reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ewi hmmmm ja jak tam patrze na Ale to bym chyba nie wytrzymala gdyby nie robila drzemki :sorry2::no: fakt zmuszam Ja do tego zeby usnela wdzien i spi teraz godzinke,1,5 ale zawsze Ja klade o 20 i wsumie zawsze do 24 ladnie spi,potem trzeba dac Jej smoka :sorry2: a pozniej to juz zostaje moje lozko :sorry2:
normalnie podziwiam Ci ze dajesz sobie rade z takimi urwisami ;-)

Basia a smiej sie bo jak P zawsze przyjezdza a Ala zobaczy go jak sie do mnie tuli to Ona odrazu wlecza syrene i grozi mu paluszkiem :-D
chyna nawet ma rtg w oczach bo jak po koldra sie do mnie przytulu a Ona sie obudzi to tez ryk bo tata mamie krzywde robi :-):-D

kamusia nom jak tylko Ala zaczela sie ruszac to potem juz dzien w dzien Ja czulam :tak: moze zjedz cos slodkiego -to pomaga ;-)

elek Ala u mnie spi w takim lozeczku ze szczebelkami :happy2: jak byla malutka spala w kolysce :-)
 
reklama
polna_N - moja córcia też ma takie normalne łóżeczko ze szczebelkami ale ma ono bieguny i w każdej chwili można założyć blokady żeby się nie bujało.
 
baska201 - Słyszłam o filmie, ale nie oglądałam :-)
polna_N - Ty nie możesz się doczekac widoku jak córeczka będzie Ci pomagac przy rodzeństwie, a ja nie moge się doczekac mojego pierwszego Maleństwa :-D
Mnie jak ksiazka wciągnie to też przeczytam wszystkie z serii.
polna997 - Moja kuzynka był w depresji poporodeowej około pół roku po narodzinach, pamiętam jak płakała, biedulka.
kamusia185 - Ja ruchy Maleństwa czułam już w 4 miesiącu, ale to były takie jakby rybki w brzuszku ocierajace sie o moja skore :-) Od 19 tc czułam kopniaki.
Co do łóżeczek to widziałam w sklepie takie łóżeczko - kojce, bardzo ładne odrazu z przewijakiem i miejscem na kosmetyki dla Dzidzi, ale drogie. A na Allegro są o wiele wiele tansze bardzo podobne, i nie wiem czy na taki się zdecydowac, hmm. Czy ta kołyske. A powolutku musze kupic.
 
Ja tez maiałam 16 lat jak zaszłam. Powiedziałam mamie (ojciec juz nie zył) najpierw był szok, pozniej załamanie a na koncu radosc. Mama pomagała mi cała ciaze, pozniej jak chodziłam do szkoły to ona zajmowała sie mała podczas mojego pobytu w liceum. Chłopak z ktorym mam dziecko teraz jest moim mezem i wszystko ułozyło sie super. Nie przejmuj sie bracmi czy ich głupimi docinkami, ja tez mam braci starszych i sie nie raz nasłuchałam głupich docinek, a sprawiedliwosc jednego dosiegneła bo jak on chciał mniec dziecko to 3 lata musiał sie starac . Co do sasiadow to tez sie pewnie znajda tacy co beda głupio komentowac, ale najlepiej ich ignorowc lub powiedziec im ze maja zajac sie swoimi sprawami a nie wtykac nos w cudze zycie.
I zrob ten test w koncu bo ta niepewnosc jest napewno nie do wytrzymania.
Ja mam 19 lat :) wiem wiem ze w takiej sytuacji nie jestem bo mam juz meza wlasny zaklad z pazurkami :d i w ogóle. Teraz jestem w 2 miesiącu :) Ale moja kolezanka wpadła jak miala 16 lat. i to jeszcze z takim cpunem ktory ja bil itp. bala sie powiedziec mamie ale wreszcie powiedziala bo jej zapowiedzialam: Albo sie dowie od ciebie albo ode mnie i zmuszona musiala wszystko powiedziec rodzica. A rodzicie strasznie sie ucieszyli :) a teraz ma 2 letniego synka Igora jestem jego Chrzestną :)
 
Cześć dziewczyny
Potem was nadrobie widze ze duzo nie napisałyscie ale musze sie teraz sprezyc bo mi czas uciekł. Jak tylko posprzatam to was doczytam. Chciałam sie pochwalic ze dzis dostalismy znowu ciuszki od cioci T no i jeszcze zasypki szampony itd i taka swietną mate edukacyjną. Strasznie sie ciesze bo chciałam kupowac a juz nie musze. No nic to lece i potem was poczytam i poodpisuje.
 
hurrra mam neta w końcu teraz jak będzie mi się pieprzył to mam iść do sąsiada żeby zresetował nadajnik...więc będe na bieraząco tylko jak ja mam was nadrobić???????
 
Umi2 - Szczęściara, bo ja też planuje kupic mate edukacyjną, mam już upatrzoną ale czekamy na wypłate :-)
Jak tam wogóle w szkole? Pewnie ciężko wysiedziec 45min. w jednym miejscu, bo mnie to bolą ostatnio żebra :/
Cześc oliwka_11 jakoś dasz rade nadrobic :-)
misia391 - Właśnie o cos podobnego mi chodzi :-)
Właśnie chwyciła mnie zgaga :/ Ide podgrzac sobie mleko, bo od mleczka mi przechodzi :-)
 
reklama
Baśka No mogę powiedzieć że ona sama tę drzemkę sobie odjęła. Zawsze to miedzy 11 a 12 kładła się na łóżko i przykrywała kocykiem, smoka do buzi i aaa, teraz bez smoka to nawet jej zmusic do spania nie da rady.

pani stepelek
moje maluchy spały w łużeczku takim zwyklym ze szczebelkami.

umi
fajnie ze juz na starcie nier bedziesz musiala zaopatrywac sie w akcesoria.

no dzisiaj na szczescie kolezanka nas odwiedzila z synkiem miesiac starszym od justynki i justynka przetrzymala do 20.30. tak to juz o 17 spiaca chodzila,ledwo na nogach sie trzymala. mam nmadzieje ze fdzis bedzie dobrze spala.
 
Do góry