reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

reklama
niedługo minie pierwszy miesiac kuracji
narazie przebiega bezproblemowo jeszcze 2 miesiace i kontrola

22.05.2012

widze ze nikt nie robi wpisów na watku ale poprowadze go bo kiedys komus moze pomoc
maz wczoraj wypił ze mna piwko na pol balismy sie spozywac alkohol bo po lekach roznie bywa ale nic sie nie dzialo
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Mój mąż ma 11 mln/ml plemników z czego 60% martwych. Nie mamy dzieci, staramy się już ponad rok.
Wyniki mnie przeraziły. U mnie badania hormonalne ok. Jak mu pomóc? Bierze już androvit ale to chyba za mało... :-(
 
Witam
Specjalnie dla tego wątku się tu zarejestrowałam, ponieważ poszukuję właśnie takich wiadomości jakie opisujesz.
My wczoraj od androloga też dostaliśmy własnie takie wskazanie do leczenia przez dwa miesiace.
I jestem bardzo zainteresowana wiadomościami na temat efektów leczenia.

wyniki naszego badania po operacji żylaków się poprawiły (choć nie można ich nazwać dobrymi) i boję się żeby sie nie pogorszyły.

Może macie już jakieś plany zrobienia badania - jaka jest reakcja u was na lekarstwa ?

Pozdrawiam
M
 
Witam
Specjalnie dla tego wątku się tu zarejestrowałam, ponieważ poszukuję właśnie takich wiadomości jakie opisujesz.
My wczoraj od androloga też dostaliśmy własnie takie wskazanie do leczenia przez dwa miesiace.
I jestem bardzo zainteresowana wiadomościami na temat efektów leczenia.

wyniki naszego badania po operacji żylaków się poprawiły (choć nie można ich nazwać dobrymi) i boję się żeby sie nie pogorszyły.

Może macie już jakieś plany zrobienia badania - jaka jest reakcja u was na lekarstwa ?

Pozdrawiam
M
Miło ze ktos w koncu zajrzał na ten watek a wiec moj m bierze te leki dopiero od 15maja i w lipcu po 3miesiacach brania mamy zbadac nasienie czy jest juz jakas poprawa pozniej po kolejnych 3 znow.Moj maz nie mial zylakow nie znaleziono przyczyny tak marnego nasienia.
Jak masz jakies pytania to pisz postaram sie pomoc mysle ze ten watek pomoze rowniez innym.
Narazie m czuje sie dobrze troszke libido mu spadlo ale na poczatku mial podwyższone:)
A mozesz napsac do jakiego lekarza chodzicie lub chociaz w jakim miescie
W sieci jest bardzo malo informacji o tych lekach
jak juz cos jest to tylko o raku.
Spermatogeneza trwa 72dni wiec mysle ze po tym czasie powinny byc efekty juz jakies

i pisz jakie sa u was efekty mi lekarz mowil ze pomaga 40% osob ale to przeciez duzo
 
Ostatnia edycja:
jestem przed @ cos złapałam dzis doła bo zauważyłam sluz zwiastujacy @
tak juz bym chciala ten lipiec zeby zobaczyc czy leczenie wogole przynosi jakies efekty.
Nie chce smucic mojego meza wiec zale sie tu,to nie jest jego wina a on i tak bardzo dla nas duzo robi.W pt jedziemy zrobic próby wątrobowe czy leki nie szkodza.
 
Hej,

Po pierwsze niech rzuci nałogi jeżeli takie ma! Dużo ruchu, możecie spróbować jeszcze inne suplementy: kwas foliowy, l karnitynę, witaminę C, macę, salfazin. Wybierzcie się też do urologa - wykluczy np. żylaki powrózka nasiennego. Możecie zrobić także badania hormonalne LH, FSH, prolaktynę, testosteron, TSH no i wizyta u androloga. Zróbcie ponowne badania po ok 3 miesiącach od rozpoczęcia kuracji. Powodzenia.
 
Hej,

Po pierwsze niech rzuci nałogi jeżeli takie ma! Dużo ruchu, możecie spróbować jeszcze inne suplementy: kwas foliowy, l karnitynę, witaminę C, macę, salfazin. Wybierzcie się też do urologa - wykluczy np. żylaki powrózka nasiennego. Możecie zrobić także badania hormonalne LH, FSH, prolaktynę, testosteron, TSH no i wizyta u androloga. Zróbcie ponowne badania po ok 3 miesiącach od rozpoczęcia kuracji. Powodzenia.

kochana wszystko to juz zrobilismy jestesmy po całkowitym przeglądzie teraz juz leczenie
moj m bez nałogów ,witaminy nie pomogły nawet sytuacja sie pogorszyła
 
reklama
Witajcie,

Mój mąż ma 11 mln/ml plemników z czego 60% martwych. Nie mamy dzieci, staramy się już ponad rok.
Wyniki mnie przeraziły. U mnie badania hormonalne ok. Jak mu pomóc? Bierze już androvit ale to chyba za mało... :-(

nam akurat androvit nie pomogł udajcie sie do androloga to najlepsze rozwiazanie czasem witaminki nie pomagaja zalezy od organizmu ale jak juz to polecam l-karnityne,rzen szen salfazin
 
Do góry