reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

u mnie wygląda to nastepująco:
- swędzenie (cholestaza)
- bezsenność
- refluks żołądkowy
- problemy z szyjką i leżenie od ponad miesiąca
- krwawienie dziąseł
- nieustanny lęk i stres o dziecko
- ostatnio doszedł mi chyba jeszcze zespół cieśni nadgarstków plus opuchlizna
- paciorkowiec
- ciągłe latanie do toalety
- co do rozstepow to poki co nie mam chyba ze takie około centymetrowe jakby żyłki nad pępkiem to mini rozstępy
- wyposzczenie na maksa
to chyba wsio (a może cosik pzreoczyłam teraz?) i to wszystko zaczęło mi się od końca maja sypać. chyba tylko hemoroidów mi brakuje (tfu tfu) - a myślałam że z racji mojej wady największym problemem będzie kręgosłup bolący w ciąży...

pffff
 
reklama
Ale Wam współczuję takiej ilości dolegliwości.
Mi dolega ucisk główki na pęcherz i krocze, nocne przerwy w spaniu na siusiu i obrót na drugi bok, czasami zadyszka...w sumie to tyle co nic. Był jeszcze ból pleców ale minął. Nie mam na co narzekać dosłownie.
 
jesssu jak te baby narzekają hahahahha

ja mam tylko

-wkurw
-wkurw
-wkurw
hahahaha

no i inne problemy też..ale jakoś mi nie doskwierają..normalne dla mnie- wystarczy, że spojrzę w lustro i wiem skąd się biorą :p więc nie mam co wielce narzekać jak Tonya
 
A mi krwawią dziąsła jak szalone :-:)-( i to tak,że wyglądam jak wampir :-(
Zgaga od czasu do czasu, ból kręgosłupa i siuśki częste w nocy...
Tragicznie nie jest chyba :-D
 
jesssu jak te baby narzekają hahahahha

ja mam tylko

-wkurw
-wkurw
-wkurw
hahahaha

no i inne problemy też..ale jakoś mi nie doskwierają..normalne dla mnie- wystarczy, że spojrzę w lustro i wiem skąd się biorą :p więc nie mam co wielce narzekać jak Tonya

Może meliska pomoże na to wkur..enie:tak:
 
flower188 łączę się z Tobą kochana w nieustannym lęku o dziecko:-(
-bieganiu do toalety
-rozstępach
-wyposzczeniu na maxymalnego maxa!!!:zawstydzona/y:
-wstawaniu w nocy kilka razy na sikanie, podjadanie i picie

Od siebie dodamkolejne w tym trymestrze zapalenie pęcherza. Bakterie w moczu! Tym razem zrobiłam posiew i będziemy celować w konkretnego mikroba:eek:
 
Przy pierwszych bakteriach - furagina
Po jakimś czasie znów bakterie - amotaks+urosept
Kontrola moczu - znów bakterie. Więc u mnie chyba jakiś bakcyl mocny siedzi, niestety.
 
no ja też cały czas miałam bakterie i białko.. zaczęłam jeść 3 razy dziennie ten żurawit i jeść suszoną żurawinę i wyniki, które robiłam teraz we wtorek pierwszy raz wyszły czyste a już mi lekarz zapowiedział antybiotyk w sobotę jeśli się nic nie zmieni..
 
reklama
A masz jakieś objawy tego zapalenia pęcherza, bo mój gin bakterie w moczu pomija jeśli nie ma do tego dolegliwości, bo twierdzi, że to są bakterie ze skóry, które przy siusianiu się do moczu dostają....:confused:
 
Do góry