reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Asheara oj tak oszaleli ;) Wreszcie i ja nie czuje sie w domu jak intruz tylko miła atmosfera jest ;)

Co do czasu.. Boze dopiero co od ginekologa wyszłam i sie dowiedzialam o ciąży a moj mały jutro juz 3 tygodnie bedzie miał! Leci jak opętany czas... Clio wlasnie ja tez niedawno co pamietam a Ty pisalaś ze zaszlas w ciaze i wogole... Asheara nie zapomne jak jej Damiano mial miecha... Boshe... Czas leci jak opętany nie da sie zatrzymac...A momentami chciałoby sie ;)

Moj synus jak sie urodzil to wykapany dziadek.. Pozniej wykapany tatuś.. A teraz coraz bardziej do mnie robi sie podobny :) A i tak milion razy sie to zmieni :p

Dziś wybieram sie na miasto kupić sobie ciuszki jakieś bo nie mam w czym chodzić, kupić małemu z 5 najzwyklejszych kaftaników, bo juz mi wyrósł... ;/ i mam same spodenki a kaftaniki są za małe, a drugie za duze i nie mam co mu założyć. Musze wywołać zdjęcia małego i kupić mu pampersiaki... Bo chyba od happy ma uczulenie, ma takie maniunie krosteczki czerwone na pupie i tu gdzie pampersiak jest.. Wiec musze inne teraz kupic... :)
Tylko sloneczka nie ma, pogoda taka sobie jest. Ale cóż.. Musze wyjsc bo juz tyle czasu w domu siedze ze juz mam dość :p



Własnie dziewczyny mi pokarm zanika.. ;/ Mały possie 15 minut i pozniej wyjme cycka mu i sprawdzam i juz nic nie mam!! A on sie dlatego denerwuje i nie dojada! Jak mu wczoraj dałam modyfikowane mleko, Bebilon to zjadł tylko 60 ml i to w tempie pol minuty moze!!!! Taki był głodny ze juz tego smoka z butelki to calego mial w buzi i aż tą obwódke do ust sobie wpychał! A tak sie najadł ze od razu usnął i spał mi 6 godzin! I pozniej w nocy go piersia karmiłam i do tej pory to co 20 minut chce cycka i to je po 40 po 50 minut!!! Na kartce od wczoraj od 19 zapisuje sobie, od ktorej do ktorej je i czy modyfikowane czy normalne.. I po 2 dniach zobacze czy on tak marudzi bo sie nie najada.. Czy ja cos zjadłam.. W co wątpie bo teraz to ja jade na 4 skladnikach! Ogólnie on wymaga wiecej jedzenia niz ja mam w piersiach!
Aha i ważyłam go! waży 4200 juz!!! o_O Szok normalnie

Coś czuje ze bede musiala go karmic sztucznym mlekiem. Narazie je i z butli i z cycka (bo karmie przez oslonke, i mleko ogolnie szybko i duzo leci.. ale leci te 20 minut a pozniej konczy sie... ;/)
ogolnie ide wlasnie go nakarmić i wyszykować na spacer nas ;)
 
artystko - nie poddawaj sie. Wiem jak to jest, tez mialam taki okres ze pokarm mi zanikal ale to jest kryzys laktacyjny ktory przychodzi w 3tygodniu i w 3miesiacu.
Karm Miśka piersia, pij herbatki laktacyjne, w wolnym czasie stymuluj ssanie laktatorem...
Ja przy kryzysie odstawilam malego a potem zalowalam i marzylam zebym karmic piersia spowrotem...
a moze te krostki to potowki? moze teraz jest coraz cieplej, pampersik gruby.. no bo wyskoczyly mu tylko na pupie? a moze ma uczulenie na krem na odparzenia?
 
