reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

Wiesz na razie to chcemy powalczyć naturalnie na IUI zawsze będzie czas a to niestety koszt. Powiem Wam, ze ja własnie tego kosztu się najbardziej boje bo to nie chodzi o to, że szkoda mi kasy, ale Ci lekarze z tych klinik patrzą tylko na zysk a nie zależy im na efektach :-( bo gdybym znała lekarza, któremu zależy na efektach a nie na kasie mogłabym płacić
 
reklama
To raczje u siebie dzikiej róży nie spotkam hehe
Postaram sie mu dawac wiecej owoców :tak:
A co do gimnastyki to czytałam artykuł, ze przeprowadzono badania i kobiety łatwiej i szybciej zaszły w ciąże kiedy aktywny tryb zycia prowadzily, ja nie mowie o siłowni, ale jakis calanetcis czy joga:tak:

ale tego duzo na opakowaniu jest napisane, mam ci wszytsko przepisac?:sorry2:

Nieprawda z tymi cwiczeniami. W momencie staran nie nalezy cwiczyc...Cwiczenia owszem - ale przed staraniami. Ja tez cwicze na razie. 40 dni przed IVF zatrzymuje wsio, zeby mi sie ladnie wsio ukrwilo.
Co do Salfazinu - podaj tylko selen, cynk, wit c i e oraz omega
 
U mnie jest napisane 1 tabletka dziennie a skład -wit. A, C, E, B6, CYNK. Nie wiem czy coś jeszcze do tych witaminek dokupić?

Musi byc selen na bank. Lkarnina jak mozesz tez....Wazne sa tez omega3-6-9
Tabetek trza tyle, ile jest zapotrzebowanie dzienne dla starajacych. Sa dawki tego okreslone...Nie wiem ile ten salfazin ma

Pamietaj ze najwazniejszy produkt ktory ma mnostwo selenu to orzechy brazylijskie. Jak nie chcesztruc tabletkami - to daj 6 orzechow dziennie i masz z glowy selen, dobrze przyswajalny
 
kurde my mamy ten problem , ze l-karnityna działa na wąrobę a mój przeszedł zapalenie typu B i nie bardzo mzoe ją brać :-(
 
Kochana

Nie o % pytam ale o zawartosc poszczegolnych witamin w mg albo innych jednostkach. % tutaj jest niemiarodajny bo jest wyliczany jako stosunek do przyjetej umownie wartosci zapotrzebowania dziennego.

Dla starajacych sie baza sie zmienia....
 
reklama
u mnie na opakowaniu pisze :
75 mg wit. C ( KWAS L-ASKORBINOWY I Z DZIKIEJ RÓŻY)
25 MG cynk
16,66 MG WIT E
10 MG WITB 6
150 UG WIT. A
 
Do góry