reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

reklama
Melduję, że jesteśmy po kolejnym badaniu , to już trzecie w ciągu trzech mcy z 3,5 mln wzrosło do prawie 9 mln :-):-):-)
Wierzę, że będzie dobrze, naprawdę właśnie zaczęłam w to wierzyć:-)
 
Jestem w ciąży :tak: Nie przestawajcie walczyć i wierzyć :tak:
Namiary na androloga (przyjmuje w Łodzi, Wawie i Częstochowie) chętnie podam na priv,
Buziaki :-)
 
Witam czy sa na forum osoby ktore stosowały te lub inne leki na polepszenie nasienia.Mój maz własnie takie dostał zaczynamy leczenie bede na bierzaco informowac o postepach.
Na forum częsciej poruszany jest temat niepłodnosci żeńskiej może powinnysmy wymienic sie doswiadczeniami drugich stron
Zapraszam mysle że watek przyda sie innym równiez
Czy Wasi partnerzy odczuwali skutki uboczne leków
 
przegladam ale nie natknełam sie na nazwy tych lekow

edit tamoxifen za darmo na recepte dostalismy

leki wykupione a undestor okolo50zł za 3opakownia wiec da sie zniesc
 
Ostatnia edycja:
znalezione w sieci
cytuje

nam powiedzial identycznie lasce sie udalo miesiac pozniej bo sledzilam forum
pewnie to ten sam lekarz


Dzien Dobry! Niestety nie mam dobrych wiesci
smutas.gif
to znaczy dobre jest to ze wyniki nie pogorszyly sie ( ale tak sie zastanawaialm ze chyba gorsze juz byc nie moga
smutas.gif
) Poprawily sie minimalnie ale to wciaz za malo zeby wykonac nawet inseminacje. Docent zlecil mezowi 3miesieczna kuracje lekami (Tamoxifen i Undestor) Od razu powiedzial nam ze szanse powodzenia to 40% gadal ze wlasnie 40 facetow na 100 bardzo dobrze reaguje na leki i jest duza poprawa a pozostala czesc wogole nie reaguje na leki. No i w jednym przypadku na 200 wystepuja jakies straszne obajwy uboczne (jakies zwidy czy majaki) ktore jesli wystapia to natychmiast trzeba odstawic leki.
Takze nawet jesli moj mezus dobrze zniesie przyjmowanie tych lekow nie mamy zadnej gwarancji ze to cos da
smutas.gif
podlamalam sie troche
smutas.gif
choc i tak lepiej znoslam to niz po ostatniej wizycie. Postanowilismy ze za miesiac zrobimy jeszcze raz badanie nasienia ale w innym laboratorium - moze bedzie jakas zmiana. Ehh....

moj maz tez ma wyniki hormonow w zasadzie kasiazkowe - bardzo dobre wiec stad moje watpliwosci - dlaczego ten androlog przepisal mu undestor skoro z hormonami wszystko jest ok. Boje sie ze jak bedzie to bral to moze sie pogorszyc.
W poniedzialek ide do mojego gina i z nim pogadam bo zyjemy na przyjacielskiej stopie. A ten androlog taki wiesz - nowobogacki pajacyk ale w poznaniu w zasadzie tylko on ma specjalizacje z andrologii
smutas.gif


podejrzewam ze to ten sam lekarz najwazniejsze ze jej sie udalo
 
reklama
Witam
Staramy się o drugiego dzidziusia już drugi rok. Mąż zrobił badanie nasienia i nie wyszło najlepiej. Mój ginekolog polecił nam Axaren men, który można kupić w aptece. Mąż przyjmuje ten lek już 4 miesiące, a ostatnie badania wykazały, że ilość plemników wzrosła i są bardziej ruchliwe. \wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreseczki!!!! jedna jest bladziutka, ale mam nadzieje, że udało nam się!
 
Do góry