reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

anoola mysle ze ciezko by ci bylo ja napisac z takim maluchem...ja pisalam swoja jak bylam w ciazy z drugim...igor mial dwa latka i to byl koszmar....prace pisalam po nocach, bo w ciagu dnia nie mialam jak, nie mowiac juz ze jezdzenie do biblioteki bylo ciezkie do wykonania :/ a jezdzic musialam duuuuuzo.

umi nie mam ciebie na nk.... na priv ci wysle jak sie nazywam :D
 
reklama
anoola mysle ze ciezko by ci bylo ja napisac z takim maluchem...ja pisalam swoja jak bylam w ciazy z drugim...igor mial dwa latka i to byl koszmar....prace pisalam po nocach, bo w ciagu dnia nie mialam jak, nie mowiac juz ze jezdzenie do biblioteki bylo ciezkie do wykonania :/ a jezdzic musialam duuuuuzo.

umi nie mam ciebie na nk.... na priv ci wysle jak sie nazywam :D
dlatego odpuszcaam i chce sie bez reszty poświęcic dzidziusiowi.. ;)
no i mojemu B oczywiście.. któr już twierdzi że zszedł na drugi plan :-D:-D
 
anoola uuu to co to bedzie pozniej ;)
w jednej czytelni pani bibliotekarka okazala sie bardzo mila, bo wzielam ze soba igora, bo to blisko a chcialam tylko znalezc tekst i ksero zrobic....ja szukalam a ona zajmowala sie igorem :D stwierdzila ze mam zywe srebro :p
 
ja przypuszczam miałabym problem znaleźć biblioteke w ktorej sa tak miłe panie :D
w ogole to zamierzam zmienic kierunek.. ale to już odrebna sprawa..
 
polna - Pamiętam, że jak kupowałam całkiem niedawno fotelik córci to zaraz za kilka dni były też właśnie w biedronce no ale w sumie tylko o 20 zł tańsze.

umi - A co tam u Ciebie, jak synek rośnie?

AnOoLa88 - Pytam z ciekawości: Ile Ty masz lat?

Była z córcią u mojej rodzinki, co to mieszka też u mnie na wsi i chyba musze przestać tam chodzić, bo się rozpije :p
 
Ostatnia edycja:
anoola ja tez zamierzam mgr zrobic juz z czego innego, ale narazie bede robic roczna szkole wizazu...poszukam roboty w tym kierunku i pozniej zrobie mgr, bo i tak procz tytulu to w niczym wiecej mi nie pomoze :D
 
Patrycjaa - Przykro mi z powodu tego co sie stało. :-( Oby fasolka zagoscila bardzo szybko. ;-) Witaj wsrod Nas.

polna_N - Dzis rowniez przed snem wypil 120ml. :tak: Musze powolutku mu wprowadzac mleczko sztczne, bo powoli bede konczyc z karmieniem. Mysle ze do konca wakacji. ;-) Zreszta i tak cos tego mleczka mam juz mniej... :dry:
Wogole mdlosci nie mialas?? :sorry2: O kurcze to tylko pozazdroscic ja to musialam z pracy sie zwalniac. :sorry2:

Panistepelek - Wlasnie bylam dzis w Biedronce, nakupilam Alankowi sloiczków od 4 miesiaca, kaszke jabłuszkowa tez od 4 miesiaca, chusteczki nawizone. :tak: Faktycznie jest taniej. :tak:

Umi2 - Ja bycze sie na macierzynskim do konca wrzesnia! :-) Dlatego uklony dla Ciebie ze dajesz rade pracowac jak maluszek jest taki malutki. :tak: 3maj sie. ;-)

matosia - Ja na mdlosci jadlam tez migdały. ;-) Albo pomarancze. :tak: Ale to chyba u kazdego inaczej.:tak:
 
dorom nie masz mniej, tylko laktacja ci sie unormowala :) wiele kobiet mysli wlasnie ze sie konczy mleko, bo piersi robia sie miekkie itp...a to tylko unormowanie :) a czemu juz przestajesz? kurcze to od pazdziernika do pracy wracasz? mi to igora ciezko bedzie zostawiac przedszkolu a ma 4 lata..a jakbym tak miala kilkumiesiecznego malucha zostawic i do pracy to juz w ogole...z drugiej strony zabija mnie 'siedzenie' w domu :D i tak zle i tak niedobrze ;)
 
Witam Mamuski ;-) u Nas nocka ladna , Ala usnela lotem bliskwicy o 21 i wstala o 7:30 :tak: teraz mnie meczy ze chce isc do sklepu :-D
Dzis na 15 do lekarza , tata poeiedzial ze wezmie 2 godz przepustki wiec gdzies o 14 wyjedziemy no ale itak bedzie ciezko dojechac i zaparkowac w Rzeszowie bo dzis tam beda kolarze z Toure de Pologne a ich trasa miesci sie obok gabinetu mojego lekarza :dry: musze oblukac zaraz oktorej dokladnie beda w Rzeszowie - tata to sie cieszy jak dziecko bo moze uda mu sie ich zobaczyc jak beda jechac :-D


Swoja droge strasznieeeee duzooo napisalyscie :sorry2::szok:

Dorom mi tez sie wydaje ze pokarmu nie masz mniej - Kinga wlasciwie wszystko napisala :tak: a ja rzeczywiscie nie mialam mdlosci , zgagi tez nie mialam a jedynie to do wc biegalam :-)
fajnie ze Alan tak ladnie pije mleko :happy2:

Kinga lody , kiedys sproboje ;-) ja narazie mam zamiar zrobic kremowke z herbatnikow wiec lody beda na drugim miejscu :-p

Umi musisz wygladac swietnie :-):-p:-D sadystka ? :szok: wybraszam sobie :no: ja chce sie z wami poprostu podzielic szczesciem jakie mnie spotkalo ze zrobilam tak pyszna galaretke :-p:-D:-D:-D
ymmmm placki po wegiersku , pychotaaaaa :-):happy2:

Karolina aha , nom racje macie :tak:

mamaola fajnie ze wrocilas ;-)

Agus ja tylko napisze tak ze kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze , mozliwe ze poczulas dziecko :tak: ja Ci powiem ze moja siostra przy Lucji poczula pierwsze kopniaki w 23 tyg , Dawida wczesniej bo w 17 , ja w 18(chyba , dokladnie juz nie pamietam) ale moja siostra przy obu porodach nie miala boli - takie to dobrze :sorry2:lekarze mowili Jej tylko kiedy ma przec bo Ona nie czula , sama powiedziala ze czula dopiero bol jak dzieci byly w kanale rodnym :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
HEJ dziewczyny może wy mi dacie jakieś rady... moja córeczka strasznie się męczy żeby zrobić kupke...musze jej pomagać czopkami ale podobno cały czas nie można bo dziecko pozniej nie bedzie chciało robić same cały czas ma zagazowany brzuszek i strasznie się pręzy żeby puścić bąka... to dla mnie dziwne że dziecko aby sobie piernąć musi tak się męczyś:(:( próbowała już chyba wszystkiego...masaże brzuszka, ciepłe okłady, uginanie nóżek, herbatki, kminek, kładzenie na brzuszku i dalej to samo :(:(już niewiem co mam robić...nie mogę patrzec jak malutka się męczy :(moze wy macie jakieś rady.... Pozdrawiam
 
Do góry