reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No właściwie nic nie zrobił oprócz tego,że wiecznie wydzwania do mnie...z żadnymi pretensjami po prostu tak sobie...ehh moja psiapsióła wróciła z Irlandii i jej córka jest starsza o pół roku...i Vicia jak z Nicią do siebie doleciały i szczapiły za kłaki to myślałam,że nigdy ich nie rozdzielimy...bójka jak nie wiem...Vicia beczała bo Kaśka dała jej po dupce,za to,że pierwsza uderzyła Nicole,a tga się tylko broniła,a z kolei Nicia buczała bo ją bołało...masakra:rofl::surprised:
 
reklama
No i posta mi wcięło.. A tyle się napisałam.. No ale jeszcze raz napiszę..

Witam!
U nas nocka ładna pomimo braku wieczornej kąpieli. Spanie od ok.22:40 do 8:20 (z 2pobudkami na przekręcenie).
Ja dzisiaj jadę na 19-19:15 do ginki założyć spiralę..

Asiowo widzę że u Ciebie zima na fest. Ale u mnie też dużo śniegu. A jak wstałam rano to nawet jeszcze sypało..
I nie martw się, napewno jakby wam zbrakło pieniędzy (czego wam nie życzę) to rodzice pomogą..

KasiaF87 lekarką się nie przejmuj i spokojnie zacznij dawać małemu kaszki bo on jest duży i rzeczywiście niedługo Twoje mleczko mu nie będzie starczać.
Cieszę się ze nauka pampersowania się udała. Widzisz, jednak tatuś się umie zająć synkiem i nie musisz się martwić że sobie nie poradzą jak pójdziesz do pracy.

panistepelek zrezygnowałam z technikum bo urodził się Adaś a nie mał kto z nim zostawać. No i musiałam się przenieść do LO zaocznie (co druga sobota i niedziela).

ilona172 najważniejsze to aby prawdziwa matura dobrze poszła.

ANIA2608 dobrze że wykryli anemię. I najważniejsze że Fabianek już duży chłopak.

firanka jak sama widzisz alkochol nie pomaga. Trzymaj się kobieto. Jesteśmy z Tobą.
No to nie za ciekawie z tą bójką.. Takie małe a już się biły..

umi2 ja miałam tak samą jak Ty z wagą ale w którymś momencie się przemogłam i stawałam i się codziennie ważyłam.

mikus_a wiedziałam że kiedyś nam napiszesz że brakuje Ci tego jak mąż był 24h w domu.. No ale takie życie kochana. Nie przejmuj się.
Gratuluję przespanej nocki.
 
Ostatnia edycja:
No a umnie cos Alke ugryzlo w policzek i ma duza czerwona bulwe :sorry2:
skad i co moglo Ja ugrzyc nie mam pojecia :blink:
choinka rozebrana i odrazu wiecej miejsca sie zrobilo w pokoju ,Ala biega i sie cieszy bo nareszcie moze robic pelne okrazenia :-):-D

Asiowo nom dziwne ze Paulinka kiedys spala ladnie a teraz sie budzi ale to wkoncu niemowle i ma prawo sie budzic :tak:
a co na obiad gotujesz ? bo my dzis mamy tylko czerwony barszczyk :-)

Firanka sumienie go gryzie czy chce Cie tylko denerwowac ? :sorry2:
widac Nicole nie da sobie w kasze dmuchac - zuch dziewczynka :-):-D

Galarecia ja czekam z niecierpliwosci na relacje :-):tak: ja to najbardziej balabym sie ze bedzie bolalo - wiem glupie to ale ja juz mam taki organizm ze bolec nie powinno a mnie boli :-D:sorry2:
 
