reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

reklama
witajcie.mam pytanie,co moze oznaczac malenka czerwona kropka na sutku z ktorej podcieka krew.zrobilo mi sie dzis cos takiego i niewiem coz to,czy jechac jutro do lekarza czy dzis to zaltwic
 
no dobra.. w końcu i ja na coś narzekne..
mam od paru dni bolące kupy i zauważyłam krew na papierze :( czytam, że powinnam sobie kupić błonnik.. zażywa jakiś któraś z Was?

od paru dni po nocy wstaję z bólami stawów prawej dłoni ( a właściwie fuckersa) i prawego kolana..
 
silentenigma- nie wyglada mi to na nic groznego, moze faktycznie sie zadrapałas?? Obesrwuj.
Ja od kilku dni nad lewym sutkiem mam takie bolace-klujace miejsce...zastanaiwma sie co to moze byc i skad sie wzielo:?
Marcelinaa- zwiekszenie blonnika w diecie powinno pomoc...i moze to hemoroidy?? Może kup sobie czopki na to...powinno pomoc:)

Ja tez ponarzekam.......mam ZGAGE!!!! Potworna. Budzi mnie codziennie o 4:30,czasmi dokucza w ciagu dnia. Dzis np. ze zgaga sie obudzilam i za cholere nie chce przejsc...nic nie pomaga-kefiry, jogurty, mieta itd. Juz mi sie nie dobrze od tego robi:(
 
silentenigma- nie wyglada mi to na nic groznego, moze faktycznie sie zadrapałas?? Obesrwuj.
Ja od kilku dni nad lewym sutkiem mam takie bolace-klujace miejsce...zastanaiwma sie co to moze byc i skad sie wzielo:?
Marcelinaa- zwiekszenie blonnika w diecie powinno pomoc...i moze to hemoroidy?? Może kup sobie czopki na to...powinno pomoc:)

Ja tez ponarzekam.......mam ZGAGE!!!! Potworna. Budzi mnie codziennie o 4:30,czasmi dokucza w ciagu dnia. Dzis np. ze zgaga sie obudzilam i za cholere nie chce przejsc...nic nie pomaga-kefiry, jogurty, mieta itd. Juz mi sie nie dobrze od tego robi:(

Devi, Rennie można brać, ale dla mnie to jest ohydne, za to mega szybko pomaga:-)
 
szuszu- dzieki ale na mnie Renni nie działa :( Jak pisze wyprobowal juz chyba wszytskiego :( Renni jedynie pomaga w nocy jak sie ze zgaga budze...przez czas gdy ssie tabletek udaje mi sie zasnac bo tak nie czuje tego palenia
 
reklama
szuszu- dzieki ale na mnie Renni nie działa :( Jak pisze wyprobowal juz chyba wszytskiego :( Renni jedynie pomaga w nocy jak sie ze zgaga budze...przez czas gdy ssie tabletek udaje mi sie zasnac bo tak nie czuje tego palenia

Ojej...mi pomogło raz dwa, wczoraj po raz I wzięłam i 3 min. później było już po zgadze..
A Manti próbowałaś? Podobno tym co rennie średnio pomaga, to Manti daje radę.
 
Do góry