reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
No strachu napewno też sporo :), ale pomyśl sobie że będziesz miała swojego Szkraba wreszcie przy sobie ..:). Mi to dodaje takiej energii że normalnie już dziś mogłabym rodzić tak nie mogę się doczekać żeby wreszcie nakarmić Maluszka , przytulić Go...:)
 
No strachu napewno też sporo :), ale pomyśl sobie że będziesz miała swojego Szkraba wreszcie przy sobie ..:). Mi to dodaje takiej energii że normalnie już dziś mogłabym rodzić tak nie mogę się doczekać żeby wreszcie nakarmić Maluszka , przytulić Go...:)
hehe pamietam jak sama tak mowilam:p
juz niedlugo dziewczyny zobaczycie jak wam szybko zleci!
( nie wierze ze to mowie) asma przed chwila czekalam:p
 
GRECJA A o co dokładnie się pokłóciliscie, jeśli można zapytać oczywiście,:-)
faceci tak już mają. Ciebie mogą czepiac się o wszystko i nie masz prawa zaprzeczyć, a jak im uwagę się zwróci to wielki foch. Oni są jak dzieci niestety i trzeba ich jak dzieci: wychować :-)
ojj, długa historia szczerze mówiąc. już teraz niby dobrze, wczoraj coś go ruszyło i zaczął się tulić i przeprosił:-pale jeść dalej nie chciał:-Dwłaśnie przed chwilą pojechał ode mnie...

ixidixi powodzenia życzę, żeby ta fasolka była choć może trochę za wcześnie, no ale:-)
 
xmoniis,Sochi heeejo:):tak: Nie zapomnijcie o odwiedzaniu nas..

Dziekuje dziewczyny, ale na staranka to troche za wcześnie..;-) Po prostu postanowiliśmy sie nie zabezpieczać.. a co będzie to będzie:D :-D Wpadka kontrolowana :zawstydzona/y::rofl2:

Kingusia.. a ja czuje, że mała postanowi wyjść do środy :rofl2:
Artystka Jak sie czujesz?
Jak z tym wózkiem? kupiłas czy nie? jeśli tak to pochwal sie zdjeciem:happy:
 
Ostatnia edycja:
ja mam 16 lat i czekam na dzidziusia . :) jak urodze bede miała 17 . juz nie moge sie doczekać . chociaz strasznie sie boje ..
a witamy:) bedzie dobrze moja kolezanka tez rodzila jak miala 17 lat, ma 1,5 rocznego synka i swietnie sobie radzi. tez dasz rade:) dla dzidzi, a na kiedy termin?

witajcie:)
moge sie dolaczyc??
jasne:)
coraz wiecej nas tutaj fajnie:)

xmoniis,Sochi heeejo:):tak: Nie zapomnijcie o odwiedzaniu nas..

Dziekuje dziewczyny, ale na staranka to troche za wcześnie..;-) Po prostu postanowiliśmy sie nie zabezpieczać.. a co będzie to będzie:D :-D Wpadka kontrolowana :zawstydzona/y::rofl2:

Kingusia.. a ja czuje, że mała postanowi wyjść do środy :rofl2:
Artystka Jak sie czujesz?
Jak z tym wózkiem? kupiłas czy nie? jeśli tak to pochwal sie zdjeciem:happy:
hehe...trzymam kciuki:)
 
reklama
hehe...trzymam kciuki:)

Hehe:D A ja staram sie o tym nie myslec... od kilku cykli wstecz to był prawdziwy obłęd :D wyszukiwanie na siłe objawów ciążowy ehhh czego to psychika nie robi z kobietą...

Wiesz co Ci musze powiedzieć? Że to Twoje Bobo śliczniusie jest ! takie oczka i nosek.. mrr.. pozdrów go ode mnie jakimś przytulasem ok? :D
 
Do góry