reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

zelcia0204 powiem tak nie przejmuj sie ! ten "twoj" facet to zwyczajnie dziecko i zapaliła mu się dopiero teraz lampka ze jeszcze nie dojrzał i nie jego czas na rodzine. A lepiej ze zrobił to teraz niż miałoby to nastąpić później. Poza tym wierze w Ciebie. Od poczatku ciązy sama zostałam i teraz 22 tydzień mi idzie a naprawde nie jestem przerażona... Pamietam o bylym bo trudno byłoby nie pamiętać.. Ale podsumuje: Pamietasz o nim z czasem przestaniesz i życie sobie napewno ułożysz ! ;***
Pozdrawiam i 3mam kciuki za dzidzie żeby była zdrowa i za mame żeby sie nie przejmowała!! :*

zasmarkana mama witamy ;)

Iwcia życze bezbolesnego i szybkiego porodu a przede wszystkim zdrowej dzidzi ;**
Ja teraz jestem w 5 miesiącu a brzuch z dnia na dzień rośnie, czuje sie jak słoń, nie moge butów zawiązać, ciężko mi podnieść się z łóżka. Ogólnie sie czuje jak inwalida :p

Dziś byłam na zakupach.Wydałam na ciuszki dla mojej dzidzi 200 zł. Na same body, pajacyki, czapeczki :p
A wiem ze na tym sie nie skończy... heheheh :p

Pozdrawiam ;*

Noo dzidzia niestety ladnie kosztuje :))
 
reklama
ja zwyczajnie oszlałam :p
Nie moge wchodzić do sklepu z dziecięcymi ciuszkami, bo kupiłabym to i to i to takie śliczne i to jeszcze.. i wychodze z siatami :D ;p

Ale mam koleżanke z dzieckiem której nie za dobrze sie powodzi to dam jej troszke rzeczy napewno będzie szanowac i się ucieszy :)
 
ja zwyczajnie oszlałam :p
Nie moge wchodzić do sklepu z dziecięcymi ciuszkami, bo kupiłabym to i to i to takie śliczne i to jeszcze.. i wychodze z siatami :D ;p

Ale mam koleżanke z dzieckiem której nie za dobrze sie powodzi to dam jej troszke rzeczy napewno będzie szanowac i się ucieszy :)

Ja rowniez kolezance wysylam rzeczy :)) Ale pamietaj dzidzia rosnie ohh tak szybko ze ... ja np niektorych rzeczy w ogole Nadince nie ubralam :(
 
hehe ja dzisiaj kupiłam w różnych rozmiarach naprawde różne rzeczy, bo wiem jak szybko dzidzia rośnie( tydzień temu widzialam syna koleżanki i wczoraj...rośnie szybciej od ciasta :))
Hehe
W każdym razie widze jak każda mamusia żali się że nakupywała rzeczy a dzidzia z urosła tak szybko ze nie zdążyły założyć niektórych rzeczy

Pozdrawiam serdecznie ;**
 
Oj... historii przykrych tu niemiara... moja tez dosc nieciekawa, ale nie bede pisac.Wybaczcie. Zreszta, mimo ze kobiety z kazdego forum strasznie szybko staja sie mi bliskie i wiem ze moglabym powiedziec wszystko o sobie i jestem pewna ze nikt by sie nie dowiedział, a nawet jesli to przeciez i tak sie w realu nie znamy, ale fakt ze ktos... jakas postronna osoba, ktora przypadkiem trafila na te historie je czyta to mam ciarki... wiem ze nie jestem jedyna z "przeszłoscia" ale nie ma az tak wiele kobiet ktore mimo Naszego mlodego wieku przeszły o iele wiecej niz niejedna stara baba w swoim zyciu a wymadrzac sie bedzie jakby ja to samo spotykało i to niejednokrotnie.
Ale prawde mowiac, moj bol i zal i nienawisc do zaistnialej sytuacji ktora spowodowała ze moje cale zycie przemineło mi przed oczyma i dala do myslenia ze jesli nic z tym nie zrobie to moze byc dosc ciezko, ten bol juz minał... chociaz ciagle mam ochote mowic o tym co mnie spotkało... ale nie jest to nic przyjemnego do czego chcialabym wracac... Takie moje zagmatwane myslenie:confused:

Dziekuje za przywitanie mnie, mam nadzieje ze bedziemy umilaly sobie niejeden wieczór przed komputerem mimo obowiazkow ktore posaidamy :-)

Sylcia czyli mamy dzieciaczki w podobnym wieku a my w tym samym ;D
Ale nawet niw kojarze Twojej miejscowosci, nie wiem gdzie na mapie ;D
 
Oj... historii przykrych tu niemiara... moja tez dosc nieciekawa, ale nie bede pisac.Wybaczcie. Zreszta, mimo ze kobiety z kazdego forum strasznie szybko staja sie mi bliskie i wiem ze moglabym powiedziec wszystko o sobie i jestem pewna ze nikt by sie nie dowiedział, a nawet jesli to przeciez i tak sie w realu nie znamy, ale fakt ze ktos... jakas postronna osoba, ktora przypadkiem trafila na te historie je czyta to mam ciarki... wiem ze nie jestem jedyna z "przeszłoscia" ale nie ma az tak wiele kobiet ktore mimo Naszego mlodego wieku przeszły o iele wiecej niz niejedna stara baba w swoim zyciu a wymadrzac sie bedzie jakby ja to samo spotykało i to niejednokrotnie.
Ale prawde mowiac, moj bol i zal i nienawisc do zaistnialej sytuacji ktora spowodowała ze moje cale zycie przemineło mi przed oczyma i dala do myslenia ze jesli nic z tym nie zrobie to moze byc dosc ciezko, ten bol juz minał... chociaz ciagle mam ochote mowic o tym co mnie spotkało... ale nie jest to nic przyjemnego do czego chcialabym wracac... Takie moje zagmatwane myslenie:confused:

Dziekuje za przywitanie mnie, mam nadzieje ze bedziemy umilaly sobie niejeden wieczór przed komputerem mimo obowiazkow ktore posaidamy :-)

Sylcia czyli mamy dzieciaczki w podobnym wieku a my w tym samym ;D
Ale nawet niw kojarze Twojej miejscowosci, nie wiem gdzie na mapie ;D


Kochana jak niechce o czyms mowic to nie musisz kazda z nas to napewno zrozumie :))

A no ja mieszkamw malej miejscowosci na slasku ... Mniej/wiecej pomiedzy bytomiem i tarnowskimi gorami :))
 
reklama
Do góry