reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam nowe mamy:-)Piszcie czestp, a napewno się u nas zadomowicie:tak:

Ixidixi my w taki sposob mamy Lene:tak::-)Choc i tak wszyscy mysla, ze to wpadka:-D a tak na "żywca" jechalismy ponad 3 m-ce :-Di to w dni plodne, nieplodne az w ostatanim miesiacu stwierdzilismy, ze chyba nie mamy miec jeszcze dzidziusia i niespodzianka:-Da jak sie staralismy to nic nie bylo;-)

Kingusia niestety kazda z nas sie boi ale pomysl jaka nogrode dostaniesz za te cierpienia:tak::-) Wszystko bedzie dobrze:tak:
 
reklama
Melduje że nie urodziłam ;((( Będę płakać! :p hehe ;]
ixidixi no kochana uwierz że mogą sobie dłuugo przeżyć, długo ;D I przeważnie pare dni przed owulacją zaczynają współżyć te pary które chcą dziewusie :D ;) (plemniki "meskie" są szybsze ale krócej żyją, a "żeńskie" wolniejsze są ale o wiele dłużej potrafią przetrwać) Nie wiem czy zawsze, ale czesto sie sprawdza ta metoda :p :)
Co do wózka, jest już kupiony ale nie mam go w domu jeszcze, moj tata a to sobie popił i nie był w stanie jechać po wózek, dziś kaca leczył.. Ogólnie narazie nie chce go męczyć. Ale jak wozek w domu bedzie to zrobie foto ;]

kingusia no kochana dobrze ze slyszałaś serducho ;) I że wszystko ok :)) Już bliżej jak dalej ;]
Ja w czwartek do gin ide na ostatnią wizyte ;]

xmonis i sochi miło nam że wpadłyście, wpadajcie częściej i sie udzielajcie tu z nami :)

magda kochana dziekuje, ale raczej tak szybko sie nie rozpakuje, jak wrócisz z pracy to napewno jeszcze bede siedziala sobie spokojnie w domku ;]
 
Hehe:D A ja staram sie o tym nie myslec... od kilku cykli wstecz to był prawdziwy obłęd :D wyszukiwanie na siłe objawów ciążowy ehhh czego to psychika nie robi z kobietą...

Wiesz co Ci musze powiedzieć? Że to Twoje Bobo śliczniusie jest ! takie oczka i nosek.. mrr.. pozdrów go ode mnie jakimś przytulasem ok? :D
oo dziekuje ucaluje go od cioci ixidixi:p
no wpywa to na psychike na pewno...ale mysle ze jak 'wrzucicie na luz' i nie bedziecie robic nic na sile to samo przyjdzie..tak samo jak z miloscia...

Melduje że nie urodziłam ;((( Będę płakać! :p hehe ;]
ixidixi no kochana uwierz że mogą sobie dłuugo przeżyć, długo ;D I przeważnie pare dni przed owulacją zaczynają współżyć te pary które chcą dziewusie :D ;) (plemniki "meskie" są szybsze ale krócej żyją, a "żeńskie" wolniejsze są ale o wiele dłużej potrafią przetrwać) Nie wiem czy zawsze, ale czesto sie sprawdza ta metoda :p :)
Co do wózka, jest już kupiony ale nie mam go w domu jeszcze, moj tata a to sobie popił i nie był w stanie jechać po wózek, dziś kaca leczył.. Ogólnie narazie nie chce go męczyć. Ale jak wozek w domu bedzie to zrobie foto ;]

kingusia no kochana dobrze ze slyszałaś serducho ;) I że wszystko ok :)) Już bliżej jak dalej ;]
Ja w czwartek do gin ide na ostatnią wizyte ;]

xmonis i sochi miło nam że wpadłyście, wpadajcie częściej i sie udzielajcie tu z nami :)

magda kochana dziekuje, ale raczej tak szybko sie nie rozpakuje, jak wrócisz z pracy to napewno jeszcze bede siedziala sobie spokojnie w domku ;]
za kazdym razie wydaje mi sie ze piszesz melduje ze urodzilam! hehe jakos ucieka mi to NIE
 
Kasiuch ooj chcialabym żeby tam było "melduje ze urodziłam zdrowego bejbika" :)

Jutro sobie fotki jakieś walne, a co. Dziś fajną bluzeczkę kupiłam, taką że po ciąży moge założyć i bedzie jak taka sukienka/tunika, bo teraz to mi starcza aby zakryć brzucho xD hihi ;]

To kochana i ucałuj od cioci Marty Artystki ;) hehe ;]
 
oo dzieki za przywitanie;)

