reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja używam właśnie ten fioletowy z daxa. Wiele ich wypróbowałam. Nie stać mnie na mustelle,która podobno jest najlepsza. Z tych tańszych własnie dax jest najlepszy-po nim przynajmniej widzę różnicę.Te z eveline-nie za bardzo mi pomogły.
 
reklama
truskawka - No tak,Marek z Brzyduli cały czas laski podrywa ale teraz ma pojawić się jakas silna blond konkurencja dla Uli. A ten chłopak co wspomniałas to ma być jakiś kolega uli którego poznała na wakacjach :p
 
Panistepelek To ładne rzeczy beda sie dziac w tej brzyduli:D juz nie moge sie doczekac odcinkow:p Ciekawe co to za lasencja zawładnie mareczkiem:p

lenka Bardzo mi zależało na tym kremie z daxa ale nie mogłam go znlejsc pytalam sie nawet w aptece o niego:/ Ale zobaczymy czy mi cos pomoze z tego eveline bo skzoda mi pieniedzy na niego nie bylo bo kosztowal tylko 11 zł ale i tak bym wolała z daxa bo duzo dziewczyn go chwaliło.
 
Ostatnia edycja:
panistepelek no to klaudia bedzie miala sie z kim bawic, a co do ksiazek coehlo to troche ich byl, "zwyciesca jest sam", "11 minut", "Weronika postanawia umrzec", "nad rzeka pierdy siadlam i plakalam" poza tym mam tez "życie" a i "Byc jak plynąca rzeka" tez czytalam no i mam dalsze plany tylko narazie malo kasy zeby na ksiazki wydawac:-p
Agus taki spokojny dzien tez by sie przydal mi chocaiz ja nienarzekam bo u mnie narazie spokojnie jest krzystam z resztek wakacji:-p

Miki zasypia to mam troche czasu na poleniuchowanie:-p a sie robi rozrabiaka nieziemski nadazyc sie nie da za nim:-)
 
Hej Dziewczynki! Dawno mnie nie było. Troszkę zalatana byłam. No i troszkę problemów się nazbierało.
Widzę, że o serialach i filmach rozmawiacie. Co do seriali, to "Pierwsza miłość", inne mnie nudzą, a szczególnie "Moda na sukces", a filmów jest już trochę więcej, poczynając od "Titanica", a kończąc na horrorach :)
Miłego dnia!
 
truskawka - Ano będzie się działo ale ja ogólnie to tylko sporadycznie "brzydulę oglądałam"

kolia - Jesli chodzi o ksiązki Coelho to ja czytałam narazie tylko "weronikię", "11 minut" i "alchemika". Musze koniecznie przejśc się do biblioteki, może coś będzie, bo szkoda mi kasy na zakup książek.

karolina - Witaj po krótkiej przerwie.
 
panistepelek oczywiscie "alchemika" tez czytalam chyba nie bylo lepszej ksiazki z tych ktore przeczytalam, ja to tak dziwnie czytam ze czasmi czytam duzo naraz a pozniej dluga przerwa bo nie lubie tak po 5 stron czytac i z terminami w bibotece mam problem:-p
 
KREM DOBRY NA ROZSTEPY TO VICHY tylko jego cena to 200 zl !! ;/ moja siostra go uzywala i maial takie grube roztepy ze naprawde fuj a etraz lupa szukac rozstepow mi z angli przesle kuzyna bo sa tansze chodz narazie nie mam anii jednego :)
 
reklama
Hej dziewczyny ! znowu miałam przerwę ale są wakacje ! a że Ninka już jest na tyle duża żeby pluskać się nad jeziorkiem i wszędzie ze mną jeździć to nie ma mnie w domu :-) a wieczorami ja korzystam z wakacji trochę sobie imprezując :-) ale już coraz chłodniej się robi i powoli zaczynami przechodzić w jesień :-(

Nadrabiać was nie będę bo nie mam wolnego tygodnia :-p:-p:-p ale teraz postaram się być na bieżąco :-)

Co do kremu przeciw rozstępom to ja używałam fissan i nie mam :) ale nie jestem pewna czy to dzięki kremowi :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry