reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

reklama
A napiszecie mi jak to jest z karmieniem dzieci na mleku 2? Bo ja ciemna jestem :-( Od dziś Aluś pije tylko 2...i nie wiem jak go karmić, żeby nie przekarmić :no: Dostał 1 posiłek o 5.30 (200ml) i jak teraz? Kiedy dać? Ratujcie :-(
 
A napiszecie mi jak to jest z karmieniem dzieci na mleku 2? Bo ja ciemna jestem :-( Od dziś Aluś pije tylko 2...i nie wiem jak go karmić, żeby nie przekarmić :no: Dostał 1 posiłek o 5.30 (200ml) i jak teraz? Kiedy dać? Ratujcie :-(

niby takie mleko to juz 3 razy dziennie.. ja bede robic tak ze z samego rana mleko dajmy na to o 6 pozniej po 9 deserek pozniej dostanie po 12 obiadek po 15 deserek o 18 mleko i pozniej o 20 kaszke w mleku.
mam nadzieje ze ten schemat mi poleci...
choc ja ci powiem tak ze moja braowa z Kacperkiem nie miala problemu jak przeszla na 2 i teraz na 3!
on sie tak nauczyl zreszta dla niego mleko jest BE!!!
zje rano po poludniu i przed senm a w dzien wypelnia to deserkami obiadkami ! wyobrazcie sobie ze onostatnio zjadl 2 cale ugotowane jajka na twardo! ja zjem 2 i mam dosc a on jeszcze zajadl to ziemniakami!
 
niby takie mleko to juz 3 razy dziennie.. ja bede robic tak ze z samego rana mleko dajmy na to o 6 pozniej po 9 deserek pozniej dostanie po 12 obiadek po 15 deserek o 18 mleko i pozniej o 20 kaszke w mleku.
mam nadzieje ze ten schemat mi poleci...
choc ja ci powiem tak ze moja braowa z Kacperkiem nie miala problemu jak przeszla na 2 i teraz na 3!
on sie tak nauczyl zreszta dla niego mleko jest BE!!!
zje rano po poludniu i przed senm a w dzien wypelnia to deserkami obiadkami ! wyobrazcie sobie ze onostatnio zjadl 2 cale ugotowane jajka na twardo! ja zjem 2 i mam dosc a on jeszcze zajadl to ziemniakami!

Spoko tylko że Aluś to nie Julka i on nie chce jeść tyle ;/;/;/ on mi 4 łyżeczki zje i woła o mleko ;/;/;/
 
Spoko tylko że Aluś to nie Julka i on nie chce jeść tyle ;/;/;/ on mi 4 łyżeczki zje i woła o mleko ;/;/;/

no wlasnie tak tez sobie pomyslalam...... hmmmmm

a w ogole neich mi ktos powie czy m to mleko bebilon 2
BEBILON 2 MLEKO NASTĘPNE - 800 g
rozni sie od tego bebilon 2
Bebilon 2 Mleko następne 800 g - dla dzieci - diety dla dzieci - mleka i odżywki -
oprocz tego ze na jednym pisze ze po 4 miesiacu a na drugim zepo 6 miesiacu!

czym spowodowane jest ze 2 te same mleka podaje sie w roznym wieku?
 
Chce mu cos dac to pluje tym...

nie wiem co doradzic wiemtylko ze dawalabym mleko na zadanie czyli tak jak do tej pory jesli po 4 godzinach glodna to daje...
na pewno ktos madrzejszy bedzie niz ja bo ja to glupol jestem i nie wiem co doradzic Ci..a sa dziewczyny ktore na pewno lepiej wiedza niz ja.. wiec trzeba czekaz az sie pojawia i doczytaja.
 
reklama
Dałam mu 100 ml mleka, bo by mi się zaryczał - oczywiście je z apetytem, aż się trzęsie...
 
Do góry