżdże nim co jakiś czas po pokoju i nie ma źle:-) Właśnie zamówiłam MC. ajjj:-D

Zdecydowanie cytryna po glukozie ;-) I lepiej siedzieć przez ta godzinę niż się ruszać ;-)
 
Ostatnia edycja:
hej!
niestety z USG nie jestem w stanie pomóc, bo się kompletnie nie znam na tym, sama kiedyś przeszukiwałam Internet...
i moze jestem jakaś dziwna, ale mi glukoza smakowała :rofl2: choć bardzo mnie wymęczyło to, że na czczo musiałam być.

u nas dziś zwariowany dzień, mała od 7 rano do 17 nie spała, a jak tylko odkładaliśmy ją do łóżeczka to był wrzask :dry: zasnęła o tej 17 włożona do gondolki i pobujana (nasza gondolka robi za kołyskę jak nie jest na stelażu wózka) i śpi nadal. nie wiem co jej było, cały czas chciała cycka albo być na rękach, chyba się towarzyska zaczyna robić :-) a nie wiem w co się bawić z takim malenstwem?
Kiniorek gratulacje :-)
ixidixi nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;-)
nam w piątek stuka rocznica ślubu ah :-)
 
heja :)

co do usg to ja tam niewiem mi zawsze powiedzieli co to wszystko znaczy ale teraz juz nie pamietam :( ale dziewczyny podaly kilka waznych odpowiedzii i mysle ze napewno sie nie myla :)

umi wymiana wozka, wozka :))) hehehe :p

ja Nadii musze rowerek kupic bu juz sie przeprowadzilismy i jest git nie bedzie trzeba targac nic musze isc cos poogladac mam w sumie juz jeden na oku :)
 
Ehh..;-) No i już mi przeszło, jestem chyba za miękka.. ale wózek naprawdę średni, chociaż jeszcze jest zapakowany i nie przyjrzałam sie bardziej.. nawet nim nie jeździłam:zawstydzona/y: Niech myśli jeszcze przez chwile, że jestem obrażona.
to dobrze że Ci przechodzi.... :tak::tak::tak:
No ja wiem, ale jak jej go żal, to może jak się postarają to wspólnie wymyślą coś. Ja tam wózek mam swój na oku, może za wcześnie ale i tak. Bo nie jest drogi a chwalą sobie. 360 zł z przesyłką z allegro. Z gondolą (co moim zdaniem jest wygodniejsze, bo nosidełko jak dziecko rośnie to są źle wyprofilowane i z reguły szybko wyrastają z nich- wiem po moim bratanku, kupili wózek z coneco za 1200 zł a okazało się że mały w nosidełko się nie mieścił ;/ ). Do tego fajny, zmienia się w porządną spacerówkę, duży kosz, porządne koła - nie skrętne, bo to jest największe cholerstwo. i takie podstawowe dodatki, a na prawdę ładny :) Tu macie link do niego NOWY WÓZEK DZIECIĘCY GŁĘBOKO SPACEROWY (1148803817) - Aukcje internetowe Allegro
Wózek ogólnie ładny ale kolor mnie sie nie podoba..... ale każdy ma inny gust:-D:-D
hellol babki :)

ahh jutro znow zalatwianie po urzedach no ale coz jak trzeba to trzeba :p :)

a co do wozka no to osobiscie przyznam ze ani jeden ani drugii niestety nie jest praktyczny ale to moja osobista opinia ... ale jakby co to wybrala bym tego 3 kolowca ...

a co do chlopaka to wybacz bejbe :p chcial dobrze chlop :)) moze uda sie go wymienic ...

ja np pierwszy swoj wozek kupilam hauck rozowy spacerowka z fotelikiem do samochoduy ktory uzywasz dla noworodka ... tak nadzwyczajnie z niego nie bylam zadowolona ale nie byl zly ... teraz mam taco rider chyba o ile pamietam i jest wszystko superr ok wielki wozek ale nie miesci sie do kazdego samochodu ma ogromny kosz ale mala pelerynke a w tamtym pelerynka obejmowala caly wozek kosz i torbe no i miescil sie do kazdego auta ale mam teraz jeszcze trzecii wozek taki na szybko do autka tylko laska :)

ale osobiscie nie polecam wozkow gdzie fotelik do samochodu to rowniez taka jakby gondola dla noworodka ... wozek ok jest na krotki spacer ale nie na dluzsza mete ;/

