reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

sport, zdrowy styl zycia, zdrowe odzywianie i minium stresu :)

ja mam lekkie PCO , łykam clo, folik,witaminy chodze na monitoring w 14 dc , lekarz twierdzi, ze z mojej strony jest juz oki

jeszcze mi sie coś przypomniało, moj gin mi kazał od miesiączki do 1 dnia przed owulacja wstrzymać sie z sexem, jak jest dłuższa przerwa w przytulankach, nasienie jest silniejsze

tak na pocieche ci powiem, ze słyszałam wiele przypadków zajśc w ciąze nawet przy benadziejnych wynikach nasienia

cuda sie zdarzaja :)

przy małej ruchliwości mozna tez pomóc pozycją swiecy po stosunku , aby sperma wpłyneła sobie głębiej leże 30 minut z poduchami pod tyleczkiem i nogami do góry
 
reklama
mój mąż ma oligoasthenoteratozoospermię (3mln plemników/1 ml spermy, w czego 80% nieżywych, a 15% porusza sie wolno do przodu, szybkich nie ma wogóle). i udało się naturalnie bez robienia akrobacji po sexie ;-). no i sexiliśmy się codziennie :-D
po pierwszym badaniu faszerowałam go różnymi cudami, witaminami, ziołami. nosił luźne gacie, zapomniał jak wyglądają dzinsy, telefon nosił na piersi w kieszeni :-), laptop zdala od swoich klejnotów trzymał. i przed kolejnym badaniem miał dłuższą abstynencje - wyniki wyszły jeszcze gorsze niż wcześniej:eek:

cuda się zdarzają, tylko trzeba wierzyć i umieć czekac. my czekaliśmy 2,5 roku - może nie jest to rekord, ale same wiecie, że każda miesiączka = tragedia:eek:

a na poważnie - są powody przypuszczać, ze przy zaburzenaich plemnikowych, może pomóc orgazm kobiety po orgaźmie faceta - macica i szykaj kurczą się, wsysajać zawartość z pochwy :-)
 
Ostatnia edycja:
Elzbietko muszę Ci bardzo podziękować.
Naprawdę Twoja historia podniosła mnie na duchu i dała nadzieję.:)
Teraz to ja naprawdę czuję, że będzie wszystko dobrze:-)
Witaminki zastosujemy bo wiadomo na kazdego działają inaczej a może i pomogą, ale wciąż będziemy starac się tak samo jak dotąd no i mam nadzieję na nasz własny cud:-):-):-)
 
Witam kobietki po dluzszej nieobecnosci u nas rowniez nie bylo nie bylo latwo z naturalna metoda poczecia dziecka wiec zdecydowalismy sie na in vitro ocalalo jedno jajeczko,ktore mi podano,stal sie cud zaszlam w ciaze i od wrzesnia 2008 mamy kochanego szkraba Davidka,ktory sie urodzil w 36tc przez cc:-)
 
Kolejna urocza historia:)
Elfa zobaczysz nasz cud też nastąpi:-)
Miejmy tylko nadzieję, że szybciej niż się tego spodziewamy:)
 
reklama
no mi tez hehe , ale bede sie starała zając czyms co odwróci moja uwage

chce wprowadzic do naszego zycia wiecej sportu, jak skończy mi sie @, bedziemy z mezem jezdzić na basen

jeszcze jedno ..moj m pali papierosy i mam pewien dylemat, otórz m chce rzucić palenie, ale brak mu silnej woli, kupilismy mu tabletki - tabex - czytalam ze nie wolno ich łykac w trakcie staran i ciązy, juz sama teraz niewiem co jest gorsze dla staranek, samo palenie czy łykanie tych tabletek ehhh
 
Do góry