reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

polna_N znaczy się Kochana ja dziś idę na KTG. A wczoraj mierzył detektorem płodu, i wiesz tam były takie cyferki i co chwila było coś innego i się przestraszyłam. A co do Krystynki nic nie pisała do mnie , że rodzi ale z tego co mówiła przeprowadziła się na wieś i może dlatego nic nie pisała. Napisze do niej pozniej i dam wam znac. ;)
 
reklama
Magda aaa teraz wlasnie doczytalam bo przedtem to tak szybko przelecialam :rofl2: Napisz koniecznie do Niej bo nie wiemy czy zostalysmy e-ciotkami czy musimy jeszcze czekac :-)
 
witam z rana
Polna_N-to chyba ja zasmiecilam,kurde jakies dziwy sie dzialy u mnie nie moglam posta klepnac...:(sorki
Panistepelek-u mnie wczoraj tez rybka i kapusnieczek,a dla malego kalafiorowa:)
dzis na zakupy z M jakde to trzymajcie kciuki zeby cierpliwosci mi za szybko nie stracil:)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Magda to milego sluchania :tak::-)

Mamaola no wlasnie o Ciebie mi chodzilo :-p chyba nie masz za zle ze usunelam bo tam nic konkretnego nie bylo ;-)
a zakupy to jakies wieksze maja byc ze sie modlisz o cierpliwosc i az tak wybredna i niezdecydowana jestes ? :-)
 
Polna_N-nie wiem co mi sie wczoraj z lapkiem dzialo,chyba wyczol ze Pan do domu wrocil i sie zbuntowal,no naprawde ja sie naprodukowalam z postem a tu zero,nic az wstyd jeszcze raz sorki;)))
a zakupy to takie cotygodniowe no i malemu pare rzeczy musze kupic,buciki ortopedyczne i takie tam...ja jak widze dzieciece rzeczy to szaleje i mi sie maz buntuje;))i ogolnie po sklepach chce polazic moze sobie cos kupie:)
a poza tym to kiepska noc dzis u nas byla,maly ciezko spal,krecil sie plakal,o 1.00 wzielam go do siebie to przysnol,o 4.00 go do luzeczka odlozylam i do 7.00 spal,ale ja padnieta jestem....
 
Hej ;) bylam na KTG przez 30 min mialam tylko jeden wiekszy skurcz. Serduszko tyka jak w zegarku. ;P a mala sie strasznie wiercila i kopala dokladnie w to miejsce gdzie byla ta sluchawka . ;P:-) ale wkurzylam sie, bo polozna ktora przypinala mnie pod KTG byla pod wplywem alkoholu, bo czuc bylo od niej strasznie.:dry: Jutro tez kazaly mi przyjsc, koniecznie musze isc czy moge sobie darowac?

A Krystynka niestety jeszcze nie urodzila. Powiedziala, że postara się pozniej odezwac na forum. ;)
 
Maagda ja bym poszla , tym bardziej ze to polozne mowily zeby przyjsc - niektore to nawet nie chca robic ktg jak nieraz ciezarne przychodza a sa np po terminie :sorry2::baffled:
Co do alkoholu to bez komentarza :no:

mamaola a to Twoj synek ma cos ze stopkami ze musi nosic orto czy wolisz byc na zapas przezorna ??
 
polna_N to pójdę z Krzyśkiem niech sobie posłucha. ;P :) , żałuje tylko , że nie zgłosiłam że ta położna jest pod wpływem alkoholu ale już za późno.
 
reklama
A moja Żabcia wczoraj przed snem zwymiotowała no i była przymusowa kąpiel o 22 i spanie ze mną na łóżku, bo materacyk przesiąkł. Nie wiem czemu jej się zwymiotowało ale dziś jest dobrze. Pamiętam, że jakieś 2-3 tygodnie temu też raz wieczorkiem tak było, ale trochę mniej. Chyba jej cos poprostu nie przyjeło sie albo niepotrzebnie "wmuszałam" w nią kaszkę, bo sama zjadła tylko 50 ml.

Ewi - 48 zł rodzinnego to tak jak u mnie. Niby śmieszna kwota ale zawsze na pakę pampersów jest.

Maagda - Ktg to ogólnie przyjemne badanie, bo można posłuchać sobie jak Dzidziusiowi bije serduszko, ale ja leżąć tydzień przed terminem w szpitalu miałam już trochę tego dosyc, bo robili mi 3 razy dziennie.
 
Do góry