dwa wozki mialam rozowe a trzeci czarno czerwony ale Nadina kazdy wymarasila jak zwykle nadzwyczajnie :) no ale od czego ma sie pralke :) brudne dziecko to szczesliwe dziecko :)
Pewnie że tak Sebastian jest na to żywym dowodem i pewnie nie on jeden:-D:-D:-D
Czesc dziewczyny..Bylam wczoraj u tej lekarki noi przepisala mi to skierowanie...jutro musze pojsc o 7 rano...ehh..ale pow mi czy to normalne..?Ja sie wogole nie czuje jak w ciazy..zadnych mdlosci i wymiotow..tylko czasami jestem troszke zmeczona..ale tez nie zawsze...to normalne...?
Ja przy sebastianie do 20 tyg ciąży w ogóle sie nie czułam jakbym była w ciąży tylko że brzuch mi rósł :tak::-):-)
Moni3kans to normalne. Ja np. czułam mdłośći od ok 10 tc do 14tc.
Ale były straszne...
A dzisiaj tylko morfologie robisz, tak?;-)

I koniecznie daj sobie suwaczka: Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com
Przez to bedziemy wiedzieć co u Ciebie:D


Ja na morfologie ide w czwartek i na glukoze też:rofl2: fee..
Ciekawe co mój gin powie, jak sie dowie, że bez jego zgody zaprzestałam tych zastrzyków z żelazem:zawstydzona/y: Mój D. jeszcze go zbeszta.. ehh ciekawe czy bedziemy mieli po co do niego wracać.. i rodzić w innym szpitalu:dry:

A co do wózka..:zawstydzona/y: Przeszło mi już całkowicie kiedy dowiedziałam się, że D. dał za niego 500 zł.:-p nie wiem jakim cudem...:zawstydzona/y: nie chce powiedzieć. Może to jakaś lipa..:crazy:

Ale..:-D nawet fajnie się nim jeździ i co dziwne: tak miękko jak na pompowanych kołach.. ale to ze względu na stelaż.. ta gondolka tak jakoś inaczej "siedzi" w nim... i można bujać i bujać.. no zobaczymy. Ale jestem w miare zadowolona, bo teraz moge kupić fotelik maxi cosi. Wcześniej ze względu na cene wózka musieliśmy odpuścić takie cacko:rofl2: ale teraz.. moge zaszaleć...
No a drażni mnie to kółko z przodu... tak sie obraca niemołosiernie...:dry: Ale jak bede mieć fotelik MC to wszystko zniose:-p

Ide sobie zrobić tosty.. jakby co, to jestem dzisiaj caaaały dzień w domu (czytaj: na forum) bo musze troszke zrobić na kompie.. więc piszcie dziewczyny, to może nie bedzie tak nudno..:tak:


P.S Znowu upał!:angry:
no to super że już jest ok z tym wózkiem no i jeszcze możesz sobie zaszaleć.... :-D:-D:-D

no morfologie..ob mocz analize ogolna i zelazo..a co do upalu to u mnie wlasnie widze ze za oknem znowu sie zaczyna..:/...a co do mdlosci to dobrze by bylo gdyby sie wogole nie pojawily...w sumie to..widzialam juz moje malenstwo na usg..jego bijace serduszko..a nadal nie moge w to uwierzyc....:(:(:(Przeraza mnie to wszystko..:(Myslalam ze jak juz gin potwierdzi to przestane sie idiotycznie zastanawiac ze moze jednak nie jestem w ciazy...a tutaj okazuje sie ze jest ze mna tylko gorzej zamiast lepiej...i czuje sie z tym okropnie..:(Kompletnie nie wiem co mam robic..:(:(:(
Kochana dojdziesz do siebie... porozmwiaj z kimś... z przyjaciółką np.... to pomaga....
Monika:tak: Eee 18 to nie tak źle.. Tym bardziej, że jesteście razem...:tak: Dacie rade, jestem pewna.

misia92 Aż takie okropne to jest???:angry::crazy: Raaany, jak ja to wypije..

A wózek hmm.. jeżdże nim co jakiś czas po pokoju i nie ma źle:-) Właśnie zamówiłam MC. ajjj:-D
Dasz rade nie jest to w sumie takie złe... mnie to tym mdliło strasznie....
Te skróty nie dotyczą przypadkiem samego urządzenia na którym jest wykonywane badanie?? To PWR to moc.

