reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

reklama
Witam,

Od urodzenia tocze walke z kg i moge sie z Wami podzielic moimi obserwacjami i doświadczeniami. Stosowałam chyba wszystko co jest na rynku dostępne. I boski byl Isolipan, bo chudlam po nim jak głupia, dzialal osrodkowo, na ośrodek sytości, ale niestety go wycofali, bo w składzie mial troche amfy i podobno stwierdzono zgony...Jadłam też Xenical, to ma sie niezla biegunke, dziala na przewód pokarmowy, a dokładnie nie wchlania 30% tłuszczów w jelicie no i musisz je wydalić...to moim zdaniem jest kiepskie, bo hmm jak bardzo tłusto jesz dziala to behawioralnie, bo wychodza z ciebie w nieoczekiwanych momentach gazy z tłuszczem (wiec masz suprice!, wiec nie radze jak duzo jestescie poza domem)...ja nie jem wlasnie tłusto wiec mi nie pomógl i na szczescie nie mialam takich niespodzianek...Potem zarłam te Meridie przed slubem i po 2 tyg odstawiłam, bo mialam potworny efekt jojo, dziala ośrodkowo, niby na wzór Isolipanu, ale coś chyba im nie wyszlo...amfy nie bylo, wiec i chudniecia tez...zartuje...I po tym incydencie doszłam do wniosku takiego, ze sama musisz wziąc sie w garsć, sukcesem jest przede wszytskim samozaparcie, wielka chęć osiągnięcia celu, wytrwałość, ograniczenie jedzenia i dużo ruchu. To musi współdziałac ze sobą, bo jak jedno ogniwo wypadnie to naruszona zostaje cała konstrukcja. Nie faszerujcie sie tymi świnstwami, bo jaka jest prawda, ze to jest nasz rynek, ktory wabi ludzi, by to kupowali te specjaly! A jaka jest prawda, ze to tylko pozorny motywator...
 
Witam, chciałam zapytać czy MERIDIA można kupić w Polsce?? czy nie ma tych tabletek? I jaka jest ich cena. Pozdrawiam
meridia w aptekach warszawskich jest w cenie 72 zł jest rewelacyjna nie mialam jakis strasznych skutkow ubocznych ,pare razy sucho w ustach a biore 2 miesiąceschudlam 6 kgpolecamczuje sie super dzis kupilam mojej mamie wlasnie za 72 zł POLECAM....
 
Niestety jest tylko na recepte
Moja ciotka od lutego do dnia dzisejszego schudla 18 kg. Zeszla z rozmiaru 52 na 46.
Jej przepisal dietetyk po szczegolowych badaniach.
To co czasami sie oglaszaja ze maja do sprzedania to raczej nie wierzylabym
 
Witam wszystkie panie
Trafiłam tutaj na ten topik, bo szukałam coś na temat udaru słonecznego u dzieci i proszę poczytałam sobie o meridii. He też stosowałam i schudłam 18 kg przez 4 miesiące. mam jeszcze opakowanie na " zapas", w razie czego oczywiście.:tak:Chociaż moja waga narazie stoi w miejscu. Tylko że płaciłam dużo drożej bo po 160 ale nie w aptece tylko znajoma mi zalatwiała bez recepty:no:. Ale i tak uważam że warto było bo sama chyba bym sobie nie poradziła, a wizyta u lekarza + tabletki wyszłyby na tyle samo.
Skutków ubocznych narazie nie widzę a jestem już trzy miesiące po kuracji. Kurczę stosowałam setki diet 1000 kalorii, kopenhadzką, kapuścianą po której chodziłam wzdęta jak balon i nic, a dzięki Meridii udało mi się schudnąć. To bez sensu że jest na receptę, korzystają na tym tylko handlarze
 
Ja stosuje Meridie 10
przepisał mi moj ginekolog mam nadwage i chce schudnąć jakieś 20kg zplacilam za nia nie cale 100zl 30 tabletek .
Biorę ja tydzień czasu i jestem zadowolona jak narazie zero efektów ubocznych i najwalniejsze ze chudne 3kg w ciągu tygodnia .
31 sierpnia mam isc do mojego ginekologa po 3 następne recepty :-)
A podobno chudnie sie 5 kg miesiecznie:tak:
 
witajcie jestem tutaj nowa i mam pewien problem.otoz z powodow zdrowotnych nie moge brac tabeletek antykon.wiec stosujemy z mezem prezerwatywe.4 miesiace temu zostalam planowana mama.Moje pytanie i obawy sa takie czy stosujac prezerwaty.mozna brac spokojnie meridie.???????????prosze o szybka odpowiedz dziekuje
 
A co mają prezerwatywy do Meridii? :confused: Sorry nie rozumiem? Tylko skoro zostałaś mamą 4 mies temu to czy karmisz piersią? Bo jeśli tak to Meridia odpada.

To bez sensu że jest na receptę, korzystają na tym tylko handlarze

No to może wszystkie leki bez recepty? Handlu czarnorynkowego nie będzie, brać będą wszyscy a z aptek zrobimy sklepy samoobsługowe? No chyba jest powód żeby Meridia na calym świecie byla na receptę. To nie cukierek tylko lek silnie działający, ktory nalezy brac pod kontrolą lekarza, przy odpowiednich wskazaniach - obwód w pasie powyżej 80 cm wskazujący nadwagę a powyżej 100cm otyłość. Takie są międzynarodowe starndardy medyczne określające nadwagę i otyłość jako jedne z składowych zespołu metabolicznego.
Meridia to nie lek dla panienek, które chcą być szczuplejsze o 5kg!
 
reklama
Do góry