Artystka ja miałam podobnie z pokarmem ale już po tygodniu karmiłam modyfikowanym. No ale na Bebilon to nie było mnie stać bo na początku to mało idzie mleczka a potem... Wielka pucha będzie starczała na jakieś 5-6 dni. Ja karmię NAN-em w dużych opakowaniach. Małemu smakuje:)
Asheara masz rację ja momentami żałuję, że nie walczyłam(choć miałąm taki okres, że laktator non stop przy piersi no ale mały już nie chciał piersi:(
Artystka staraj się:)
 
Ostatnia edycja:
Artystka nie odstawiaj Miśka od piersi :no: bo będziesz później żałowała. Ja tylko piersią karmiłam troche ponad miesiąc później zaczęłam już dokarmiać , bo miałam właśnie tak jak Ty mleka było mało a Zuza jadła po 50 minut co pół godziny i już po prostu rady nie dawałam :dry: ale strasznie żałowałam, że nie karmiłam dłużej :sorry2: Tak jak Asheara pisała pij herbatki laktacyjne, czasami pomagają :tak::tak:


Asheara widzę, że w końcu się odezwałaś :-) jak tam Damianek ? kurcze on już pół roku będzie miał, jak ten czas leci ;-)


U nas przygotowania do roczku. Zastanawiam się co zrobić. Niby "torcik" mam już wypróbowany i myślę, że właśnie taki zrobię :tak: Prezent dla Zuzanki już dawno kupiliśmy, teraz tylko czeka na urodzinki :tak::-)
A tak poza tym to mała dalej budzi nam się w nocy, może już nie aż tak dużo razy ale z 3 razy pobudka jest :-p
 
Hey:) ja właśnie wróciłam ze szkoły...ufff...
9 godzin lekcyjnych powiem wam ze to jest meczące i mam powolutku dość...:( ale nic tak nie cieszy jak kopniaczki małego:**
ja już po obiadku :) nadeszła mnie ochota na lody wiec wysyłam teraz mojego do sklepu :)
 
Artystka ja miałam tak samo jak Ty , pokarm mi zanikał. Ja ogólnie karmiłam niecały miesiąc i ja nie żałuje że odstawiłam małą od cycka. Nie dość że mogłam zrobić więcej rzeczy to jeszcze mała nie płakała, że więcej nie może zjeść tylko miała butle i jadła ile chciała :)

a ja dziś zapisałam się na prawko :D w poniedziałek zaczynam teorie później jazdy ;D zobaczymy jak to będzie ;P

zapominałabym zapisuję Łucję do ginekologa dziecięcego bo wejście do pochwy ma zrośnięte.
 
Ostatnia edycja:
Artystka ja miałam podobnie z pokarmem ale już po tygodniu karmiłam modyfikowanym. No ale na Bebilon to nie było mnie stać bo na początku to mało idzie mleczka a potem... Wielka pucha będzie starczała na jakieś 5-6 dni. Ja karmię NAN-em w dużych opakowaniach. Małemu smakuje:)
Asheara masz rację ja momentami żałuję, że nie walczyłam(choć miałąm taki okres, że laktator non stop przy piersi no ale mały już nie chciał piersi:(
Artystka staraj się:)
dokladnie u mnie male bebiko(350g) starcza na jakies 2-3 dni....

Artystka ja miałam tak samo jak Ty , pokarm mi zanikał. Ja ogólnie karmiłam niecały miesiąc i ja nie żałuje że odstawiłam małą od cycka. Nie dość że mogłam zrobić więcej rzeczy to jeszcze mała nie płakała, że więcej nie może zjeść tylko miała butle i jadła ile chciała :)

a ja dziś zapisałam się na prawko :D w poniedziałek zaczynam teorie później jazdy ;D zobaczymy jak to będzie ;P

zapominałabym zapisuję Łucję do ginekologa dziecięcego bo wejście do pochwy ma zrośnięte.
zgodze sie wygoda jest i dziecko najedzone i radosne....ale karmienie piersia tansze ze tak to okresle....
 
reklama
Tak jak dziewczyny piszą, spróbuj atrystka pokarmić jeszcze piersią... ;-) pij cherbatki laktacyjne. Tylko nie kupuj tych w granulkach bo sa do d**y ;-)


taką piłam:
Fito-Mix nr 4, fix, mlekopedne, 2g, HERBAPOL-PRUSZK - cena: 6.21 PLN Internetowa Apteka Gdańska Olsztyn - pkt.pl
mi poleciła ją sąsiadka no i jak urodziłam drugiego synka miałam kryzys w drugim dniu bo mały był cały czas przy piersi i wypiłam ze 3 takie cherbatki i musiałam przestac bo znów miałam za duzo mleka :-D w szpitalu tez mi ją polecili ;-)
 
Do góry