reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

Merlin- ja Ciebie poprawiam? nie no....ja znikam, bo widzę,że wszyscy się tu czegoś we mnie doszukują. Nie kojarzę żebym zwracała Ci uwagę i Cię poprawiła. A jeśli już to na pewno nie w złej wierze.
 
reklama
Merln dzięki za linka,oczywiście do zakazów z listy stosowałam się grzecznie wczesniej:tak:ale znalazłam tam przepis na mleczko owsiane,ryżowe i takie tam inne.Chyba jutro wypróbuję :tak:
no ja uwielbiam tą stronę znalazłam tam wiele ciekawostek kulinarnych :tak:

Merlin- ja Ciebie poprawiam? nie no....ja znikam, bo widzę,że wszyscy się tu czegoś we mnie doszukują. Nie kojarzę żebym zwracała Ci uwagę i Cię poprawiła. A jeśli już to na pewno nie w złej wierze.

po prostu trochę się zdziwiłam Twoim wpisem bo już kilka razy w ten sam sposób mnie poprawiasz - przecież ja nic złego nie napisałam :confused: myślę że nikt niczego sie nie doszukuje ... a Ty pewnie nie chcesz nic złego... czasem "ton" wypowiedzi jakby wskazuje na jakąś dziwna krytykę ale to może w takim razie moje odczucie :tak:
 
kupiłam kaszkę jaglaną błyskaiczną z dodatkiem krupiczki z czeskiej firmy Nominal, jak mam ją robić i czy mogę ją podawac małej ? jest bezglutenowa , bez cukru i ekologiczna, ale wszytsko pisze po czesku ?????????????
Jakieś pomysły ?????????

MAma ją dodawac do mleka MM i ile ? czy robić samą na mleku ??? na wodzie ???? chciałąm do tego dawac malinki, ma mi pani ze sklepu zielkarskiego przywiezc. ??????????????????????????
 
Tak Merlin- źle to odczytałaś. Nie mam czasu się rozpisywać, daje krótkie i suche wpisy, które moze faktycznie tak omylnie odbierasz.

Dziś próba ziemniak szpinak...ciekawe czy mnie nie obrzyga :laugh2:
 
czy dynia z zieminiakiem Hipp bio ? ma być taka śmierdząca i ochydna, bo już nie wiem czy to posute czy ma takie być ? bleh ???????
 
Martusia ja pierwszą podałam kaszkę ryżową z malinami z Nestle. Robię 70ml i 2 łyżki kaszki, bo według przepisu strasznie gęsta wychodzi.
Odnośnie tego glutenu, to pamiętam, że jak robiłam starszym chłopakom zupkę jarzynową tą pierwszą bez mięsa, to dodawałam tam łyżeczkę płaską kaszki manny, tak było w książce z przepisami dla niemowląt z 1970 r.p.n.e
Palemko moja młoda też tak je, więc się nie przejmuj, grunt że przybiera na wadze. Ja jej zaczęłam dawać jak wstaje rano około 9-10 kaszkę, później przed spaniem mleko (na zasypiacza pochłania więcej, nawet 130) Jak się obudzi około 13-14 mleko, no tu standarcik 60, około 15 daje obiadek jakąś breje ze słoiczka, około 16-17 mleko przed spaniem i tu znowu z zamkniętymi oczkami wciągnie 130, śpi do 18-18:30. No to się bawimy ćwiczymy, nosimy na zmianę z M bo dzieć ciekawy, a plecy stare. O 19:30-20 kompanko i o dziwo nawet 165 mleka i spać. W nocy się budzi raz na mleko i wciąga 140-160, druga pobudka jak się zdąży o 7 to też zje ze 130, ostateczna pobudka 9-10 i tu ma mleko w głębokim poważaniu, więc dostaje wyżej wspomnianą kaszkę, I tak co dziennie w kółko Macieju. Zastanawiam się jeszcze gdzie tu wstawić owoce.
 
reklama
kupiłam kaszkę jaglaną błyskaiczną z dodatkiem krupiczki z czeskiej firmy Nominal, jak mam ją robić i czy mogę ją podawac małej ? jest bezglutenowa , bez cukru i ekologiczna, ale wszytsko pisze po czesku ?????????????
Jakieś pomysły ?????????

MAma ją dodawac do mleka MM i ile ? czy robić samą na mleku ??? na wodzie ???? chciałąm do tego dawac malinki, ma mi pani ze sklepu zielkarskiego przywiezc. ??????????????????????????

mogłabym Ci przetłumaczyć :tak:
 
Do góry