Moze powiem cos o sobie...mam 21 lat rocznikowo (nie wiem czy nie za stara do tego watku eheh)
jestem Gosia pierwszy dziecko poronilam tydzien przed maturka...w 12tc...a teraz jestem w upragnionej ciazy terminek na 7 czerwca 2010;) aa i mieszkam w krakowie i mam wspanialego meza-Jakuba
 
sochi bardzo mi przykro z powodu pierwszego dzieciątka.
A gratuluje dzieciaczka :)że się jednak udało! :) Oby wszystko bylo oki ;)
Gratuluje szczesliwego małżeństwa :)
No i mam nadzieje że nie znikniesz nam z forum i sie bedziesz udzielać.

A wiesz już jaka płeć dzidzi? :)
 
oo dzieki za przywitanie;)

Moze powiem cos o sobie...mam 21 lat rocznikowo (nie wiem czy nie za stara do tego watku eheh)
jestem Gosia pierwszy dziecko poronilam tydzien przed maturka...w 12tc...a teraz jestem w upragnionej ciazy terminek na 7 czerwca 2010;) aa i mieszkam w krakowie i mam wspanialego meza-Jakuba
Jejku:( ja też straciłam aniołka (3tc) wiem, straszne...:-( Ale teraz rośnie w Tobie nowa istotka i życze Ci, aby wszystko cudnie sie potoczyło:rofl2:

Artystka a jaki ten wózek? Fajna bryka dla synka ?:D nie wiem czemu, ale mam jakiegoś hopla na punkcie wózków.. od małego...:];-)
A co do tych plemnikow:szok: aż tak długo zyją? no chyba żartujecie:laugh2: i znowu bede sobie robić cichutką nadzieje... Grunt to nie ześwirować..


Tak poza tym.. czy któraś chetna na.......... lasagne? :x
lasagne..jpg
 
ixidixi ja podziekuje, apetycznie wyglada ale sie dzisiaj chińskim daniem najadłam :p :-)
I te ciasto rafaello wcinam :-D

Wózek? Taki troche starszy model ,ogólnie nie jest za piekny, ale co? Jeździ? Jeździ ! i jest git ;P hehe:happy:

Co do nadziei ,kochana co ma być to bedzie i sie nie zadręczaj! :))) Będzie dobrze ;]:tak:
 
Hehe, no masz racje :)

Eh widzisz po prawej w "Nowe wątki" -> "Przectaw się :) " matko :D ja się nie umiem przeCtawić. A co do tej nadziei.. no tak, ona umiera ostatnia.. ale ja jestem strasznie niecierpliwa.. a w tej sprawie to juz w ogóle.. :D Znając siebie, bede sie teraz doszukiwać wszystkiego.. np. teraz bolą mnie sutki ^^ Ale tego sobie chyba nie wmawiam, bo bolą juz tak od wczoraj.. a wczoraj sie jeszcze nie nakrecalam :D
 
reklama
sochi bardzo mi przykro z powodu pierwszego dzieciątka.
A gratuluje dzieciaczka :)że się jednak udało! :) Oby wszystko bylo oki ;)
Gratuluje szczesliwego małżeństwa :)
No i mam nadzieje że nie znikniesz nam z forum i sie bedziesz udzielać.

A wiesz już jaka płeć dzidzi? :)

dziekuje....

wlasnie jeszcze nie wiadomo kogo mam pod serecem ale w sr. mam nadziej ze sie dowiem....

Jejku:( ja też straciłam aniołka (3tc) wiem, straszne...:-( Ale teraz rośnie w Tobie nowa istotka i życze Ci, aby wszystko cudnie sie potoczyło:rofl2:

Artystka a jaki ten wózek? Fajna bryka dla synka ?:D nie wiem czemu, ale mam jakiegoś hopla na punkcie wózków.. od małego...:];-)
A co do tych plemnikow:szok: aż tak długo zyją? no chyba żartujecie:laugh2: i znowu bede sobie robić cichutką nadzieje... Grunt to nie ześwirować..


Tak poza tym.. czy któraś chetna na.......... lasagne? :x
Zobacz załącznik 220225


dziekuje No trudno jest sie pogodziec ze strata.ale czasem tak bywa....Najgorsze to chyba to bylo ze mialam maturke za 2 tyg. i trudno bylo sie skupic na tym./....:(
Ale pozniej juz coraz lepiej bylo i jest....wzielam slub...a pozniej,..odczeklaismy troszke i teraz w ciazy znow jestem...

ide luluac...

buzka
 
Do góry