reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Zuzka właśnie odsypia noc bo znów dała mi popalić:-( strasznie przechodzi to ząbkowanie:-( A ja nie mogę się przespać bo pełno roboty mam, pranie pościeli, obiad do ugotowania, chciałam jeszcze dzisiaj okna umyć jak mój R z pracy wróci:tak: Nie wiem czy mi czasu starczy.

Layla trzymam kciuki:tak:
Karinna witam i gratuluje:-)
BlackWizard współczuje wymiotów, ja przez pierwsze trzy miesiące ciąży czułam mdłości, ale na szczęście ani razu nie wymiotowałam.
 
reklama
Hej :-) mam chwilę czasu to piszę :)
Dorom i Umi chyba tak się zajęły dzieciaczkami, że nie mają czasu, żeby popisać, ale wcale się nie dziwię ;-)

Moja Zuzka ciągle chce jeść a mnie strasznie bolą piersi :dry: ten pokarm tak szybko wytwarza się na nowo, a piersi są twarde i bolące :-( Nie wiecie może jak sobie z tym bólem poradzić ?

Jak będę miała więcej czasu to postaram się napisać więcej. Przepraszam, że tylko tak o sobie, ale więcej nie zdążę napisać :-p
 
A tak tera z innej beczki pytanie do wszystkich dziewczyn, czy ojcowie waszych dzieci byli waszymi pierwszymi partnerami seksualnymi? Pytam bo mój R był moim pierwszym i jedynym i jestem ciekawa jak to u was było:confused:

anetka551 co do twardniejących piersi, to musisz mleko ściągać, bo możesz dostać zapalenia,za jakiś czas mleczko się ureguluje i nie będzie tyle nachodzić. co do bólu to też sutki ci trochę stwardnieją i nie będzie tak bolało:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anetka sciaganie mleka i oklady z rozbitych, schlodzonych lisci bialej kapusty - zobaczysz jaka ulge ci przyniesie to, ja to tak na kapuscie jechalam ze pozniej w domu to niezle wonilo hehe ale bez tego to bym zginela...przy pierwszym to mialam taki nawal ze w nocy to po 3-4 razy musialam wstawac sciagac.... :(((( w ogole bardzooo niemilo to wspominam, piersi mnie bolaly prawie do 5 miesiaca zycia syna....przez to doswiadczenie nie chcialam karmic corki...ale sprobowalam i na szczescie tego juz nie bylo...

olena odpowiadajac na pytanie - nie, ojciec mojego dziecka nie jest moim pierwszym partnerem seksualnym - i szczerze mowiac od zawsze wychodzilam z zalozenia ze nie zwiaze swojego zycia z tym pierwszym bo napewno kiedys bede chciala sprobowac jak to jest z kim innym, a zdrada dla mnie jest nie do przyjecia...wiec wolalam sprobowac wczesniej, zeby z czystym sumieniem poswiecic zycie jednemu :)
 
anetka- no,dziewczyny na pewno są zajęte maluszkami:tak: Musisz regularnie ściągac mleczko,ale też nie opróżniaj piersi całkowicie ,ponieważ będzie się jeszcze więcej produkować mleka. Tak ściągaj żeby było ci lżej. Mi się unormowało po około 3 tygodniach....

Olena- Mój G też był pierwszym hehe ;-)
 
Właśnie wróciłam. 3 godziny spacerku i padam z nóg :-) Ale się naplotkowałyśmy :-D

Galareciu
tydzień 6 ;-) No niestety zabawki fotograficzne troche kosztują, ja się czaiłam na aparat ponad dwa lata, dlatego teraz ciesze sie strasznie, że Grzesiek chce mi go kupić :-)

domikcw
dziękujemy :-)

Olena mój Grzesiek nie był pierwszy, był drugi.
 
Olena262 widziałam Twoją kruszynke:) <mam nadzieję, że się nie obrazisz> jest taka śliczna i cudna!! i taka już duuuuża:* gratuluje takiej śliczności:) a co do Twojego pytania to mój W jest moim pierwszym partnerem i na 100000% ostatnim. i choć nie mam dzidziusia to omały włos nie został pierwszym partnerem i zarazem ojcem:p:p
BlackWizard zaglądnełam na Twój profil i dziewczyno przyznaje, że masz talent! świetne zdjęcia robisz!! a i Twoje zdjęcia ze ślubu są urocze:)
 
Ostatnia edycja:
witam, jestem studentką pedagogiki i piszę pracę magisterską o młodych mamach. mam w zwiazku z tym prośbę czy może któraś z was nie zachciała mi pomoc i odpowiedziec na pare pytan dotyczacych ciązy. szukam dziewczyn, które juz urodziły. byłabym ogromnie wdzięczna. zainteresowanych prosze o kontakt urszula_zuk@poczta.onet.pl
 
witam, jestem studentka pedagogiki i wlasnie pisze prace magisterska o mlodych mamach. w zwiazku z tym mam prosbe czy moze ktoras z was nie zechcialaby mi pomoc i odpowiedziec na troche pytan dotyczacych ciąży? szukam dziewczat ktore juz urodzily. zainteresowanych prosze o kontakt urszula_zuk@poczta.onet.pl
 
reklama
Layla za wszytko trzymam kciuki;-)
Karinna witam:-)
BlackWizard wspolczuje wymiotow, ja akurat mialm mdlosci ale wymiotowalam tylko po jezdzie autobusem (no nie takie tylkobo codziennie do szkloy jezdzilam:baffled:) wymiotowalam tgo z ciazy sie nie chce pamietac:sorry2:
anetka551 tzreba sciagac i tak jak juz ktos wspominal klady z kabusty sa dobra
Olena moj byl drugi ale ja troche podobna droga myslalam jak KingaMZ

A ja w domu sama siedze P pojechal z Miki ze swoja mama do babci i przykada tak pewnie za 2h musze sie jakos ogarnac i cos zjesci bo zaraz padne:-p Myslalam zeby jakos zazac sie odchudzac ale nie moge sie wziazc zasibie:zawstydzona/y::dry:
 
Do góry