reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

reklama
Pomogłam mu zrobić kupę :-( Nie mógł wycisnąć i zielona jest...

Na mleko nastepne powinno sie przechodzic stopniowo:tak:czyli jednego dnia jedna miarka,drugiego dnia wiecej,3 jeszcze wiecej itd:tak:mleko nastepne rozni sie skladem:tak:jest bardziej syte,jest mocniejsze jesli dobrze pamietam:tak:dlatego moga wystapic problemy brzuszkowe.
 
Ostatnia edycja:
Z tego co jest w tej tabeli to tak;-) Bo w sumie według norm karmienia dopiero w 5 miesiącu rozszerza się dietę niemowlaka:tak:
Ale wiadome tez że wszystkiego poważnie się nie traktuje, co jest napisane;-) Ja w życiu bym masła nie dała do zupki.
 
mojemu tez juz rozszerzyłam diete.bylismy wczoraj na szczepieniu i pytałam o glutem, pediatra powiedziała, że po 6 miesiacu, mamy dawać troszke.
moj jadl gruche, morele, jabłko i wczoraj kilka lyzeczek jabłko z winogronami i ryzem.
 
Jest jakiś Maluszek, który oprócz mleczka niczego jeszcze nie próbował? Moja Mała jest cyckowa i tylko lizała kiedys jabłko i chlebek, ale zaczniemy coś podawać dopiero za 2-3 tyg
 
reklama
Jest arabello- a właściwie do dzisiaj był:) My dziś po raz pierwszy jadłyśmy kaszkę, oprócz tego nic. A kaszka poszła na wieczór bo moje słońce chyba się nie najadało, za mało miałam mleka na kolację dla głodomorka
 
Do góry