reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

ta interpretacja mi sie podoba :-) bo troszke się tym szpinakiem wustraszyłam, a chciałabym wprowadzić Zosi zanim pozna inne smaki, bo potem to zapewne nie zechce ... Ja mam awersję z czasów komunistycznego przedszkola, gdzie sie dostawało na talerzu zieloną breję ... makabra ... do tej pory nie mogę przełknąć szpinaku, mimo, że próbowałam wielokrotnie, łącznie z oszustwami typu lasagne, pierogi itp. NIe da rady.
Jeśli córeńka odziedziczyła awersję to będzie nieciekawie
 
reklama
ta interpretacja mi sie podoba :-) bo troszke się tym szpinakiem wustraszyłam, a chciałabym wprowadzić Zosi zanim pozna inne smaki, bo potem to zapewne nie zechce ... Ja mam awersję z czasów komunistycznego przedszkola, gdzie sie dostawało na talerzu zieloną breję ... makabra ... do tej pory nie mogę przełknąć szpinaku, mimo, że próbowałam wielokrotnie, łącznie z oszustwami typu lasagne, pierogi itp. NIe da rady.
Jeśli córeńka odziedziczyła awersję to będzie nieciekawie

Mam dokładnie taką samą awersję z tego samego powodu :( I nei tylko do szpinaku, ale do wielu innych rzeczy :)
 
Lula zjadla wczoraj caly sloiczek deserku jagodowego hehe... no i problemu z kupa nie ma.. cisnie troszke mocniej ale nie wkurza sie no i kupka jest fajna taka plastelinkowa i kuleczki....
nie sadze bym musiala rezygnowac z jagod tak jak mi doradzilyscie ostatnio... jakies 3 tyg przerwy od nich miala i nadal kupka jest taka sama no a przeciez wiemy ze jagody sprawiaja ze ta kupa jednak robi sie duzo twardsza.. grunt ze kupa jest dziecko ja ladnie robi i nie placze.. ewentualnie bardziej czerwone na buzi gdy cisnie :D:D:D:D:D:D

Jak moja Hania raz mocniej cisnęłą (kilka podejść) to od razu uznałam, że zatwardzenie i kupka włąsnie była taka plastelinowa z kuleczkami. Jednak jakby sie zrobiła z tego powodu czerwona na buzi to pewnie od razu leciałabym po sok z jabłek aby jej pomóc zresztą wtedy też jej podałam herbatko-sok (jabłka i koper włoski).
Hania co prawda nie miała problemu z kupką po jagodach, ale po tym szpinaku. A może to dlatego że dzień wcześniej dostała zupkę marchewkową, a na drugi dzień szpinak. Jednko i drugie może trochę zapychać...
a teraz chyba bo brokułach albo po glutenie wyskoczyła jej na buzi i pleckach taka plamka, zdjecia nie zrobie bo i tak tego nie bedzie widać. Jest to taka zmiana skórna, jakby suche, albo podrażnione... zaprzestałam wiec podawania nowości. Nie wiem tylko co dalej z tym glutenem podawać czy nie podawać :eek: Jak wygląda neitolerancja glutenu?
 
,
Mexi i mój Piotrek czasami tak mało zje ale ja mu zawsze po kaszy czy kleiku podaję cyca bo dzieciom po takim jedzonku chce się pić:tak:

Ja też się staram. Ale ona nie zawsze chce. Bo jak się już naje, to nie ma chęci na cyca. Dzisiaj tak miałam. Wypiła 180 ml kleiku i cyca już nie chciała. Ale potem z reguły mam tak, że obudzi się za godzinkę i chce popić. PEwnie dziś też tak będzie.
 
J
a teraz chyba bo brokułach albo po glutenie wyskoczyła jej na buzi i pleckach taka plamka, zdjecia nie zrobie bo i tak tego nie bedzie widać. Jest to taka zmiana skórna, jakby suche, albo podrażnione... zaprzestałam wiec podawania nowości. Nie wiem tylko co dalej z tym glutenem podawać czy nie podawać :eek: Jak wygląda neitolerancja glutenu?
Poczytaj sobie
Alergia na gluten
 
Jak moja Hania raz mocniej cisnęłą (kilka podejść) to od razu uznałam, że zatwardzenie i kupka włąsnie była taka plastelinowa z kuleczkami. Jednak jakby sie zrobiła z tego powodu czerwona na buzi to pewnie od razu leciałabym po sok z jabłek aby jej pomóc zresztą wtedy też jej podałam herbatko-sok (jabłka i koper włoski).
Hania co prawda nie miała problemu z kupką po jagodach, ale po tym szpinaku. A może to dlatego że dzień wcześniej dostała zupkę marchewkową, a na drugi dzień szpinak. Jednko i drugie może trochę zapychać...
a teraz chyba bo brokułach albo po glutenie wyskoczyła jej na buzi i pleckach taka plamka, zdjecia nie zrobie bo i tak tego nie bedzie widać. Jest to taka zmiana skórna, jakby suche, albo podrażnione... zaprzestałam wiec podawania nowości. Nie wiem tylko co dalej z tym glutenem podawać czy nie podawać :eek: Jak wygląda neitolerancja glutenu?

ale ona zawsze robi sie czerwoan jak robi kupke... robi taka smeiszna minke zaraz trzasne jakas fotke.... tylko te zdj to bedzie jak byla mala bo aktualnie nie trafilam robiac zdjecie by zaczynala cisnac:):):)
i u niej to normalne to nie jest zaden problem dla niej...



Uploaded with ImageShack.us
 

dzięki za link, poczytałam i stwierdzam że to chyba nie jest gluten. Przejrzałam też nasz wątek o alergiach raczej jest to coś o podłożu alergicznym czyli brokuły podpadają i mleko bebiko (kilka dni temu poza kaszką starałam sie wprowadzić jeszcze jedną butelkę sztucznego mleka).
ok, nie zaśmiecam już tego wątku alergenami
 
DZiewczyny a czy po innych posiłkach niż mleko też trzeba dziecko odbijać?
 
reklama
Można cycucha podać na chwilę..najpierw przecież leci picie..Tomek niestety nie chce pić wody ani niczego..

Hi hi a ja przeczytałam "dopajać" :)
 
Do góry