reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kingusia a jak ty sie czujesz? Nie wybierasz sie gdzies?:-p a w ogóle to bedziesz miała poród rodzinny?
 
reklama
i ja przyłączam się do życzeń dla Łucji oraz gratulacji dla ixidixi:tak: widzę że żadna się do rozpakowania nie spieszy a ja miałam nadzieję że jak już dziś wejdę to sobie zdjęcia dzidziusiów pooglądam a tu nic no trudno muszę poczekać

a mój synek dziś ma nową zabawkę leży w wanience i kopie nogami jakby chciał płynąć i taką ma radochę:-D:-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • SAM_0460..jpg
    SAM_0460..jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 49
  • SAM_0450..jpg
    SAM_0450..jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny.
KINGUSIA Już w twoim przypadku lepiej leżeć w szpitalu i mieć dokładny wgląd na to co się dzieje z dzidzią.
MAGDA Wszystkiego najlepszego dla Łucji.
IXI Moje gratulacje. Trzymam kciuki za ciebie i fasolkę. Tym razem musi się udać. :-)
 
Hejka kochane ;-)

ixidixi gratulacje :-)

Kingusia jeszcze dzidzi sie nie śpieszy na swiat ;-)

Artystka bidulka namęczy sie pewnie w tym szpitalu... Ale cóż później dzidzia jej to wynagrodzi ;-)

Lece zrobić cos do zjedzenia i szykować sie do spania... :-) miłej nocki
 
Halinko zgadzam sie z tobą ,ale nie z tym ze za pozno!!nie wiem czy sie utarło,ze dzieci sie wysadza po pierwszym roku,bo nasze mamy,babcie i prababcie tak robiły,ale one robiły tak,bo kiedys byla tetra,nie bylo pampersow ani pralki,tylko frania,1000pieluch dziennie,wiec chcialy jak najszybciej tego uniknąc...a dzisiaj mamy papmpersy jednorazówki,i min dlatego są do wagi 18 kg,gdyby mialy z nocniczka korzystac roczniaki,nawet zarabiajace marki skonczyłyby limit na conajmniej 15...po co męczyc tak malutkie dziecko?ono przeciez nawet nie rozumie,mamusia sadza,to tak powinno byc...ale radosc jest dopiero jak dziecko mowi chce siusiu i biegnie samo do nocniczka,zdejmuje samo majtusie,i samo nakłada,i ono jest zadowolone i my tez;)pytałam wielu pediatrow,rozmawiałam z wieloma kobietami i uwierzcie mi ze najlepszy okres to 1,8-2l wtedy dziecko na tyle rozumie,ze siusianie na nocnik nie staje sie udręką dla rodzica i maluszka,jakims wyczynem,i wyscigiem,wszystko ma swoja kolej rzeczy-takze w zyciu dziecka,nic nie przyspieszac,nic na siłe...ale to jest moje zdanie,pozdrawiam mamusie;)
 
reklama
Do góry