reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

angel501 Ja zdawałam w lipcu tego roku i wszyscy którzy zdaja teraz tez tak mają:) chyba zależy od punktu w którym sie zdaje:) Ja zdawałam w Rzeszowie i WORD tam zawsze tak robi i nic sie nie zmieniło. ewentualnie jesli ktos zdał sama teorie a praktyki nie to ma inny termin egzaminu praktycznego, ale pierwsza zdawka jest zawsze w jednym dniu teoria i praktyka (plac i miasto):)
 
reklama
umi2 chrzciny robimy w drugi dzień świąt.

angel robiłam mu wtedy 120ml (tyle ile w dzień) i raz zjadał prawie wszystko a innym razem wystarczało mu tylko 30ml.. Różnie bywało.. Tylko to było ze 2m-ce temu..
 
Galareciu przypomniało mi się. Nicole przez pewien czas też strasznie ulewała,i pediatra poleciła mi Nutriton,dostaniesz go w aptece i dodajesz 3 miareczki ( bardzo małe,są w opakowaniu) mleczko gęstnieje nie zmieniając smaku,i dziecko tak nie ulewa. Bardzo wydajne. Koszt to około 15 złotych.
 
Witaj, sheeppy, czytajac Twoje posty nie moge uwierzyc w to co piszesz....nie masz kontaktu z ojcem dziecka? jak to sie stalo, jak do tego dopuscilas...placi ci alimenty przysyla pieniadze na dziecko?? przepraszam ze pytam o takie rzeczy ale mysle ze potrzebujesz jakiegos wsparcia...nie moze cie brat tak traktowac...Twoje dziecko nie moze patrzec jak rzucaja toba o sciany lub szafe....to wszystko sie pozniej odbije na nim!! pomysl o nim troche!! jessli chcesz jakiejkolwiek porady , pisz...
 
Weszłam żeby się pochwalic że - czuje ruchy mojej Kruszynki :-) Niesamowite uczucie. Maluch daje mi popalic, i spac nie moge, ale zupełnie mi to nie przeszkadza :-) Szybciutko ogarniam co tu ost. pisałyście bo byłam tu 2 grudnia :-( FIRANKA - jak nóżka? Mam nadzieje że nie boli, i że szybko się goi :-) MIKUS_A - też wybraliśmy film "Lustro", boje się horrorów, ale ten mi się podobał :-) SHEEPPY - Gratuluje fasolki :-) Ja będę rodziła za 20 tygodni, ale ten czas tak szybko leci :-) FEMME_FATAL, OLEŃKA19 i KASKA19 - Śliczne Maleństwa :-) I już mają miesiąc. MADZIA1225 - Moje gratulacje :-D Też chce taki poród :-) Niestety nie mogę robic ENTERÓW na laptopie :-/ I dlatego wszystko pisze jednym ciągiem :-( Mam nadzieje że się doczytacie :-) Dobranoc Mamuśki :-)
 
dorom5 Widze ze twoje maleństwo tez nie daje ci pospac. Mój Kacperek ( o ile rokowania na chłopca sie potwierdza ) Juz trzeci dzien z rzedu obudził mnie o 4 rano w sumie dzis kilka minut przed 4 ale tak czy inaczej to mile uczucie:)
A czujesz juz jego ruchy na zewnatrz gdy połozysz reke? Bo ja dopiero dzis poczułam i nawet do mojego T wysłałam sms-a o 6 rano ze mocniej kopie. Obudziłam biedaka...

A ja zaraz zmykam do szkoły mam dzis wiele do zrobienia bo pisze zaległy spr z matmy, musze zabłysnac na kółku z matmy i nauczyc sie na spr z histy ( czasy najnowsze to najgorsze co moze dla człowieka byc...)
 
