reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

truskawka No ja myśle że taki dzień jaki ja spędziłam każdemu by dobrze zrobił ;):tak:A u mnie jest tak samo jak u Ciebie..Nic tylko huligani... młodzi balują ( wkońcu muszą się wyszaleć buhaha) Ostatnio nawet na bramce domu znalazłam zawieszoną ,wykorzystaną prezerwatywę.. i taki mamy kraj..Tak są ludzie wychowani..Po prostu żal mi niektórych...
kolia To korzystaj ile się da z uroków ;) Ja długo czekałam na ten wypad i bardzo się opłacało ;-):-D
femme fatal Dawno Cię nie było ;))) Śliczną masz córeczke..Zdjęcia pierwsza klasa:-)
 
reklama
niunia90 Ja cie kręce dobrze doczytałam... 200 zł? uuuu sprawiłabym sobie taki krem ale chyba jak wygram w toto lotka:p Ja nie chce tych rozstepow:((((


panistepelek ja codziennie ogladałam brzydule i mysle ze tak zostanie:)
 
femme fatal Ile ten krem kosztuje?


AguśNo niestety taki mamy kraj:/ Mam czasem taka ochote wyjsc w nocy z domu isc do tych melanżowiczów i ten odwarzac im rozwalic siekira zeby wkoncu przestali ta muzyke puszczac!!!!! Ja raz prezerwatywe widziałam jak przez okno patrzałam to na drzewie wisiała:D i były pogłoski że to ja z moim przez okno wyrzucamy ale to bylo jeszcze jak z mama mieszkałam. Sasiedzi mowili (bo siedzialam pod oknami na ławce z moim chłopakiem do pozna wieczorem) że na ławce seks uprawiamy:D i ta lawke zlikwidowali xD he he he...
 
truskawko Żyjemy w takim chorym świecie..Zabieganym...nie ma w nim miejsca na spokjne zycie i jakieś kompromisy... Ludzie są straszni ... Np. u mnie w bloku to jedna babka się wydarla na moją mamę i sąsiadke jak wołały dzieci z placu zabaw ...Powiedziała coś w stylu ,,Pier*** stare su** bierzcie te bachory stąd ,spokoju nie ma tylko drą te mordy..."
A moja mama z sasiadką jej na to że ją podają na straż miejską za ubliżanie i że ma iść do domu starców jak swoje dzieci odchowała a teraz innym ubliża...

Po prostu żałosne..żałosne...
 
Taaa ja pamietam pare lat temu jak mój młodszy braciszek biegał po podwórku a ja go pilnowałam a on zrywał kwiatki pod oknami takiej starej baby to ona go doniczka żuciła bo to są jej kwiatki i nie ma deptac trawnika:/ Zaraz na nia naskoczyłam a ona mnie od szm**. Stare zmierzłe baby... Juz nie pamietaja jak one po dworze latały jak wsciekłe...A teraz im wszystko przeszkadza bo dzieciaki sie bawic nie moga... Niech by tylk októras na mojego synka słowko powiedziała a juz nie mowie jakby doniczka w niego rzucała to bym jej te ostatnie siwe włosy wyrwała:D (oczywiscie zartuje tylko)
 
Też nie mam cierpliwości do takich..Ja rozumiem że są stare ,schorowane .że człowiek już nie ma tyle sił ,radości co kiedyś..>Ale do cholery zapomniał wół jak cielęciem był?
Dzieci to przyszłość świata...One poumierają i nic nie zostawią po sobie..A dzieci mogą wiele zmienić w świecie, życiu... Może one zaczną rządzić naszym krajem także będzie nam lepiej hehe...Może chociaż to by je przekonało skoro nie wierzą już w bezstroskość...
 
Ja tez rozumie że stariość to nie radość ale bez przesady na 4 letniego chłopczyka z doniczką... A tylko siedzą i obgadują tak jak było w tej reklamie o pożyczce:D I ploty cisną... Ostatnio sie dowiedziałam na mój temat tam gdzie kiedy mieszkałam z mamą że urodziłam dziecko upośledzone:/ Myślałam że mnie coś strzeli...
 
TRUSKAWA- a nie dużo koło 30zł ;-) ale z tego co widzę to ty już jesteś po ciąży więc Ci chodzi o krem na rozstępy a nie przeciwko ? to już zupełnie co innego ... a tamten jest przeciwko dla kobiet w ciąży żeby skóra była bardziej elastyczna itp. a jeśli już masz rozstępy to gorsza sprawa to chyba trzeba już zainwestować większą kasę :dry: ... o matko doniczką ?! ja bym skopała i bym miała w dupie że to staruszka nienawidzę takich starych bab co już mają siano zamiast mózgu powinno się już takie zamykać w odizolowanych miejscach ... koszmar

AGUŚ - :szok: jak już pisałam wyżej nienawidzę takich ludzi najgorsze jest to że nic na to nie można poradzić bo straż miejska co najwyżej pouczy i to wszystko ...

Mała się bawi dzisiaj Kuba szedł na fuchę więc musiał wstać o 7 i oczywiście mała z nim więc o godzinę szybciej na nogach :dry: ciekawe czy do 11 wytrzyma czy będę ją musiała godzinkę wcześniej położyć ( bo zawsze wstajemy o 8 a o 11 kładziemy się jeszcze na 1,5-2 h )
 
Witam,

Za mną straszna nocka, Julka od 2 do 5 spać nie chciała, a ja jestem ledwo żywa :baffled:

Truskawko ja przeciw rozstępom po porodzie używałam kremu Musteli. Nie dość, że drogi to kompletnie nie pomógł. Tego cholerstwa się łatwo nie pozbędziesz. Ja teraz po drugiej ciąży idę na laserowe usuwanie, żeby jakoś wyglądać :tak:. A po kremie rozstępy ewentualnie bledną ale nie znikają do końca.

Femme to ładnie Ci Ninka śpi. Moja jak śpi do 7 to jestem szczęśliwa :-D
 
reklama
hej ;)
Widzę, że rozmawiacie o "życzliwych" sąsiadkach. Też mam taką jedną pod sobą. Jak byłam mała przyszła do mojej mamy na skargę, że jak chodzę po domu to tupię i to bardzo głośno słychać, a mój brat za głośno schodzi ze schodów... Ludzie chyba mają za dużo problemów.
Black moja Antośka zaczęła przesypiać całe nocki dopiero jak skończyła 9 miesięcy, wcześniej budziła się co chwilę dosłownie wstawałam do niej z 15 razy a może i więcej na noc, jak już przestałam ją karmić piersią i przeszła na modyfikowane, miała tylko trzy pobudki i byłam baaardzo szczęśliwa, a teraz jak tylko raz coś w nocy pomarudzi bo smoczka nie może znaleźć to od razu czuję się nie wyspana. Moja mała rano wstaje o 9 a czesem o 9:30, zależy jak się ją położy, więc może i Twoja do tego dorośnie ;)
 
Do góry