reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Oliwka, firanka macie racje, mam akurat to szczęście że Adaś zostaje z innymi. Choć jak został kiedyś z moją siostrą którą rzadko widzi to troszke niegrzeczny był.. A babcie i dziadka i ciocię widzi często i lubi z nimi przebywać, więc jest OK.

femka to dobrze że zatory się nie robią bo to najgorsze co może być i bardzo boli.. A jak tam Ninka się ma?? Ile waży i mierzy??
 
reklama
A ostatnio jak ją ważyli to 4kg ważyła :-) a ile mierzy nie wiem bo mierzyli tylko do pupy :dry: a ogólnie to bardzo dobrze coraz fajniejsza się robi już coraz lepiej widzi i ogólnie więcej radochy z niej :-p :-) no i rośnie w oczach :-)
 
moja kornelka tez ma juz 4 kilo:) moja mama mowi ze ja jak sie urodzilam to bylam jeszcze wieksza niz ona teraz...:sorry::szok:uuu

fajnie jest-mimo tego ze nie spi juz caly czas....:tak:trzeba ja zajmowac-ale piekne sie usmiecha,fika nozkami, rozglada sie,,oglada grzechotki:p lubi sie kąpać:p

tylko ja sie pochorawalam troche i nawet sie z nia pocalowac nie moge! bo mam katar straszny a w aptece to nic nie chcieli dac...tylko cerutin i syrop prawoslazowy-a ja przeziebiona jestem:(
 
Dziewczyny, mam straszne skurcze :baffled: brałam no-spę i nic... Przecież jest stanowczo za wcześnie na to! miała któraś z was skurcze we wczesnej ciąży? Brzuch mam twardy i napięty jak kamień, boli mnie..:/ Nie wiem, czy coś się dzieje, czy co..
 
Witam;)

Kurde faktycznie pustki tutaj;(

Firanka Oliwier jest taki sam jak Twoja Niki jak sie go da do fotelika i gotuje sie obiad to bedzie patrzyl cały czas i tez trzeba byc blisko niego musi czuc kogos obecność;) Współczuje z ta nóżka;( Zdrówka zycze:*

Sheepy kurde moze powinnas isc do lekarza lub zadzwonic chociac;( nie powinno takl byc:( Może sie przemeczasz lub cos?

Oliwier mi usnał, ide wrzucić cos do pralki i potem czeka mnie kapanka:)

milego wieczorku:*:*
 
Dobry wjecier :-)

Jak na poniedziałek to straszne pustki :-(.

Firanka biedactwo tyle czasu się męczyć w gipsie...3maj się ciepło.

Sheeppy ja się tam nie znam ale raczej to nie jest normalne, zadzwoń do ginka jak najszybciej.

A nam dzisiaj poszło 200zł :szok: wszystko jak na złość skończyło się w jednym miesiącu :wściekła/y: w łazience i w kuchni.

Zaliczyłam zajęcia praktyczne z fizykoterapii :-) ale oblałam kartkówkę, więc z styczniu czeka mnie odpytka :baffled:

A tak to nuuuuuuuuuuudy.
 
witam:-)
sheeppy- tak jak dziewczyny mówią powinnas zadzwonić albo jechać do szpitala...ja miałam w ok 15 tyg bóle podbrzusza i mnie zostawili w szpitalu coś tam podleczyli przez tydzień i potem było lepiej.. niby zagrożona ciąża , potem się okazało że wszystko mi się rozciąga w srodku i te bóle dlatego, jestem drobna i bolało... może u Ciebie też jest podobnie, ale lepiej dmuchać na zimne:tak: trzymaj się!!!

 
Sheppy dzwon lepiej do lekarza. Tak jak dziewczyny piszą to nie jest normalne w tak wczesnej ciąży. Mam nadzieję że będzie dobrze.
 
sheeppy ja miałam skurcze przez pierwsze 3 miesiace i brałam własnie no-spe jedna dziennie ( zalecenie lekarza ) ale i tak bolało. Mój lekarz twierdził ze to normalne we wczesnej ciazy.
Ale wydaje mi sie ze powinnas sie poradzic swojego lekarza.
 
reklama
moja kornelka tez ma juz 4 kilo:) moja mama mowi ze ja jak sie urodzilam to bylam jeszcze wieksza niz ona teraz...:sorry::szok:uuu

fajnie jest-mimo tego ze nie spi juz caly czas....:tak:trzeba ja zajmowac-ale piekne sie usmiecha,fika nozkami, rozglada sie,,oglada grzechotki:p lubi sie kąpać:p

tylko ja sie pochorawalam troche i nawet sie z nia pocalowac nie moge! bo mam katar straszny a w aptece to nic nie chcieli dac...tylko cerutin i syrop prawoslazowy-a ja przeziebiona jestem:(


Ja dzisiaj ważyłam Kacpra (jutro kończy 2 mieś więc chciałam wiedzieć koniecznie ile waży) i ma już 5,790 :-)
Co do przeziębienia, ja byłam chora zaraz po porodzie i brałam oscillococinum czy jakoś tak, to jest lek homeopatyczny (czy jakoś tak :-p) i jest bezpieczny, brałam 3dni i byłam zdrowa :tak:

Sheeppy do lekarza marsz!!!

Galareciu no ja sie boje że Kacper nie będzie chciał z nikim innym zostawać bo ma 2mieś a jeszcze nikt prócz mnie sie nim nie zajmował (no czasami tatuś)

U mnie byłby problem z odstawieniem od piersi... Jak dzisiaj dokturka sprawdzała mi czy mam dużo pokarmu(nie wierzyła jak mówiłam że bliźniaki bym wykarmiła) to jak nacisnęłam to cała mokra była... Jak Kacper drzemke sobie przedłuży o pół godzto umieram... A dziś jak chodziliśmy po mieście 5godzin (miałam pokarm dla małego w termosie ale i tak niewypił) to jak wrócilismy do domu to ściągnęłam ponad 200... A niektóre kobiety karmic nie mogą... powinno być po równo...

Mam pytanie... Czy któraś nie chciałaby sprzedać może ubranka do chrztu? bo stwierdziłam że po co mam kupować nowe skoro ktoś znajomy może mieć a dziecko miało to na sobie ze 3godzinki i tyle kasy wydał na chwileżeby ubrac... a tak może sie zwrócić po części...
Wogóle nie wiem jak mamy go ubrać... to jest zima... no i kurcze widzieliśmy dzisiaj taki niby kombinezon z grubegopolaru biały, i nie wiem czy pod spód go ubrać w jakąs koszule i spodenki no i śpiochy+rajtuski czy może to ale jako śpiochy i jeszcze wrożek go włożyć...
No ale jak któraś coś ma to byłabym zainteresowana...
 
Do góry