Hej dziewczynki:-)
Przepraszam, ze sie nie odzywam ale ostaTNIO NIE MAM JAKOS WENY DO PISANIA.. (soki Lena wlaczyla spacje)

Sheepy az nie moge uwierzyc, co sie tam u Ciebie dzieje. nie wiem, co Ci poradzic.. ja bym chyba nie mogla mieszkac w takim domu, gdzie wszyscy maja cos do mnie, kazdy sie rzuca o wszystko - masakra.. wspolczuje Ci i mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy:tak:

Galareciu najpierw zacznij mu podoawac to jabluszko, a i radzilabym Ci kupic jeszcze sama marcheweczke:tak: to takw pierwszy dzien daj mu z 3 lyzeczki i obserwuj (ja tak robilam) jak nic mu nie bedzie daj mu reszte:tak: nastepnego dnia zrobialbym to samo z marcheweczka a potem dalabym mu ten sloiczek w ktorym jest i marchewka i jabluszko:tak::-)
Napisz potem jak tam Adasiowi smakowlaa, bo Lenka miala taka mine, ze szok:-D

A ja bylam wczoraj w kinia(prezent na Mikolaja sobie zrobilismy) na przedpremierowym filmie "Zmierzch":-) o matko zakochalam sie w tej trylogii:-D:tak:serio.. juz wiem, ze dostane na Święta 3 tomy sagii:tak::-Da miedzy styczniem a marcem wychodzi 4 tam a za rok 5:-) juz nie moge sie doczekac az dorwe te ksiazki:-)
 
Witam!
U nas nocka taka sobie.. Adaś zasnął dopiero ok.22:10 (a wykąpany już był przed 21) i w nocy przebudził się po 3 i marudził strasznie.. Ale na szczęście zasnął.. I póżniej po 6:20 się znowu przebudził.. A wstał tak na dore po 7:20..
A z mężem chyba już troszkę lepiej. Troszkę z nim wczoraj rozmawiałam.. I to już nawet nie chodzi o to jedzonko dla małego. Ale najważniejsze że już się wieczorem i w nocy przytulał.

firanka od soboty kiedy Adaś został z babcią a my z mężem pojechaliśmy na zakupy Adaś już (odpukać) nie ulewa. I mam nadzieję że ten problemu już zniknie. Ale dzięki za radę.

dorom5 gratuluję już ruchów kruszynki.

baska201 OK. Ale samej marcheweczki bobovity nie było nigdzie. A nie chce mieszać firm skoro już kupiłam tą. A poza tym podgrzać to jakoś?? (bo ja to mam w lodówce)
 
Ostatnia edycja:
cześć kobietki u mnie noc taka sobie...D się do mnie dobierał ,potem dzieciaki się kręciły i o 5.40 miałam już pobutke...normalnie masakra...D dziś pojechał na zdjęcie gipsu,,,do tego wszystkiego jeden wtrysk od benzyny nam się popsuł i musimy kupić nowy ...na szczęście pojechał z bratowa do szpitala ale zejdzie się gdzieś ze 3 godziny...dzieciaki narazie zdrowe..oby tak dalej

GALARECIA ja zupki w słoiczkach podgrzewałam w podrzewaczu....zawsze dawłam takie ciepłe jak mleko...Fajnie że z mężem lepiek mam ndzieję że i u was wszystkie problemu znikną...

BASIA o w3idzę że wyrwałaś się trochę z domu ,nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze...a co tam u Lenki???

DOROM5 gratuluję pierwszych ruchów maleństwa
 
reklama
Galarecia to super, ze z mezem lepiej:tak:
A co do podgrzewania to ja podgrzewam w mikrofalowce - zawsze.. przekladam jedzonko do miseczki i podgrzewam.. :-)

Oliwka ja wczoraj na to kino cieszylam sie jak male dziecko:-) serio:-) a u lenki dobrze, łobuzuje ile sie da.. czasami mam dosc.. mala zlosnica z niej:-p
Dobrze, ze dzieciaczki zdorwe - to najwazniejsze , bo te Twoje maluchy to chyba rekordy bija z tymi chorobami
 
Ostatnia edycja:
Do góry