reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

reklama
witajcie.ja dzis mam od 3-4godzin skurcze co 20-30min trwajace okolo25sekund :/ masakra mam nadzieje ze to nie porod sie rozpoczyna,ale wszystko mozliwe po tym jak gin. powiedzial ze szyjka sie skraca
 
Ostatnia edycja:
ej nie umiem się załatwić od środy?:/

mi na szczescie juz wyszedl bol z posladka, za to mam nocną zgagę
 
jak narazie nic nie bralam.poczekam godzine,jesli skurcze sie nasila badz nie przejda to pojade do szpitala
 
Ostatnia edycja:
SILENTEIGMA rob jak piszesz- jak sie nie polepszy albo pogorszy- do szpitala jedz!
 
Hej a jak byłaś u lekarza i jak stwierdził że skraca ci się szyjka nie przepisał ci tabletek? Bo mój jak stwierdził że szyjka się skraca to od razu chciał mnie wysłać do szpitala ale powiedziałam że będę leżeć w domciu,ale przepisał mi tabletki bo od czasu do czasu miałam niby skurcze.
Teraz biorę fenoterol,isoptin i magne b6
 
reklama
Do góry