reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam !
też jestem młodą mamą i to młodszą niż wy bo 17 lat mam. Tatuś ma 18. Termin mam na 16 więc już bliziutko. Nie wstydzę sie tego mimo iż to była wpadka bardzo kocham Kordianka i jego tatę. Ja nienawidzę takich pytań co do faceta większośc myśli że jak mloda to z pewnością na jakiejś imprezie. A to wcale nie prawda. Ja ze swoim jestem rok i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie, szczerze mówiac cieszę sie że tak wcześnie będę miała dzidziusia, bo bedę już miała odchowane maleństwo kiedy będę chciała mieć nowe dziecko.Jedyny problem ze szkołą ale spróbuję zdać najwyżej posiedzę rok. Zdrowie Kordiana jest dla mnie ważniejsze.
Pozdrawiam:-)
 
Czesc mamusie:-)
Sepelek to przeczytaj jeszcze 3 kolejne czesci:tak:sa rownie dobre:-)a film widzialas?? Bo jest "Zmierzch" a teraz 20 listopada wchodzi do kin "Księżyc w Nowiu":tak:
Lwica witamy na forum:-)Pisz czescto.. Ciesze sie, ze masz takie podejscie:tak: najwazniejsze to myslec pozytywnie i nie dac sie temu, co mowia inni.. Widze, ze porod juz bliziutko:-) jak tam przygotowania??
 
Witam :-)

Aksji, Kazimiera tyle sie staraliście o maluszka, a zobaczcie to już prawie końcóweczka i niedługo dzidziuś będzie z Wami:tak: oby poród poszedł szybciutko

Iwcia dobre masz podejście do sprawy, teraz najwazniejsze jest dziecko i nie ważne co mówią. Teraz te wszystkie dewotki gadają, obgadują na każdym kroku, a jak się dziecko urodzi to całe by do wózka wlazły żeby pooglądać. To już taka ludzka nieszczerość.
 
Witam.
Aksji WITAj W naszym gronie :-)
STEPELEK ja też czytałam Zmierzch, wszystkie części. Widocznie mało która nie ulega urokom Edwarda :-) super książka i tak jak Baśka polecam dalsze części. Nie pożałujęsz.:-)
IWCIA Witaj w naszym gronie. Nie ważne co ludzie myślą, ważne że Ty tego chcesz i kochasz te malenstwo. A szkole można i zaocznie skończyć. Jaka była reakcja Twoich rodziców i chłopaka Twojego?
 
Dawno nie zaglądałam na to forum. Jakoś mój synuś mnie tak mocno absorbuje. No i jeszcze mieliśmy problemy ze skórą. Mały ma AZS. Od chwili zdiagnozowania jest lepiej. Narazie jest różowy i gładziutki. Sama jeszcze dobrze nie wiem czym jest ta choroba. Uważamy na wszystko co je. Dbamy o jego skórkę. A czas pokaże.
No i od ponad miesiąca męczą go dziąsełka a ząbka jeszcze nie ma. Czasem nawet nic nie chce zjeść póki mu nie posmaruje żelem.

Witam nowe mamusie:)
 
Witam !
też jestem młodą mamą i to młodszą niż wy bo 17 lat mam. Tatuś ma 18. Termin mam na 16 więc już bliziutko. Nie wstydzę sie tego mimo iż to była wpadka bardzo kocham Kordianka i jego tatę. Ja nienawidzę takich pytań co do faceta większośc myśli że jak mloda to z pewnością na jakiejś imprezie. A to wcale nie prawda. Ja ze swoim jestem rok i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie, szczerze mówiac cieszę sie że tak wcześnie będę miała dzidziusia, bo bedę już miała odchowane maleństwo kiedy będę chciała mieć nowe dziecko.Jedyny problem ze szkołą ale spróbuję zdać najwyżej posiedzę rok. Zdrowie Kordiana jest dla mnie ważniejsze.
Pozdrawiam:-)

I tak trzymaj ;-)
Ja mam 16 lat [ w marcu 17] i moj maluch ma niecaly miesiac.
Tak to jest, ze ludzie jak widza mloda dziewczyne w ciazy pierwsza mysla jest najczesciej "puscila sie gowniara na dyskotece" ale nie zawsze tak jest:tak:
My jestesmy razem juz prawie 4 lata :-)
O szkole sie nie martw, ja bedac w ciazy zawalilam rok ale jakos specjalnie nie ubolewam z tego powodu. Teraz mykam zaocznie [juz na tydzien po porodzie bylam na pierwszych zajeciach] i uwierz - da sie to ogarnac :tak:
Zycze szybkiego, bezkomplikacyjnego porodu!
Pozdro
 
reklama
Sama,sama i jeszcze raz sama tak właśnie sie czuje!
Mam 20 lat i jestem w 22 tygodniu ciązy. Mieszkam w pieknym mieszkanku z facetem ktory mnie kocha (ojcem dzidziusia|).Powinnam skakac z radości ale tak nie jest czuje sie źle. Powinnam kochac swoje maleństwo i kocham ale czuje sie tak jak by dzidzius zabrał mi młodośc. Byłam na poczatku kariery zawodowej, lubialam weekendowe imprezki, wieczorne spotkania, pracowanie czasem po 12 godzin a teraz? teraz siedze w domu i czuje sie wypalona jak stara baba ktorej nikt niechce. Co robic, co robic by nie obwiniac za to dziecka co robic by byc szczesliwą? i nie byc samotną?
 
Do góry