Jeszcze tu może znajdziesz coś co Cię interesuje

http://78.28.2.91/dziecko/forum/pokaz.php?id=1275&czytaj=0&dalej=1




Zdecydowanie cytryna po glukozie ;-) I lepiej siedzieć przez ta godzinę niż się ruszać ;-)
Racja racja lepiej posiedzieć..... :tak::tak:
hej!
niestety z USG nie jestem w stanie pomóc, bo się kompletnie nie znam na tym, sama kiedyś przeszukiwałam Internet...
i moze jestem jakaś dziwna, ale mi glukoza smakowała :rofl2: choć bardzo mnie wymęczyło to, że na czczo musiałam być.

u nas dziś zwariowany dzień, mała od 7 rano do 17 nie spała, a jak tylko odkładaliśmy ją do łóżeczka to był wrzask :dry: zasnęła o tej 17 włożona do gondolki i pobujana (nasza gondolka robi za kołyskę jak nie jest na stelażu wózka) i śpi nadal. nie wiem co jej było, cały czas chciała cycka albo być na rękach, chyba się towarzyska zaczyna robić :-) a nie wiem w co się bawić z takim malenstwem?
Kiniorek gratulacje :-)
ixidixi nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;-)
nam w piątek stuka rocznica ślubu ah :-)
No to gratuluję i wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ... Pisze wcześniej bo potem może mi to umknąć :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
heja :)

co do usg to ja tam niewiem mi zawsze powiedzieli co to wszystko znaczy ale teraz juz nie pamietam :( ale dziewczyny podaly kilka waznych odpowiedzii i mysle ze napewno sie nie myla :)

umi wymiana wozka, wozka :))) hehehe :p

ja Nadii musze rowerek kupic bu juz sie przeprowadzilismy i jest git nie bedzie trzeba targac nic musze isc cos poogladac mam w sumie juz jeden na oku :)
ja Sebie też musze rowerek kupić .... musze sie rozejrzec może na Allegro uda mi sie coa kupic....



Ja dzis miałam troche zakrecony dzień.... wstałam z potężnym bólem głowy.... po kawie mi przeszło ale jajniki znów dały o sobie znac i to tak jak nigdy.... poszłam koło 13 do mojej lekarki (ginekolog) bo miałam dzis termin do niej ... zbadała mnie i zleciła badanie krwi i na piatek USG....:crazy::crazy::crazy: juz myślałam że mam z tym spokój a tu lipaaa:no::no::no:
A najgorsze jest to że brałam dzis już 4 nospy i nie pomagają mi....
 
hej
Dawno nie pisalam ale nie wiedziałam co...:dry: jakos sie wbic nie mogę...

Co do gukozy to nie straszcie bo ja w ciąży z mikim to wypiłam ja i mi smkowała:-D bez cytrynki pilam i dalam rade;-)

Dzis mikuj skonczyl 6tyg. zwazyłam go i jestem w szoku bo ma juz 6kg :szok: klocuś mój no...

Aaaa no i byliśmy na tym weselu w sobotę z małym i szczerze jestem w szoku... bo mały praktycznie caly czas spal:-D dal sie mamusi wybawic i wogóle bylo super! :-) nie załuje ze poszlismy:-D grzeczny urwisek nasz :)
 

Załączniki

  • sepia.jpg
    sepia.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 47
reklama
hej
Dawno nie pisalam ale nie wiedziałam co...:dry: jakos sie wbic nie mogę...

Co do gukozy to nie straszcie bo ja w ciąży z mikim to wypiłam ja i mi smkowała:-D bez cytrynki pilam i dalam rade;-)

Dzis mikuj skonczyl 6tyg. zwazyłam go i jestem w szoku bo ma juz 6kg :szok: klocuś mój no...

Aaaa no i byliśmy na tym weselu w sobotę z małym i szczerze jestem w szoku... bo mały praktycznie caly czas spal:-D dal sie mamusi wybawic i wogóle bylo super! :-) nie załuje ze poszlismy:-D grzeczny urwisek nasz :)

No to ładnie waży... rzeczywiście klocek hahahahaha
No to super że masz tak grzecznego synusia..... a ogólnie to jak tam u ciebie???? pewnie masz mało czasu na cokolwiek przy 3 dzieci nie??

a zdjęcie jest bardzo śliczne... Mikus podobny do mamusi :))
 
Do góry