reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja dziś wróciłam z komuni. Ale chyba przesadziłam. Dziś cały dzień mój S pomagał mi wstawać z łożka do łazienki, sama nie dałam rady wstać. Czułam,ze mi się wszystko rozchodzi. A potem zaobserwowałam na bieliźnie wydzielinę jakby podbarwioną krwią(coś jak koniec miesiąca). Zastanawiam się czy to nie czop.
Przez całą ciąże prawie nie bolał mnie brzuch-a dzis mam coś jakby bóle miesiączkowe.
Mój S właśnie wyszedł do pracy a ja zestresowana leże. mam nadzieje,ze to fałszywy alarm. Chciałam urodzić wcześniej-a dziś zmieniłam zdanie- jakoś nieprzygotowana jestem.
 
reklama

Maagda_
ja też CC wspominam strasznie, szczególnie przebudzenie po narkozie i ten ból :dry:
Przynajmniej brzuszek przestaje już troszkę boleć :-)


 
lenka87 rozumiem Cie tez pod koniec ciazy raz chcialam urodzic raz nie z jedej strony chcialam miec juz Mikiego przy sobie z drugiej balam sie porodu itp. w sumie to sama nie wiedzialam czego chce:-p

No a ja sie wybieram do szkoly wczoraj male wagary sobie zrobilam to teraz trzeba isc grzecznie :-p
 
lenka87to daj znac co u Ciebie....

ja dalej na nogach,cała noc przespałam,zero bóli a teraz znów sie zaczeły,promieniuja do ud...zbieram sie na egzamin,a pozniej na ktg
 
Witam z rana!
Najpierw chciałam nadrobić i przywitać się z osobami z którymi nie miałam przyjemności jeszcze pisać! Tak więc witam wszystkie mamusie:tak:
U nas nocka z pobudkami.. A ja nie wyspana, bo Adaś wstał na dobre o 5:20:szok: Na szczęście teraz sobie drzemie a ja mam chwilkę dla siebie..

layla a jaki to egzamin masz??
No ja na Twoim miejscu też bym poszła sprawdzić czy wszystko jest OK. Tak dla własnego spokoju:tak:

lenka87 bardzo możliwe że to czop choć ja nie wiem jak to wygląda bo mi przed porodem nie odszedł.. Ale jeżeli się źle czujesz i boli Cię brzuch i ból się utrzyma np przez cały dzień to myślę że też powinnaś to skontrolować tak na wszelki wypadek..

kolia ja też tak miałam że z jednej strony chciałam a z drugiej się bałam, ale to chyba normalna reacja:tak:
 
dziewczyny to to nic hehe ja przy pierwszym porodzie to w pewnym momencie powiedzialam poloznej ze ja sie rozmyslilam i ide do domu :D no ale podobno bardzo duzy procent kobiet tak mowi przy kulminacyjnym punkcie rozwierania sie szyjki - najbardziej bolesnym czyli 7-8 cm i jak polozna slyszy takie slowa ze sie idzie do domu to bez sprawdzania wiadomo ze tyle napewno jest :)

layla powodzenia na egzaminie! oz ty w morde...a czego to dotyczy? nazwa malo zachecajaca ;p

co do czopu to nie jest sluz o zabarwieniu krwi tylko taki galaretowaty bialy/zoltawy z pasmami krwi, ciagnacy sie nawet na kilkanascie centymetrow...mialam ta przyjemnosc ze lekarka mi pokazala hehe ;) bo podczas badania mi odszedl....uslyszalam pozniej ze w nocy urodze...a urodzilam na drugi dzien poznym wieczorem.... :) no ale lepiej pozno niz pozniej.... ;D
 
KingaMZ to są wszystkie metody stosowane w badaniach no raka,nowych leków,dawców do przeszczepu,czyli jednym słowem genów:) ja właśnie niemiałam zadnego sluzu,tylko cos co wygladało jak nie do konca sciete białko jajka,podbarwione krwia,geste. wiec to chyba jednak czop
 
reklama
layla to chyba nie taki latwy przedmiot?
no to wychodziloby na to ze faktycznie odszedl ci czop....pojedziesz pozniej do szpitala to sie upewnisz...chyba ze tak sie zestresujesz egzaminem ze tam im zaczniesz rodzic ;p nie no tego to ci nie zycze :)
 
Do góry