reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Co do mojego męża to nie wiem czy jest lepiej bo on chyba nadal się na mnie gniewa, ale wcześniej jak się gniewał to się raczej nie przytulał..

oliwka_11 ja podgrzewacza niestety nie mam. Ale jak mówisz że podawałaś takie ciepłe jak mleczko to ja też tak podam.

baśka ja w mikrofalówce nie chce. Nawet mleka nigdy w mikrofali nie podgrzewałam tylko w garnuszku z gorącą wodą.
 
reklama
Ja mleka tez nie podgrzewam w mikrofali (bo mleka sie nie podgrzewa) nie powinno!!
ala ja tam nie wierze w te bzdury jesli chodzi o promieniowanie itp:tak:
 
Dorom5, fajnie że już czujesz ruchy :-) ja czuję od 2 tygodni, bo to 2ga ciąża, na początku delikatne, teraz też nie są mocne, nie budzą mnie w nocy, ale czuć je już jak się rękę przyłoży :tak: to takie cudowne, mam ochotę się komuś pochwalić, żeby też to poczuł... ale synek jeszcze za mały i nie rozumie jak mówię że ma łapkę przyłożyć bo dzidzia kopie :-(
Brat juz pojechał do poznania, o jedną wkurzającą osobę mniej
co do kontaktu z ojcem Nikusia to nie wiem, co on zrobił, po prostu zmienił numer, wcześniej jeszcze mu na ten nr pisałam że nie mamy za co już żyć to obiecał wysłać kasę i dupa - kłamał nic nie wysłał.
 
Hej Dziewczynki! Dawno mnie nie było. Ale czasu nie miałam. Muszę się pochwalić, że mój R. został magistrem, obronił się na 3,5. Także to nie jest tak źle biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia...
Słuchajcie, mam pytanko. Mimo, że Filip ma dopiero 3 miesiące, to uż zastanawiam się nad podaniem Mu kaszki. Mały potrafi zjeść naraz 250 ml mleka i chciałabym Mu zacząć dawać kaszkę na noc. Co o tym sądzicie, jak było u Was? Buziaki!
 
Karolina, nie powinno się, ale ja dawałam :tak: jak mój mały skończył 3 miesiące, i kaszkę dawałam, i zupki i jabłuszko ;-) bo taki mały głodomór był z niego;-)
 
umi2 - Czuje czuje. Bartek przykłada nawet główke do brzuszka :-) I słucha ruchów swojej córeczki/synka (Bo niestety nie znamy jeszcze płci) :-( A z Maluszkiem mozna sie świetnie bawić :-) Czuje ruchy - to wtedy delikatnie pukam w brzuszek, a chwilkę pozniej Maluszek odpukuje :-)
Galarecia, Oliwka_11 - Dzięki :-) Na Usg wyszło że Kruszynka ma 315g. :-)
Sheeppy - No jak druga ciąża to czujesz wcześniej :-) Wspaniałe uczucie. Również gratuluje :-)

A mam do Was pytanie. U Ginekologa wiek ciąży według USG wyszedł - 20 tc. A np. według pomiarów BPD wyszo że jestem w 21 tc. :baffled:
Czyli co to dokładniej oznacza, moj lekarz mowi że nie mam sie martwić, mimo to cały czas o tym myśle :confused:
 
reklama
Dorom5, potem będzie pupę wystawiać i główkę :-) już się nie mogę doczekać tego u siebie, jak mi się synuś ładnie wypnie w brzuszku :-)
a wymiarami się nie martw, to jest tak że w komputerze ginekologa do każdego tygodnia i dnia ciąży jest przypisany wymiar, np dzidzia ma 10 cm to jest 16 tydzień a 10,5 cm to 16 tydzień i 3 dni i tak się automatycznie oblicza, a wiadomo że każde dziecko rodzi się inne, niektóre większe niektóre mniejsze
u mnie np ostatnio było w 15 tyg 2 dniu CRL15t5d, BPD 16tydzien3dni czyli każdy wymiar inny :-)
 
Do góry