reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

reklama
Ale czemu spać nie możecie dziewczyny? Oczka się nie kleją czy ło co chodzi?

Bo mi np dobrze się zasypia, ale w nocy jest o wiele gorzej, bo nie dość że wstaje kilka razy siku, a jak mi się uda czasem mieć taka noc że wstanę tylko raz to i tak się budzę przy każdym przewracaniu się na bok.....
Albo najgorzej jest jak się przebudzę i mam taki niedowład nóg albo reki!!! masakra!! wtedy mam ochotę usiąść na łóżku i płakać....
 
Marzenixx nie wiem o co chodzi, ale normalnie spać mi się nie chce.... :wściekła/y: zmęczona jestem a zasnąć nie mogę
 
Ja wiem, że będzie nieprzespana noc zawsze wtedy, kiedy mam dość emocjonujący dzień. Wtedy 99% szans, że będzie ciężko w nocy.
Zasnę jakoś ale po przebudzeniu nie mogę spać do 4 rano. Nieraz wolę przetrzymać sama do 12, żeby zasnąć naprawdę zmęczona, niż zasnąć o 22 i obudzić w srodku nocy. U mnie to problem ze zbyt emocjonującym dniem. Jak siedzę w domku i nic się takiego nie dzieję to śpię w nocy jak mops....
 
rybkaaa to miałaś porę na drzemkę:-D

A ja ostatnio też za szybko nie chodzę spać, ale za to jak już zasnę to do 11 :tak:

A teraz idę prasować firanki...
 
reklama
he he nie no, na prasowanie to nie mam sil ani ochoty, podzoiwiam KAROLAOLA!
moj program wieczorny to lod magnum, komp...
 
Do góry