reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

sorry że tak ni z gruchy , ni z pietruchy ::) :p

MOja kumpela stosowała ten CHROM i zeby zadziałał to trzeba troche poćwiczyć.Biorąc go tak ..o ..nic niezdziałacie :(

Wiec pupy w góre i na spacerki :p , na siłownie , aerobik .

Ja niestosowałam ..ale widze rezultaty u kumpeli .
 
reklama
Lilka pisze:
to jak polecacie Adipex???

ja mam ponad 40kg do zrzucenia i wybieram sie do lekarza aby mi cos zapisał

nie mam specjalnie pieniedzy a czytałam ze adipec za ponad 60zł jest

co w sumie polecacie bo juz mam mątlik w glowie a na rozmowe z lekarzem wole byc jakos zorientowana

Lilka, pamietasz mnie z lipcowek? Kieeeeeeeeeeedys pisalam z wami... :)

Sluchaj, ja biore Adipex, 2 tyg -3,5 kg, czyli calkiem dobrze. Jest to PIERWSZY OD LAT lek, ktory sprawil, ze nie chce mi sie zrec, nie czuje tego okropnego uczucia glodu i wiecznej checi na jedzenie, jedzenie, jedzenie.... Nastawiam sie na wiecej i biore dalej! Trzymam kciuki za Ciebie wszyskie odchudzajace sie dziewczyny!
 
L4dY-bIrd pisze:
MOja kumpela stosowała ten CHROM i zeby zadziałał to trzeba troche poćwiczyć.Biorąc go tak ..o ..nic niezdziałacie :(
chodziło mi o to że chrom nie odchudza! tylko zmniejsza ochote na słodycze a co za tym idzie na pewno się nie przybiera i moze też troszkę schudnąć ,jak się odstawi te słodkości:) a cwiczyć to zawsze ,zawsze ,zawsze bo nie mna diety cud :D
 
czesc od dluzszego czasu sledze wasze rozmowy na temat odchudzania 3miesiace temu urodzilam synka w ciazy przytylam 25kilo waze teraz waze jakies
64kilo przy wzroscie 158 wiec mam do zrzucenia jakies 14kilo kiedys slyszalam o tej meridi i postanowilam kupic ale szkoda mi bylo kasy na kupienie w polskiej aptece wiec zamuwilam od takiej dziewczyny co sie w internecie oglasza na jpierw wzielam na 2tyg meridie 15 bo tyle sie naczytalam o skutkach ubocznych o zlym samopoczuciu ze chcialam najpierw sprawdzic jak sie bede po nich czula no i oczywiscie nie chcialam stracic kasy bo oszustow nie malo wiec lepiej stracic 80zl niz np 300 sluchajcie pierwszy dzien mialam ochote na wszystko zalamalam sie mowie na bank jakies oszukane te tabletki czulam sie dobrze nic mnie nie bolalo zadna glowa itd ale juz na drugi dzien nie chcialo mi sie jesc wogole tabletki maja najlepsze dzialanie po paru dniach stosuje je juz tydz i np dzisiaj na sniadanie zjadlam 2kanapki bo na widok trzeciej zrobilo mi sie niedobrze powaznie sa rewelacyjne jak dla mnie schudlam  juz jakies 3kilo naprawde polecam chociaz wiadomo ze kazdy ma inne potrzeby i organizm inaczej moze reagowac niz moj ja jestem zadowolona bardzo i tanio kupilam za 80zl na 2tyg i w tym koszt przesylki i sa na pewno orginalne bo dzialaja troche boli mnie glowa ale nic poza tym polecam (na dzien dzisiejszy oczywiscie bo co bedzie jutro to nie wiem).Pozdrawiam.Monika22 :)
 
Poza tym podziwiam odwagę! ja bym tego do ust nie wizęła bez konsultacji z lekarzem. poza tym żadne szanująca się apteka nie sprzeda tego bez recepty choćby miało nawet kosztować 1000zeta!
 
juz nie jestem gościem :) i absolutnie niczego nie reklamuje, i bardzo długo zastanawiałam się nad wzięciem pierwszej tabletki mając świadomość skad one są :(
 
witam ja tez kupiłam w tej cenie Meride tez jestem 3 miesiace po porodzie biore ja juz 7 dni ,Jak narazie to czuje sie dobrze zobaczymy jak bedzie pózniej :p
 
malutka pisze:
grazka pisze:
Chciałam dodaż iż jest wiele dobrych preparatów wspomagających odchudzanie za niewielkie pieniądze i efekty są rewelacyjne bez jo-jo. ;)

