reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

Witam

Czy ktos z was slyszal o braku ruchliwych plemnikow w spermie (to sie chyba nazywa nekrospermia), brak nawet 1 ruchomego plemnika. Czy to mozna wyleczyc ? Co z tym robic ?
 
reklama
witam lolitko! ja ostatnio dużo czytałam na ten temat bo mojego M. wyniki też nie za dobre nasza szansa to inseminacja... naturalnie ciążko.
jest szansa wprowadza się taki przyrzd który szuka bardzo głęboko jakiś żywych plemników... potem masz szanse invitro przecież potrzeba jednego ... więc naprawdę nie wszystko stracone... napewno będziesz musiała faszerować męża wiataminami a potem, po 3 miesiącach powtórka... myslę że będzie dobrze... jestem z tobą wiem że czujesz się okropnie...
 
No zobaczymy

Mam nadzieje, ze przyczyna nieruchliowosci jest wyleczalna. Nie bardzo wiem czy przeciwciala antyspermowe mozna jakos wyeliminowac - jesli to jest przyczyna (to podejrzewam)
 
oh lolitko :( przykro mi , rozumie, ze to przez ten zabieg antykoncepcyjny co maz robil... a do inn vitro musza byc ruchome? moze wystarczy, ze beda zywe, bo brak ruchliwosci a martwe to jest róznica
 
kiepska sprawa ehhh, a rozmawiałas o tym juz z jakims lekarzem? jak cos sie dowiesz daj znac, bo ja niestety niewiem jak z tym sobie poradzic, trzymam kciuki aby jakies rozwiązanie sie znalazło
 
witam, czy ktoś wie, jakie witaminy powinien brać mężczyzna starający się o dziecko, bo słyszałam, że w tym okresie powinien coś łykać, tylko CO? :eek:
 
reklama
Do góry