reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

dzis proba z marchewka i ziemniakami - przeszla w miare dobrze /wg mnie tez to tragiczne nie bylo!!/

i mam jeszcze do was pytanie - w rossmanie kupilam sloiczki z obiadkami zawierajacymi miesko !! i byly po 4 miesiacu ... co o tym myslicie ??

My ten zestaw marchewka+ziemniak testujemy jutro. Ciekawe, czy zasmakuje małej?

Co do mięska po 4 m-cu to hmmmmm dziwne jak dla mnie. Chyba można po skończonym 5 zacząć podawać i to też, jeśli się wcześniej już inne smaki wprowadziło. Ja jeszcze zamierzam podać trochę innych rzeczy a potem i mięsko dołączymy :-).
Wiecie co mnie też zastanawia- z reguły są w tych słoiczkach mięska białe (że niby łagodne), ale lekarze też radzą dawać czerwone (tylko nie wiem od kiedy), bo z kolei mają dużo żelaza. A ja nie widziałam słoiczka z czerwonym. Choć w sumie aż tak się jeszcze nie rozglądałam za tym.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jakie owoce i warzywa scalaja kupke a jakie rozluzniaja?
Wiem ze ktoras gdzies o tym pisala ale nie moge znalesc:no:

My narazie spróbowaliśmy kaszke bananowa i kaszke malinowa.
 
dzis proba z marchewka i ziemniakami - przeszla w miare dobrze /wg mnie tez to tragiczne nie bylo!!/


i mam jeszcze do was pytanie - w rossmanie kupilam sloiczki z obiadkami zawierajacymi miesko !! i byly po 4 miesiacu ... co o tym myslicie ??

w niemczech mają inny program żywienia niemowląt i może to z tego wynika, to , że mają inn wiem, ale czy to z tego wynika nie wiem
 
Dziewczyny powiedzcie mi jakie owoce i warzywa scalaja kupke a jakie rozluzniaja?
Wiem ze ktoras gdzies o tym pisala ale nie moge znalesc:no:

My narazie spróbowaliśmy kaszke bananowa i kaszke malinowa.

jest to napisane na słoiczkach i reklamówce hippa:

rozluźnia:jabłko, gruszka, brzoskwinia, morela, sliwka, jablko z bananem i brzoskwiniami,krem ze szpinaki z ziemniakami,
normalizuje: jablko z bananem, banan z brzoskwinia, banan z morela, dynia z ziemniakami
zestala:marchewka,marchewka z ziemniakami,banan, marchewka z jablkiem
 
Mój Szymek dalej nic nie je...ale jak dzisiaj zobaczył całe jabłuszko to nam porwał i zaczął oblizywać!!!!SZOK!!!!!To szybko, utarliśmy mu ociupinkę i dalej łyżeczką..a gdzie tam plucie i plucie...jak dostal znów do oblizywania jabłko przyssał sie jak glonojad do niego..i o co tu chodzi????Czasami, gdy nasz podręczny przyjaciel odmawia posłuszeństwa, gdy przestają działać niektóre przyciski, albo reaguje dopiero po silnym naciskaniu na poszczególne przyciski, w większości przypadków lekiem na całe zło, jest prosta czynność naprawcza, którą możemy wykonać samodzielnie. W pierwszej koleności należy jednak sprawdzić baterie, które należy wymieniać okresowo (jeden komplet baterii nie powinien być używany dłużej niż sześć miesięcy). Najtrudnieszym etapem i jednocześnie wyzwaniem dla naszych zdolności manualnych jest demontaż naszego urządzenia. Aby dostać się do jego wnętrza, należy pozbyć się ewentualnych śrubek mocujących, a następnie przy pomocy małego wkrętaka, podważając plastikowe zaczepy obudowy (zatrzaski), delikatnie rozłączyć połączone części obudowy. Wprawne ręce dokonają takiej czynności bez użycia narzędzi, naciskając obudowę palcami w odpowiednich miejscach. Z uwolnieniem laminatu (płytki drukowanej z całą elektroniką) oraz samej klawiatury z przyciskami, nie powinniśmy mieć większych problemów. Te dwa bowiem elementy należy teraz poddać krótkiej kąpieli w ciepłej wodzie, przemywając lekko namydlonym pędzelkiem (mydło rozpuszczone w wodzie stworzy odczyn zasadowy, który będzie doskonałym neutralizatorem dla kwaśnego środowiska przewodzącego, powstałego na naszych elementach w efekcie normalnej eksploatacji). Po przepłukaniu, należy wytrzeć wstępnie nasze elementy bawełnianą ściereczką, a potem wysuszyć, aby szybko pozbyć się resztek wody z miejsc niedostępnych. Po tym zabiegu składamy urządzenie w całość, dbając o to, aby "elektrody - sprężynki" znalazły się we właściwym miejscu i zapewniły skuteczne połączenie z odpowiednimi biegunami baterii. Proces przemywania wewnętrznych części pilota jest skuteczną metodą na większość jego dolegliwości, jednak musimy pamiętać, aby nie używać do tego celu żadnych specyficznych środków, takich jak alkohole czy rozpuszczalniki. Nakrecilismy filmik jak sobie sam rece taty z jabłkiem pchal do buzi..ale nie umiem wstawiac:-(((
 
Ostatnia edycja:
Lilijka to niezły numer , hehe :))) Najlepiej założyć konto na youtube wrzucić ta filmik i zwyczajnie dać do neigo linka :)))

My po testach dyni z ziemniaczkami (bez zbytniego entuzjazmu, ale wszamał cały słoik), szpinaku z ziemniakami (potwornie mu nie smakowało, zreszta trudno sie dziwić, ohydztwo bleeeeeee) ale połączyłam połowę słoiczka szpinaku z połową słoiczka marchewki i jakoś przeszło mu przez gardło :)) Co za marchewkowe dziecko!
 
dzis proba z marchewka i ziemniakami - przeszla w miare dobrze /wg mnie tez to tragiczne nie bylo!!/


i mam jeszcze do was pytanie - w rossmanie kupilam sloiczki z obiadkami zawierajacymi miesko !! i byly po 4 miesiacu ... co o tym myslicie ??

ja podaje juz jakis czas miesko..a od kilku dni Julka wcina juz obiadki po 5 miesiacu
 
reklama
Do góry