reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Maagda_ przyznam sie ze ja liczyłam na to ze wcale dzis na forum nie wejde:-p A jaką torebke kupiłas? O jaka zadowolona:-p No to wstawiam zdjecie specjalnie dla ciebie:-p
AdiLea oby było wszystko dobrze
Zosiek88 Nigdy nie stwierdzisz ze twój mąz jest dosc dorosły i nigdy sie taki nie stanie sam z siebie:-) moze lepiej zdcydowac sie na maluszka a wtedy mąz dojrzeje bo poprostu bedzie musiał
Layla Moze taki dzien bo mój tez cos dzis nie bardzo ruchliwy

Z piatku zakonczenie roku szkolnego a raczej na godzine przed nim

 
Maagda_ no ze szkolasobie radze zawsze bylam srednia uczennica i ogolnie przed porodem poprawilam oceny ale po znowu to samo tylko ze to jest wynik lenistwa musze sie wziazc jakos za sibie bo synek mi w niczym nei przeszkadza noce przesypia a pozniej sie bawi wszytkim co mu babcia zwiozla jak mam wiecej nauki to chlopak go kapie i takimi rzeczami sie zajmuje wiec jakos leci akurat trafilam na dzieczaka spiocham na szczescie:-)
 
umi2 slicznie wygladasz. ;) brzuszio masz duzy ;) tak w ogole jak się czujesz ;)?
kolia to dobrze u mnie tez bez zadnych problemow. :) ja 7 maja koncze 18 lat więc jestesmy w tym samym wieku, a Twoj chlopak ile ma lat, i jak zareagowal na ciąże ? jesli moge spytać .
 
Layla mi lekarz mowil ze mam polozyc sie na godzine z reka na brzuchu i liczyc ile razy sie ruszy. Ale pod koniec ciezy wiadomo ze raczej jakis kopniaczkow nie bedzie tylko takie wlasnie przesuwanie sie. Nie martw sie. Wazne zeby w ogole choc troszke sie ruszał.

Maagda_ Łyżwiarstwo synchroniczne. Jak powiedzialam to wszyscy byli w szoku bo zawsze powtarzałam ze nie chce dzieci;-). Ale teraz jest ok, wszyscy zachwycaja sie Haneczką i nie moga sie doczekac zeby ja zobaczyc. W sierpniu zapewne sie z małą wybiore na jakis trening bo chce sie nia w koncu pochwalic. Musze zdac egazmin na prawko bo do Opola godzina drogi a nie bedzie mi sie chcialo w pociagu z młodą jechac:-p. Chcialabym wrocic ale tak jak pisałam, nie wiem jak z moja forma. Rok przerwy robi swoje. Jesli uda mi sie nadrobic zaleglosci to wiem ze z checia mnie przyjma z powrotem. Jedyny problem to czas bo watpie czy bede w stanie pogodzic studia, opieka nad dzieckiem i treningi 5 razy w tygodniu z godzinnymi dojazdami. No zobaczymy jak to wyjdzie;-). Taniec swietna rzecz, mysle ze jesli znajdziesz czas to warto do tego wrocic. Ja wyszłam z założenia ze urodzenie dziecka nie moze mnie ograniczac ani odebrac mi moich pasji i staram sie tego trzymac.

umi brzuszek śliczniutki. Ja za swoim tesknie.
 
AdiLea masz racje :) Hania jest śliczna, na pewno ma to po mamusi ;*

Lusia ;)

pic0851640x480.jpg


20090425008640x480.jpg
 
Ostatnia edycja:
kolia wszystko czeka nawet wózek ale nie ma kogo do niego włozyc jak narazie mam nadzieje ze szybko sie to zmieni. wykorzystuj to ze mały pozwala ci sie uczyc i zakówaj:-p a tak na serio to sama wiem ze ciezko jest sie uczyc jak cos rozprasza nawet jesli mały jest cichutko. ja cały rok próbowałam sie skupic i gdy siadałam do ksiazek mój mały sie budzil zamiast wkówac to ja do niego gadałam:-p
Maagda_
Czuje sie dobrze nawet nadspodziewanie z jednym małym wyjatkiem plecy mi strasznie wysiadaja i nogi mi puchna ale jak na ten okres to naprawde mam szczescie bo czesto sie zdarza ze dziewczyny z łózek prawie nie wstają;-) Ale ta twoja Łucja sliczniutka tylko schrupac. heh buziaczki dla niej:-)
AdiLea jesli ci sie uda to wróc do łzywiarstwa naprawde popieram to ze chcesz sie dalej realizowac. Zawsze wkurzało mnie gdy ktos po latach wypominał dziecku ze zrezygnował dla niego z kariery itd... ja naszczescie tego nie miałam ale znam kilka takich osób i nie mieli szczesliwego dziecinstwa. najlepiej dla dziecka to gdy rodzice są spełnieni wtedy dziecko ma z kogo czerpac.
 
Maagda_ hihi no ba;-):-p
umi2 juz za chwilke bedziesz miala kogo w nim wozić. Uwielbiałam te pierwsze spacerki bo malutka jeszcze tak grzecznie spala w wozeczku:-p. Teraz to nie usiedzi 10 minut tylko chce na raczki i oglada sobie swiat. I masz racje, trzeba sie realizowac. Dziecko nigdy nie jest przeszkoda. Tylko pomaga, dzieki niemu ma sie wiekszy zapal i jest sie bardziej zmobilizowanym.

Lece wykąpać Hanke;-).
 
reklama
Maagda_ moj chloapk niedawno skonczyl 22 lata a na ciaze jakos tak bez wiekszych ekstytacji wiadamo na poczatku nie skakalismy z radosci ale tez nie rozpaczalismy on sie tylko przejal mna nie iwem dlaczeggo bo ja nic takiego nie mowilam nie plakal ani nic a on sie o mnie bal ale on taki troche czasmi nadopiekunczy jest:-p
 
Do góry