reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

baska no wiem wiem, ale głupia naczytałam się na forach że dziewczyny tak miały i okazalo się że ciąża była...no nic zobaczymy, teraz to i tak już tylko czekanie pozostało:blink:
 
reklama
Aquarelka ja nie mowie, ze nie bedziesz w ciazy:tak:tylko opisalam Ci swoj przypadek:tak: ale jesli jestes w ciazy to mozna uznac, ze tamten test wyszedl prawidlowo;-):-) wiec trzymam kciuki i powodzenia:-)
 
baska co do testu to nie zawsze:-p mnie nawet bledziutka nie wyszła a w ciąży byłam
Aquarelka witaj ja co do wiarygodności testów to się nie wypowiadam:-p bo ja im po prostu nie wierze. Ale zcze ci zeby fasolka zamieszkała w twoim brzuszku:-)
sylcia007 To sie dziewczyno rozpisałaś:-)
panistepelek Sniegu np u mnie nie ma ale za to jak sie obudziłam to było +4 stopnie a nie jak dotad -5. Jak tam zrowi jesteście?
kolia No to pierwsze koty za płoty oby w maju matura poszła ci jak po masle. A ty chodzisz do LO czy technikum czy cos zaocznego bo nie pamietam czy pisałas
 
panistepelek tez bym sie cieszyla gdybym nie musiala:-p
Aquarelka mi akurat test wyszedl dobrze ale ja pozno robilam ale moze cos u ciebie tam jest wkoncu wczesnie robilas;-)
Umi ja chodze do LO. Jak tam Kacperka naerki?
 
koli A no tak teraz juz mi sie przypomniało:D:D stódniówka zaniedługo prawda?:-) Co do nerki to leczymy sie narazie farmakologicznie a jak skonczy rok to zobaczymy czy konieczna jest operacja moze akurat wyrośnie:-)
 
Witam wszystkie.

Jutro mam termin miesiączki, jednak mieliśmy z narzeczonym mały wypadek przy pracy, i wczoraj juz zrobilam test ciążowy bo nie mogłam wytrzymać. Najpierw wyszla jedna kreska jednak po jakiś 15 minutach dostrzegłam drugą bardzo bardzo bledziutką. Wiem że po 5 minutach powinno się wyrzucić test ale tak strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam tą drugą kreskę, i dalej żyję tą nadzieją chociaż wiem że znikomą.....Na razie czekam do jutra czy przyjdzie @, a jak nie to koło niedzieli zrobię test......jestem młoda tak jak Wy bo mam 20 lat, ale bardzo chciałabym mieć maleństwo mimo że nie staraliśmy się nigdy o nie tak w pełni.
Mogę u Was przekoczować? a jak sie okaże że będę mamą to zostanę na dłużej;-)

Milo mi Cie poznac :))

baska co do testu to nie zawsze:-p mnie nawet bledziutka nie wyszła a w ciąży byłam
Aquarelka witaj ja co do wiarygodności testów to się nie wypowiadam:-p bo ja im po prostu nie wierze. Ale zcze ci zeby fasolka zamieszkała w twoim brzuszku:-)
sylcia007 To sie dziewczyno rozpisałaś:-)
panistepelek Sniegu np u mnie nie ma ale za to jak sie obudziłam to było +4 stopnie a nie jak dotad -5. Jak tam zrowi jesteście?
kolia No to pierwsze koty za płoty oby w maju matura poszła ci jak po masle. A ty chodzisz do LO czy technikum czy cos zaocznego bo nie pamietam czy pisałas

Hheheh niezly tekscik :pP


MIlego dnia mamki u mnie pogoda doscs fajna a wiec dzis spacerek zaliczamy :))
 
Witam serdecznie!!
My z mężem staraliśmy się o maluszka ale tescik wyszedl pozytywnie dopiero po 10 dniach od daty miesiączki i to bardzo bledziutki
przez te 10 dni czekalam na @ jak na skazanie i 2 razy dziennie robilam test
ale udało się :-) wlasnie mnie moj synek podkopuje bo za dlugo siedze przy kompie ;-)
zajrze pozniej na forum a teraz ide sie polozyc :-)
pozdrawiam serdecznie
aksji
 
Witam serdecznie!!
My z mężem staraliśmy się o maluszka ale tescik wyszedl pozytywnie dopiero po 10 dniach od daty miesiączki i to bardzo bledziutki
przez te 10 dni czekalam na @ jak na skazanie i 2 razy dziennie robilam test
ale udało się :-) wlasnie mnie moj synek podkopuje bo za dlugo siedze przy kompie ;-)
zajrze pozniej na forum a teraz ide sie polozyc :-)
pozdrawiam serdecznie
aksji

no to super ze sie Wam udalo my z mezem staralismy sie ponad rok juz czarne mysli przez glowe przechodzily (bo pierwsze malenstwo stracilismy w 8tyg) ale udalo sie i teraz maly kopniaki mi posyla...a zaczelam cos podejrzewac jak przestaly mi papierosy "smakowac" i krecilo mi sie w glowie, no wiec zrobilam tescik i odrazu diwie ciemne kreski wyskoczyly a na buzi jeden wielki rogal, akorat wtedy bylam w pracy i nie moglam powstrzymac usmiechu na twarzy patrzyli sie na mnie jak na jakas nienormalna i pytali czy wszystko wporzadku :-D
 
reklama
Aquarelka - Witaj na forum. Skoro tak bardzo chcesz być w ciązy to trzymam kciuki by okresik nie przyszedł.

umi - Dziekuje, na szczęscie jestesmy ogólnie wszyscy zdrowi. A co u Ciebie? Pracujesz?

Czytała któras z Was książke "Zmierzch"?
 
Do góry