reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

reklama
lidzia7905
Czy ktos ma z nia kontakt? Przeniosla sie gdzies? Zmienila nicka? Napiszcie, czy u niej wszystko OK, bo troche sie martwie!

magda
 
w/g badań koncernów farmaceutycznych na świecie sibutraminę (meridia, sibotrim, reductil itp.) stosuje okolo 8 miliioniów osób(nie tylko kobiety). Sa to środki o róznym stopniu czystości chemicznej (najczystsza produkcji EVA Pharma-Egipt, ale tylko originał tej firmy), róznych cenach (od100 do 400 zołtych, roznych producentów (Abbott, Knoll, EVA). W porównaniu do innych specyfików tylko 2 osoby na 100000 (a wiec mniej niz w wypadku aspiryny) w wyniku leczenia tym środkiem straciły życie, żadna w polsce.Tak więc muslę, że zguba się odnajdzie. Ale środka opartego na amfie Adipeksu nie polecam
 
Knapkis - adipex nie jest oparty na amfie - zawiera phentermine, czyli zwiazek nalezacy do tej samej grupy co sibutramina; a sa to syntetyczne pochodne fenyloetyloaminy (zwiazek wystepujacy naturalnie w naszych organizmach), taka pochodna jest tez amfetamina
czyli amfetamina, fentermina i sibutramina sa rownorzednymi pochodnymi PEA (to obrazowy skrot myslowy)

i cytacik:
Pochodne fenetylaminy ze względu na działanie, dzieli się na:

stymulanty - jak amfetamina, metamfetamina, efedryna;
psychodeliki - jak meskalina czy 2C-B;
empatogeny - jak MDMA (ecstasy) czy MDA;
leki odchudzające - jak fentermina czy fenfluramina;
leki działające na układ oddechowy - jak efedryna(leki na przeziębienie) czy salbutamol
leki przeciwdepresyjne - jak bupropion czy fenelzyna


PLIZ piszcie rzeczy sprawdzone. Ja jadłam jedno i drugie, Meridia nie działała, Adipex super. I podobne doświadczenia ma conajmniej kilkanaście znanych mi osób, które brały oba środki. Gdyby działały oba, wybrałabym Adipex ze względu na cenę i już.

pozdrawiam
kasik
 
J a z kolei znam masę osób , u których sibutramina działa znakomicie, Adipeks - albo wcale, albo efekty uboczne sa tak znaczne, że branie go jest bezsensowne. Sa to w końcu środki chemiczne i działaja w rózny sposob na różne osoby. W każdej ulotce do leków jest napisane(prawda nie wprost), aby nie stosować ich metodą "na Gożdzikową", bo sąsiadce pomogło. Co do cen to kwestia co się stosuje, czy Meridię (droga), czy Sibotrim(tańszy) - bo są to te same środki,tylko innych producentów. I tu znów z praktyki opartej na obserwacji około 45 osób, mogę stwierdzić ze ta tańsza sibutramina działa zdecydowanie lepie,j i przy mniejszych efektach ubocznych. Być może związane jest to z tym, że im droższy specyfik, tym większa pokusa jego podrabiania(tu ważne jest żródło dostaw). Natomiast jeżeli ktoś chce się odchudzać metodami naturalnymi zapraszam do Gabinetu Medycyny Naturalnej Warszawa, Hawajska 3, pozdrawiam
 
no i tu dochodzimy do sedna sprawy - dla każdego coś innego
ja też miałam sporą grupę kontrolną hihi, bo masa moich klientek adipex zażywała, i to na przestrzeni ostatnich dwóch lat i nikt nigdy nie narzekał na makabryczne skutki uboczne
czesc Pań miała też doświadczenia z meridią o to ten środek miał mniejsza skuteczność i wyraźniejsze "objawy dodatkowe"

ja nie sprzedaję ani jednego ani drugiego, oceniam tylko efekty

Pan z tego co widzę jest tematem zainteresowany biznesowo, w czym też nic złego nie widzę, gdyby nie to, że podważa Pan skuteczność Adipexu pisząc nieprawdę |(że jest oparty na amfetaminie) aby uwiarygodnić skuteczność sprzedawanego przez Pana środka - Sibotrimu
tak się nie robi, dziewczyny szukają raczej opinii użytkowników, nie zakamuflowanej reklamy na forum

sibotrim to też jakiś generyk meridi made in egipt, zreszta niedopuszczcony przez FDA do obrotu w USA w przeciwienstwie do adipexu - jesli juz mamy porownywac te dwa leki

co do ceny - oryginalny adipex kosztuje na zachodzie tyle co i meridia czyli ponad 400 złotych za miesięczna kurację
a sibotrim i adpiex mają cenę podobną bo oba są generykami (i nie jest to synonim podróbki)

pozdrawiam
kasia

 
Brałam Meridię
I już więcej jej nie kupię. Czułam sie fatalnie. Nie spalam całe noce, byłam ciągle pobudzona. Wystarczały mi 2 godziny snu na dobę!! Oprócz tego mdliło mnie po jedzeniu, wymioty jak się zdenerwowalam i jak bylam głodna. Mój mąż miał mnie serdecznie dość. Mialam wszystkie skutki uboczne, o których pisali na ulotce. Najgorsze ze wszystkiego było ciągłe napięcie i nerwowość. Byłam w tym okresie nie do zniesienia.
Schudlam niewiele i lepiej znosłam dietę Cambridge. Wymaga wiele wyrzeczeń, ale czulam sie lepiej i efekt był większy. Meridia-4 kg, Cambridge-12 kg.
jednak nie odradzam Meridii, bo moje koleżanki nie miały tylu skutków ubocznych i w takim nasileniu.
meridia nie jest dla wszystkich :(
 
reklama
to jak polecacie Adipex???

ja mam ponad 40kg do zrzucenia i wybieram sie do lekarza aby mi cos zapisał

nie mam specjalnie pieniedzy a czytałam ze adipec za ponad 60zł jest

co w sumie polecacie bo juz mam mątlik w glowie a na rozmowe z lekarzem wole byc jakos zorientowana
 
Do góry