reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

nie, nie probowałam. Zasugerowalam sie ze zwykle Renni (poza okresem ciazy) mi pomagało...a teraz tak pali ze nie wiem i zadnej ulgi :/
 
reklama
Mi na zgagę pomaga mleko albo jabłko,a co do mięty to słyszałam że to jeszcze gorzej po niej i nie powinno się pic.Szczerze mówiąc mięty nie próbowałam.
 
Mi na zgagę pomaga mleko albo jabłko,a co do mięty to słyszałam że to jeszcze gorzej po niej i nie powinno się pic.Szczerze mówiąc mięty nie próbowałam.

Mnie za to mięta zawsze pomaga.
Rennie też pomaga, pewnie migdały również pomogłyby ale za dużo z nimi roboty.
 
Devi mi pomaga mleko i migdały ale to rozwiązanie chwilowe. Zresztą już chyba tak się przyzwyczaiłam do perma zgagi, że zaczynam nie zwracać na nią uwagi.
Marcelinaa witaj wśród narzekających:-p Poza "fuckersem" mnie boli cała reszta paluchów po przebudzeniu.
No i coraz bardziej zaczyna mi dokuczać sam młody. Czasem jak walnie to aż mi oczy wychodzą z orbit.
 
ale ja nie wiem czy mam hemoroidy już, czy dopiero mi grożą..wolałabym se pomóc najpierw inaczej zanim se bede już specjalne maści kupować :((((((((((((
 
Marcelina, czy szczelina odbytu... :-D Sorry, ale ja się tego w ciąży nabawiłam, a po było tylko gorzej :| dlatego uważam, co już pisałam, że jak nie mija to proktolog. Bo ja też leczyłam hemoroidy (dla mnie było to oczywiste że to to) i nie wiem po co, skoro przyczyna była inna.
 
A ja zgagi nie mam:-)

Marcelinaa
kup sobie błonnik i/albo otręby to jest w spożywczych w takich kartonikach jak ryż/kasza. Dodawaj do jogurtów, sałatek, kanapek. Godne polecenia jest też siemię lniane i wcale nie trzeba zalewać i pić glut tylko prażyć na patelni i na czczo zjadać 2 łyżeczki- stolec jest 'śliski', a opróżnianie przyjemnością:laugh2: D. ma problemy z żołądkiem to wiem co mu pomaga, a przy okazji dobre jest na jelita.
Jeśli chodzi o maść na hemoroidy to też Ci mogę napisać, bo mam sprawdzoną.
 
reklama
wszystko było cały czas super, tylko ostatnie 3 razy srałam żyletkami skoro już mam tak dosadnie napisać a na papierze był różowy ślad krwi.. do tej pory czuję w sumie niedogodnosci po porannym porodzie żyletek.. ;/ kupię sobie błonnik.. a i maść jak mi nie przejdzie.. napisz mi proszę karolaola jaką.. :(
boje się kolejnego "posiedzenia" bo moja dupka chyba tego nie zniesie :(
 
Do góry