reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

zaraz sie rodzice nasi mają spotkac, wyobrazcie sobie moj stres teraz ; P nie wiem az co ze soba zrobic;d

3mam kciukasy :))

Drogie mamy!

Zmieniłam ginekologa, świetny lekarz :) Sprawda z tą "małpą" załatwiona..

Dzisiaj przeżyłam prawdziwy szok.. nie wiem czy mam się cieszyć czy płakac.. Moja mama jest w ciąży. Druga wpadka w rodzinie i to jeszcze własna matka! Dodam że ma 40 lat.
Jakim cudem? Przypomniała mi się taka komedia kiedy mama i córka zaszły w ciąże i obie urodziły tego samego dnia... :confused::confused:

Nonono to fajnie ze lekarz sie udal :)) Aaa i mamie zycze duzo zdrowka i spokojnego przebiegu ciazy :)) Gratulacje :))))))))

Kurcze nie przypuszczałam że będzie aż tak dobrze, była rozmowa na temat planow, ślubu i co dalej, ale też było trochę śmiechu i ogólnie dość luźna atmosfera była. Tylko sie ustwierdziłam w przekonaniu że taką teściową to ze świecą szukać. Bedzie dla mnie dobrą przyjaciółką i wiem ze bedzie mnie wspierac, ode mnie ze strony tez bedzie dobrze, ale ciesze sie ze ona sie nie zdenerwała ... no nic , takze ogolnie jest super. Bardzo sie ciesze . Dzieki dziewczyny za wsparcie ;*

No to super ze spotkanko sie udalo :)) Juz teraz bedzie wszystko sie ukladalo napewno dobrze :))
 
reklama
Ale przecież forum chyba jest od tego żeby każdy mógl pisac co chce i ile chce :). Nikt nas nie pokatuje za pisanie wielu postów bo chyba nie o to tu chodzi :). Jak jakaś ciężarna np musi siedzieć w domu i się nudzi to chyba dobrze że szuka kontaktu z innymi no nie? :)
Wyluzujcie Dziewczyny :)
 
Ale przecież forum chyba jest od tego żeby każdy mógl pisac co chce i ile chce :). Nikt nas nie pokatuje za pisanie wielu postów bo chyba nie o to tu chodzi :). Jak jakaś ciężarna np musi siedzieć w domu i się nudzi to chyba dobrze że szuka kontaktu z innymi no nie? :)
Wyluzujcie Dziewczyny :)

Też tak sądzę... ale inni są innego zdania, że trzeba pisać w jednym poście ciągle :-D nie no dobra.... nie będę zaczynała :-) bo dla mnie to śmieszne troszeczkę, ale się już zamykam :sorry2:
 
Kingusia a co w tym jest smiesznego?? bo ja tu nic takiego nie widze:baffled:

Pkt 3 regulaminu:
Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.

Mariola ale czy ja zakazalam dziewczynom pisac?? Chyba nie - poprosilam, zeby edytowaly posty.. jakos inne dziewczyny tak robia i wszystko gra - porzadek jest..
 
A ja znow troszke popieram to ze np chce sie cos dopisac to edytuje sie posta poprzedniego aby nie bylo wlasnych postow jeden pod drugim ... A daje przyklad dlaczego :)

- Nast tu jest bardzo malo na tym watku wejdzcie sobie na watek np mamy siedzace w domach i tam jest tyle tych kobietek ze masakra pisalam jakis czas na tym watku ale nie dawalam rady nadazac za czytaniem rano wchodzilam dawalam posta i pozniej po poludniu albo na wieczor atam juz bylo 10-13-15 a nawet wiecej stron do czytania Raz nie mialam neta i weszlam po chyba 3 dniach i bylo tyle do czytania co przykladowo u nas by bylo dopiero pomiesiacu chyba ... :)
Wiec czasem warto edytowac tego posta i dopisac to co sie chcialo jeszcze powiedziec :)) A jezeli pod swoim postem nikt nie pisal inny to po 60min mozesz dac nowego posta ... Mi sie udalo na watku mamy ze slaska dac z 6 postow bo przez kilka dni nikogo nie bylo :)))))

Nie ma sie co denerwowac tymi postami kochane Tym bardziej niech sie nie denerwuja czy stresuja mamuski z fasolkami :))
 
Wiem wiem tylko przecież nikomu chyba nic strasznego się nie dzieje z tego powodu że któraś z nas za dużo napisze ?
Nie stresujmy się już wzajemnie bo ja przez ciąże jestem okropnie drażliwa :p.
Uwaga zwrócona - jakiś porządek może będzie :D.
Ale z babami to nigdy nic nie wiadomo :p:tak::tak:
 
Dziewczyny. Powiem Wam tak. Od samego początku ten wątek miał zasady i były one przestrzegane przez wszystkie forumowiczki, bo przecież nie problem zedytować posta, tym bardziej jeśli dopisuje się jedno zdanie. Oczywiście, jeśli mija kilka godzin, i piszemy dalej to już post pod postem może być. Czasami to wygląda tak jakby niektóre chciały sobie nabić posty żeby zwiększyć rangę.
MADZIA Fajnie że rozmowa się udała. trzeba jednak być dobrej myśli zawsze :-)
 
Mariola wchodziłam tam i niczego sie nie obawiam z jej strony, wiem ze z czasem i może sie zdarzyc ze sie o cos wkurze ale szacunku do niej nic nie zmieni, duzo jestem jej wdzieczna i ja tego nigdy nie zapomne.

A co do waszego dziewczyny sporu, edytowanie jest postow po to aby na forum był porządek i żeby nam było lepiej i wygodniej, a nie po to bo ktos ma swoje widzi mi sie i kaze edytowac.
EWI nie rozumiem po co komu jakas ranga, nie rozumiem tego calego nabijania postow, co to komu daje? szczescie? ale co to za szczescie? prestiz? boze wspolczuje tym ktorzy marza o tym aby byc 'królowa' forum...dosc malo ambitnie, sa fajniejsze cele w zyciu
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy wy nie rozumiecie że to jest takie nasz małe prawo forum ? ;-)

A jak by przestępcy mówili a co w tym złego że okradnę jakąś panienkę o co im chodzi ? tak co niektóre tu się zachowują ...

Chcemy żeby jakoś to wszystko wyglądało moderatorki i dziewczyny które są tu już naprawdę długo starają się i zależy im żeby to jakoś wyglądało żeby było czysto, przejrzyście i przyjemnie powstał więc regulamin który chyba nie jest taki straszny co ? naprawdę te dziewczyny poświęcają swój czas żeby nam wszystkim było tu dobrze więc zamiast bez sensu się spierać o taką pierdołę uszanujcie to i się dostosujcie przecież nie ma nakazu pisania w konkretnych godzinach i ograniczenia słów w poście bo to by było faktycznie beznadziejne i można by debatować na ten temat ale żeby mieć problem z edytowaniem posta ? no dziewczyny dajcie spokój :-) i proszę o uszanowanie pracy dziewczyn które nie robią tego na złość wam czy dla siebie tylko dla nas wszystkich :-)
 
Do góry