Polna super zdjęcia!
Moltizerka Witaj!
Umi Jeszcze trochę a w klasie z pewnością będą mówić o tym. Ja pamietam że jak miałam początki ciąży to akurat na wychowaniu do życia w rodzinie oglądaliśmy filmy o ciąży itp. no i wszyscy patrzyli sie na mniebo ja jako jedyna z ciekawością je oglądałam. A co o matury to dasz radę, jak nie w maju to w czerwcu.
Ja jak powiedziałam o swojej ciąży mojej wychowawczyni to pierwsze pytanie czy mija mama o tym wie, i czy ja wiem co dla niej zrobiłam. Od razu gorsza się zrobiłam dla niej, już nie byłam jej ulubienicą. Po skończeniu 2 klasy zrezygnowałam z tej szkoły i rok przesiedziałam w domu a w tamtym roku dokończyłam naukę w innej szkole. Po moim odejściu inna uczennica zaczęła opuszczać lekcje i wychowawczyni powiedziała że nie chce mieć kolejnej zaciążonej w klasie. A tak poza tym to nie za fajnie masz z tą babcią. Trymaj się i się nie przejmuj nią zbytnio.
Black Powodzenia!!!
Gosia Witaj!
Ewcia Witaj!
Kasia FAnia To synalki wam ładnie rośną!
Asiowo Dużo wytrwałościCi życzę. Kryzys kiedys bedzie musiał minąć.
Galerciu Ja jak daję Mareczkowi butlę to same mlesio, jakoś kaszki nie chce pić przez smoka ale z łyżki to zje nawet wiecej niż podają na opakowaniu.

U nas noc kolejna spokojna. @ pobudki na karmienie a potem to już tylko Mały się przebudzał. Jakiś niespokojny się zrobił.
Justynka mi dzisiaj wymiotowała, mam nasdzieję że żaden wirus jej nie dopadł bo u nas taki panuje że dzieci biegunkę mają i wymiotują.
Wybaczcie dziewczyny ale tyle skrobiecie że nie nadążam. S koniecznie chce na kompa usiąśc i mnie pogania.
 
Polna, a zrobie filecik z kurczaka, sałatke z pekińskiej i ziemniaczki, Paulinka dzis skromniej:-p dostanie ziemniaczka z brokułą:-)i pół zółtka do tego wrzuce:tak:
 
Asiowo no to rzeczywiście Paulinka dziś skromny obiadzik będzie miała.

EWI44 a na noc dajesz mu może jakąś kaszkę?

polna_N ginka kazała mi zjeść syty obiad na 3godz przed zabiegiem (póżniej już nic) no i na 30min przed wyjściem z domu proszek przeciwbólowy (NUROFEN FORTE, bo to mi najlepiej na bóle pomaga). Tak więc w sumie bólu czuć nie powinnam.. No ale zobaczymy, bo ja też panikara jestem..
 
Ostatnia edycja:
Ewi dzieki ;-)Twoja byla wychowaczyni to brak slow :eek: co Ja to obchodzilo ze bylas w ciazy , przeciez nie bylas Jej corka wiec sie czepiac nie musiala :sorry2::dry:
no ale dobrze ze skonczylas szkole :tak:

Asia uuuu az mi slinka pociekla :-) uwielbiam takie polaczenie :tak::cool:
no i Paulinka tez ma niczego sobie jedzonko :-)
 
Galarecia... Czasem musi zjeść cos skromniejszego, a nie codziennie jakies mieska:-D Nie wyrobiłabym z nia, warzywka niech tez wcina!

Ja bym sie chyba nie odważyła na ta spirale:zawstydzona/y:

Polna... czasem musze zrobic nam cos porzadnego na obiad, mam nadzieje, ze Paulinka mi da:-D bo z tym rzonie bywa!
 
Asia Booziuuu ale Ty szybko odpisujesz :szok::-)

Galarecia nom ja tez bym sie nie odwazyla :sorry2: panicznie bym sie bala wejsc na fotel ,pewnie bym kazala zeby P trzymal mnie za reke :-D
u mnie takie tabletki jak nurofen ,paracetamol ,apap czy panadol a nawet inne nie dzialaja jedynie ketanol - po zabiegu dawaly mi paracetamol bo ketanolu nie podewaja a jak juz to jedynie w kroplowce :sorry2: i tak sobie planuje zabrac do szpitala 5 tabletek bo ja wiem ze po wszczepieniu rozrusznika cholernie boli a paracetamol mi nie pomoze :sorry2:
 
reklama
Przegladam sobie net, BB mam otwarte i czesto tu zagladam i jak ktos cos napisze to odrazu odpisuje:tak: Bo jak jestem to jestem, a jak mnie nie ma to mnie nie ma:-D:-p
 
Do góry