reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metotreksat - ciąża pozamaciczna

Karo92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Styczeń 2022
Postów
167
Do dziewczyn które były leczone metotreksatem. Jaka jest szansa na wyleczenie farmakologiczne? Jutro 4 dzien od podania metotreksatu (1 dawka 100ml). Beta spada ale w obrazie usg jest widocZny obraz w jajowodzie na 2cm. Kiedy od podania leku ciąża z jajowodu zostanie ,,poroniona,,? Jaka jest szansa ze to nie pęknie ? Pomocy 😥
 
reklama
Do dziewczyn które były leczone metotreksatem. Jaka jest szansa na wyleczenie farmakologiczne? Jutro 4 dzien od podania metotreksatu (1 dawka 100ml). Beta spada ale w obrazie usg jest widocZny obraz w jajowodzie na 2cm. Kiedy od podania leku ciąża z jajowodu zostanie ,,poroniona,,? Jaka jest szansa ze to nie pęknie ? Pomocy 😥
Dodam ze beta w dniu podania leku 103, dwie doby później 82
 
U mnie nie robiono USG w trakcie leczenia więc tu nie pomogę, ale miałam dwie końskie dawki podane we wtorek i w piątek jak dobrze pamiętam. 2 tygodnie później dostałam normalny okres i miałam już betę 0
Zaczynałam z bety 502 chyba
 
Ja zaczęłam sie czyścić sama, ale ciaza i tak w jajowodzie, zrobili mi lyzeczkowanie. W zasadzie sama poszlam dzis prywatnie na usg stad wiem ze jest 2cm, w szpitalu kazali badać tylko bete a dopiero w 7 dniu usg na IP . To moja druga cp - pierwsza skonczyla sie wycieciem jajowodu dlatego tak sie boje 😰
 
U mnie nie robiono USG w trakcie leczenia więc tu nie pomogę, ale miałam dwie końskie dawki podane we wtorek i w piątek jak dobrze pamiętam. 2 tygodnie później dostałam normalny okres i miałam już betę 0
Zaczynałam z bety 502 chyba
A pamietasz moze jak wykryli cp jak byla duza ?
 
U mnie przy becie chyba 1050 był 1cm.
Po 1 dawce ledwo co ruszyła Beta, dopiero po 2giej szybciej poszło.
A 2gą dostalam chyba po 3 dniach. A krwawisz w ogóle?
 
reklama
Do góry