reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

DZiewczyny a lepiej podawać kaszkę mleczną na wodzie, czy bezmleczną na MM. Ma to znaczenie? Która bardziej syta? I czy mleczne są bez cukru?
 
reklama
Teoretycznie jeden czort, bo różnią się tylko tym, że mm jest albo go nie ma, jedne i drugie mimo wszystko są słodkie, choć w spisie cukru brak albo glukoza jest. Zależy jaka kaszka. Masz w domu mm, więc, żeby się nie zmarnowało może warto bezmleczne. Nie wiem w jakim tempie Ci ono schodzi.
 
Anmika na większości kaszek tj Bobovita, Nestle jeśli nie ma cukru to są słodziki :baffled: Ja korzystam z bez mlecznych Holle w składzie jest 100% kaszki żadnych dodatków, robię je na MM. Na pewno kaszka bez mleczna na mleku jest bardziej sycąca niż bez mleczna na wodzie. Kaszki mleczne w składzie maja MM i robi się je na wodzie i na to samo wychodzi co bez mleczna na MM:tak: Mam nadzieje że zrozumiale napisałam bo się zakręciłam:-)
 
anmika ja w Irlandii :/ zamówiłam raz 6 różnych i coś tam jeszcze i dzięki temu nic za przesyłkę nie zapłaciłam :)

Tu masz link możne wyjdzie taniej HOLLE Kaszka razowa pełnoziarnista bezmleczna 3 zboża BIO | Żywność dla dzieci \ Kaszki dla dzieci \ Kaszki bezmleczne dla dzieci | aptekadziecka.pl - wyspecjalizowana apteka dla dziecka i mamy niż na allegro :)

Tylko pamiętaj że mleczne:

  • Kaszki Nestle robione są na mleku Nestle NAN
  • Kaszki Bobovita na mleku Bebiko
  • Kaszki Holle na mleku Holle
  • Kaszki HiPP na mleku HiPP.

Tu więcej o kaszkach Sprytna Mama: KASZKI MLECZNE vs. BEZMLECZNE :happy2:
 
reklama
Kasieq ja mam Nominal bezmleczne: jaglaną, owsianą, orkiszową i gryczaną. Jak myślisz, mogłabym zmieszać Młodemu po łyżeczce np. jaglanej, gryczanej i owsianej? i było podobnie jak ta twoja 3 zboża? No tylko, że u mnie byłyby inne zboża i byłaby glutenowa, bo orkiszowa i owsiana są glutenowe. Można mieszać?
 
Do góry