reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

OOOooo wlasnie taką kupe zrobił ze aż bombelki na nogach czułam xD

hahaha... jak moją też mam na kolankach to jak czasem przywali w pampersa to nie wiadomo gdzie się chować:p
a jak jest w trakcie robienia "niespodzianki" to taką skupioną minkę robi :)) a jeszcze jak robi to w ogóle jak stęka hyhyhy...
śmieszne te dzieciaczki
 
reklama
kingusia noo te miny są super. takie skupienie, a jeszcze stekanie haha śmieszne te nasze dzieciaczki. Mój fajną mine robi jak sie rano wybudza, tak marszczy czolo jak stary dziadek, usteczka tak jakby buzi chciał dać i rączki tak podłoży pod brode jakby do zdjęcia pozował, no bomba wyglada ;D

Położna właśnie wyszła, stwierdziła że szybko rośnie i tak jak duzo on je to może powinnam spróbować go dokarmiać sztucznym mlekiem, dziś mu mam dać i sprawdzic czy po sztucznym mleku tez bedzie tak chcial jeść i jeść i jeść.

Jesli chodzi o mnie, to przed przyjsciem poloznej go nakarmiłam, i jak wychodziła (byla 20 minut) to znowu chciał i płakał mi i musialam mu dac.. No i dopiero usnął przed 10 minutami. Maruda moja, żarłoczek taki z niego ze ho ho.



a co do kupki... Jeszcze jak polozna przyszla to przy niej zrobił :p A wlasciwie na nią! haha bo go chciała obejrzeć!! :p myślałam że padne ze śmiechu! :p

Kurde szukam przepisu na necie na jakiś dobry kleik :D Bo uwielbiam kleik a robić nie umiem :p
Zna może któraś z was jakiś fajny? ;P i prosty! :p
 
Jesteśmy po badaniach mały tak sie darł ze miał problemy ze zrobieniem siusiu normalnie nie chciał sie uspokoić, ale jak juz sie uspokoił to zrobił ładnie siusiu. Lekarka stwierdziła z rentgena ze odpływ jest ale poprawiło sie. Mam wrażenie że ona nas nastawia tak żeby w razie czego gdyby trzeba było zrobic operacje to żebysmy nie mieli pretesji. Zadałam jej dzis pytanie czy to możliwe że gdy Kacper całkowicie bedzie chodził to po prostu sie cofnie, a lekarka mi na to że niczego nie chce obiecywać ale trzeba czekać jest troche lepiej w sumie od czasu gdy zaczął troche chodzic. Mam jednak ogromną nadzieję, że wszystko minie jak kacper przybierze pozycje pionową ale stwierdzilam że jest dobrze bo zmieniła sie kolejność badan zamiast kontrastu na Warzywnej mamy urodynamike w szpitalu co najlepsze nie musimy leżeć w szpitalu jak tamtym razem przynajmniej czekajac na urodynamike

ja tak o sobie tylko bo nie doczytałam co u was tak sie ciesze ale zaraz nadrobie chyba ze mnie moje dziecko wezie:-p:-D:-D:-D
 
Myślę, że zmienia się tylko nasze podejście do oczekiwanego dziecka. Gdy jesteśmy starsze, bardziej się przygotowujemy i staramy się więcej dowiedzieć o tym co się aktualnie dzieje z nami i naszym maleństwem. Może bardziej przygotować pod kątem zdrowotnym. Ale tak na prawdę, jak będziemy znosić ciąże, nie zależy od naszego wieku to oczywiście moje zdanie. To tak na podstawie moich doświadczeń - pierwszą córkę urodziłam, jak miałam 18 lat, drugą... 18 lat później. Obie ciąże były super, praktycznie żadnych objawów czy przykrych incydentów.
Za każdym razem byłam przygotowana na "nadchodzące", ale za każdym razem inaczej.
 
kingusia ale slodkie zdjecie!

ja ostatnio strasznie spiaca jestem,
wogole musze malego do dermatologa zapisac bo ma brzydkie czolo, tzn.krostki i sie luszczy, jak na skaze bialkowa, i go to swedzi,bo co chwile ma podrapane, a najblizszy wolny termin to 8 czerwca,./.... a pryw. kosztuje 70zl, i mamy dylemat, bo to tanio nie jest:(
 
możliwe ze się uda :tak: trzymam kciuki
wogóle to oddałam głos na ciebie "mama czy tata" i uważam ze na tym zdjęciu wypisz wymaluj mamusia a na tych co tutaj masz tatusiek cały hehe kocham genetykę :-D te Twoje oczy ...
 
reklama
Witajdzie szcześliwe przyszłe i teraźniejsze mamusie :)))powiedzdcie mi czy kuje was brzuszek?? czy któraś z was ma takie dolegliwosci??Byłam u Gina powiedziałam mu o tym ale on wzruszył ramionami i nic....a mnioe to nie pokoi:(
 
Do góry