Podaj kilka przykladow bo mi polecano- chrom plus

najnowsze badania ze tak polecany chrom osobom ktore kochaja slodkie...jednak szkodzi i lepiej go nie brac :)
 
Skarbus pisze:
Lilka pisze:
to jak polecacie Adipex???

ja mam ponad 40kg do zrzucenia i wybieram sie do lekarza aby mi cos zapisał

nie mam specjalnie pieniedzy a czytałam ze adipec za ponad 60zł jest

co w sumie polecacie bo juz mam mątlik w glowie a na rozmowe z lekarzem wole byc jakos zorientowana

Lilka, pamietasz mnie z lipcowek? Kieeeeeeeeeeedys pisalam z wami... :)

Sluchaj, ja biore Adipex, 2 tyg -3,5 kg, czyli calkiem dobrze. Jest to PIERWSZY OD LAT lek, ktory sprawil, ze nie chce mi sie zrec, nie czuje tego okropnego uczucia glodu i wiecznej checi na jedzenie, jedzenie, jedzenie.... Nastawiam sie na wiecej i biore dalej! Trzymam kciuki za Ciebie wszyskie odchudzajace sie dziewczyny!

no pewnie ze cie kochana pamietam :laugh:
no i szkoda ze juz sie do nas nie oddzywasz :(
a coreczka sliczna ci rosnie
cokiereczek

jesli chodzi o Adipex to zakupilam go w czerwcu i na poczatku nic mi nie dzialal a po paru dniach to na slodkie patrzec nie moglam,normalnie mdlosci jak w ciazy dostawalam :laugh:
w miesiac zlecialo mi chyba 8 kg
normalnie zaczelam miescic sie w spodnie ktore kupilam sobie na zas jak schudne

ale co z tego......zaczełam miec mdłosci,niespecjalnie w tamtym okresie uwazalismy i balam sie ze zaszlam w ciaze
tabletki odlozylam....

no i jakos do nich nie wrocilam
teraz spowrotem biore od wczoraj

powiem tak: wiele sie tu nasluchalam jaki ten lek jest bebebe :) a nie taki diabel straszny jak go maluja
mi nie jest kompletnie nic
czasem czuje ze mnie jakby glowka zaczyna bolec ale szybko przechodzi

ten lek jest dla osob otyłych i nie czarujmy sie! niech dziewczyny co maja pare kg do zrzucenia,a nie jak ja ponad 40kg,wezmą ruszą tylki albo niech unikaja lodowki
no nie mozna chciec schudnac 5 kg i siegac po te tabsy!!

myslicie ze na tych tabletkach nie chce sie nic jesc?? sa dni ze nie chce sie,ale sa dni ze mozna by tez zjesc!!
potrzebny jest reżim
o ktory mi ciezko i dlatego mam tyle do zrzucenia ile mam

wkurzam sie na siebie niemilosiernie ze doprowadzilam sie do takiego stanu ze szok!
[patrze w lustro i nie powiem co mi sie chce na moj widok!!

to straszne ze mozna sie tak zapuscic,choc u mnie to tez wynik hormonow z ktorymi mam problem....

ech nawrzucalam troszke :)

poprostu dziewczyny chcace zgubic pare kg...polecam zrobic sobie diete slodka polegajaca na jedzeniu owocow i warzyw
ja kiedys mialam diete bananowo-jogurtową
jadlam ile chcialam mimo ze banany sa bardzo kcal
chudlam i to pieknie :)

kazdy musi znalezc na siebie sposob! czego zycze nam wszystkim ;)
 
reklama
JA od paru lat non stop stosuje jakieś diety ,chociaż przez pewien czas już nie bo trzy miesiace temu urodziłam dzidziusia .Ale teraz pora się wziąśc za siebie .Anetas to nieprawda że nam nie zależy na zdrowiu ,zalezy i to bardzo ale wydać ponad 400zł. na Meridie a przecież wychowawczego tyle się bierze i dlatego ja też jestem wśród tych które kupują na internecie .ja leczyłam sie w klinice krakowskiej i uwierz odchydzanie nie zawsze daje efekty,kazdy ma inny organizm .ja po leczeniu dietami i to ostrymi przeszła z dietetyczka na leki słabsze ale toni dało efektu.Przepisała mi MERIDIE ale co ztego jak mnie nie stać .A tak to zamówiłam sobie Adipax przez internet i dziś zażyłam pierwszą tabletkę .Zobaczymy .....Mam bardzo dużą nadwagę i mam zamiar schudnąć stosując ten lek oraz dietę kopenhadzką
 
Do góry