reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Krystynka - ja pamietam ze tez mialam wczesniej takie napinanie brzucha,robil sie jak kamien i strasznie to bylo nie wygodne....ale nie mialam za to zadnych skurczy przepowiadajacych i nawet nie wiem kieddy mi ten czop wypadl...:rofl2:,
Ufff juz obiadek zrobiony...a nawet dwa bo i dla malego...teraz chwila relaksu...
 
mamaola - A co miałaś na obiad? Bo u mnie dziś rządzi rybka z ryżem i warzywami. Córci zrobiłam już wcześniej na parze a ja usmażę sobie rybke na kolację.

Black - Zazdroszczę ładnej pogody. U mnie niby nie pada ale jest trochę pochmurno.
 
Krystynka trudno mi powiedzieć czy ie mogłam oddychac. w każdym eazie strasznie twardy brzuch mi się robił i jak miałam skurcz to cięzko było sie ruszyć bo gorzej bolało.
 
Hej byłam u lekarza.. wystraszyłam się trochę bo jak mierzył tętno to takie cyferki tam migały i raz było 133, raz 129, później znowu 130 i myślałam ,że coś nie tak ale w karcie wpisał tętno dziecka 140 a jutro rano mam iść na KTG . Jak mysliscie te cyefrki to tętno dziecka bylo, jak tak to czemu co chwile inne bylo?
 
magdaaa - Tętno się zmienia wraz z ruchami płodu. Jak dzidziuś rusza się szybciej (czujesz np wtedy kopniaki) to tętno jest większe.. Mierzył Ci detektorem płodu?? Te cyferki to właśnie tętno:tak:. 140, 130 jest jak najbardziej w porządku, więc nie powinnaś się martwić. KTG w tym okresie ciąży jest rutynowym badaniem(przynajmniej powinno być) Mi robili bardzo często:tak:
 
Ostatnia edycja:
MAGDA Te cyferki to tętno. Nie ma co się bać. Zwykle tak skacze.
Była mowa o zasiłku rodzinnym. U nas na jedno dziecko jest 48 zł. Myślę że wysokość zależy od dochodu na jedną osobę. choć nie jestem pewna. No i wysokość jego ustala opieką społeczną w danej gminie więc też równie być może.
 
reklama
Maagda w szpitalach ktg robia 2 razy dziennie i Moja Alka zawsze akurat wtedy zaczynala kopac !! a Ty mialas wlaczony glosnik ? bo ja czesto sama przykrecalam bo juz nie moglam sluchac tych łomotow Alki w brzuchu :rofl2::-D

a Krystynka nie wyladowala przypadkiem na porodowce ??



I ostrzegam jak ktos bedzie zasmiecal MM bede usuwac posty !!
 
Do góry