reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dorom... zaraz biore sie do roboty jak mała sie obudzi:tak: bo teraz niech spi jak najdłuzej i nie chce jej obudzic. Pozniej wsadze ja do wozka i bedzie ze mna sprzatac:zawstydzona/y: musze tu ogarnac, bo ogłupieje w tym syfie, nie lubie bałaganu!

Umi... no niestety... czasem marzy mi sie mieszkanie na parterze:zawstydzona/y: ale niestety to tylko marzenia..., :zawstydzona/y: choc niewazne na ktorym pietrze byle by swoje..., ciekawe czy kiedys sie dorobimy:zawstydzona/y:

U was tez takie warunki za oknem:confused::tak:
2v0z9r9.jpg

30cww1i.jpg
 
reklama
umi2 wcale nie duży. Malutki jest. Tzn ciężki jak się nosi go na rękach ale tak to jest chyba w 10centulu..

polna_N no to masz dobrze z mamą skoro tak dba żebyś się nie przemęczła..

Asiowo a zabezpieczacie się teraz jakoś czy jak będzie dzidzia to będzie??

dorom5 swoją drogą to czarne wózki mi się nawet podobają.. Tylko jeszcze z jakimś kolorem..
 
Galarecia... u nas narazie w gre wchodza tylko gumki:zawstydzona/y: mało przyjemne, ale nie mamy wyjscia:tak:a 2 dzidzia mam nadzieje bedzie w przyszłym roku:tak: jak wyskoczy wczsniej to nic sie nie stanie, bo pewnie rodzice by nam pomogli... ale nie chce od nich kasy... dlatego musi nas stac na 2 bobasa:tak:

Galarecia... a co ja mam powiedziec o noszeniu?:-D mała ma 9,2 kg i jest na 97 centylu:szok:
Obudziła sie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Umi waga byla elektryczna czy jakos tak to nazywa i Ona poprostu jak widziala ze ktos sie wazy to tez chaial i po NIej skakala albo jak nigdy nie chcial Jej wlaczyc to Nia rzucala o podloge :sorry2::-D
a wychowawczyni poprostu taka byla dziwna - niby po 30stce a zachowywala sie jakby miala 60 :sorry2:

Galarecia nom mam dobrze i chwala ze mam taka mame :tak:

Asiowo uuu u Ciebie zima fest bo u Nas juz odwilz sie robi :-D
 
Asiowo Nie tylko tobie marzy sie mieszkanko:-) mnie sie marzy własne ale aktualnie nie mam funduszy i pozostaja mi marzenia o czyms wynajetym ale ile razy dzwoie na nr z ołoszenia to okazuje sie nieaktualne:-(
A co do widoku za oknem to musze powiedziec ze u mnie snieg jest ale jakos ubywa go a u ciebie to bielutko:-)
Galarecia A o co chodzi z tymi 10 centylami czy jakos tak to jest jakas norma czy cos bo tak szukam i nie moge znaleźć.
polna_NWidzisz nie musiałabys kupowac wagi gdybys wazyła córke a tak to masz wydatek:-p
 
Asiowo Nie tylko tobie marzy sie mieszkanko:-) mnie sie marzy własne ale aktualnie nie mam funduszy i pozostaja mi marzenia o czyms wynajetym ale ile razy dzwoie na nr z ołoszenia to okazuje sie nieaktualne:-(
A co do widoku za oknem to musze powiedziec ze u mnie snieg jest ale jakos ubywa go a u ciebie to bielutko:-)
Dzis zas tyle sniegu napadało:zawstydzona/y: dobrze, ze z mała rano poszłam na spacer, bo teraz bym wózkiem przez te zaspy sie nie przecisneła... a myslałam, ze wiosna juz przyjdzie:-p
Umi... ja własnie wynajmuje i tez jak Ty dzwoniłam po ogłoszeniach i nic znalezc nie mogłam i zrobiłam tak, ze na portalach regionalnych poumieszczałam ogłoszenie, ze chce wynając mieszkanie i facet sam do mnie zadzwonił i oferta godną uwagi i tak wylądowalismy w obecnym mieszkaniu:tak: moze spróbuj dac gdzies ogłoszenia, kilku moich znajomych tak mieszkania wynajęło:tak:
 
mam nadzieje ze to nie ma wiekszego wplywu na jakos matki bo mam 17 lat przeslicznego 2 miesiecznego synka i hciala bym byc dla niego jak najlepsza matka a szczerze mowiac uwazam ze kazda obojetnie w jakim wieku moze byc swietna bo jezli kocha i chce dla malanstwa jak najlepiej to o to zadba;-)

45dd4561f5.png
 
reklama
Umi eeee no ja nie jestem maniaczka wagi jak moja mama zeby wazyc sie albo Ala codziennie :sorry2::-D

Asiowo no to u Nas juz od dwoch tygodni snieg nie padal a u Ciebie 100% zima :dry: i jak tak dalej bedzie padal to do kwietnia bedzie u Was snieg :-p:-D


Ja Mamusie sie Zegnam i Dojutra :happy2: Milej i Przespanej Nocki Zycze ;-):happy2:
 
Do góry