reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Piotruś też wcina chlebek z masełkiem, domowym powidłem/dżemem w niewielkiej ilości :tak:

Kupiliśmy właśnie puszkę Nan 3 Active :tak: Zobaczymy, jak Piotruś zareaguje na nowe mleczko, czy wogóle będzie jakaś różnica ;-):-)
 
reklama
witam u nas podobnie coraz czesciej hubcio jada dorosle jedzonko i bardzo mu smakuje :-) obawialam podac mu sie cos z doroslego talerza bo jak skonczyl miesiac to mnie pediatra wystraszyla ze ma skaze bialkowa teraz pije normalne mleko modyfikowane i wcina danonki ale skazy nie widac oby tak dalej:tak:
 
Ja wczoraj dałam Szymkowi dwie małe kromeczki bułki z masłem (dla ludków ze skazą) i nawet mu smakowało. Na początku sprawdził dokładnie czy nie chcę go otruć przypadkiem:-D a potem wcinał równo. No i do teraz nie ma wysypki więc chyba w bułeczkach nie ma zbyt wiele mleka / jajek:-D.
Dzisiaj będę gotowała mu obiadek (rutynowo, ostatni się skończył) i do części chce dodać troszkę cielęciny (do tej pory od czasu pojawiania się skazy był królik i indyk), może się nie uczuli... mam nadzieję

A u nas w nocy (jak się obudzi a ostatnio jest całkiem nieprzewidywalny) mleko i o niczym innym nie ma mowy bo się wybudza i jest zły:-(
 
słyszałam, że tak małe dzieci nie powinny jeść danonków ze względu na dużą zawartość cukru i wapnia, nawet na reklamie są przedszkolaki; lepiej dać Bakusie lub tego typu serki ale to później koło roczku, ja w każdym razie nie daję żadnych mlecznych przetworów chyba że od nas szczyptę białego sera;-)
 
słyszałam, że tak małe dzieci nie powinny jeść danonków ze względu na dużą zawartość cukru i wapnia, nawet na reklamie są przedszkolaki; lepiej dać Bakusie lub tego typu serki ale to później koło roczku, ja w każdym razie nie daję żadnych mlecznych przetworów chyba że od nas szczyptę białego sera;-)

tez tak slyszalam i jeszcze moja cora nie dostaje w ogole serkow.
czekam regulaminowo do tego 11 miesiaca kiedy moze chyba juz zaczac dostawac nabial w postaci np. jogurtu i wlasnie chyba serka

Ile razy dziennie dajecie dzieciaczkom mleko i ile ml?

u nas wyglada to teraz tak:
06.00 200ml mleka
09.30-10.00 kaszka na gęsto z 150ml mleka
13.00 deserek z 60ml mleka
19.30 220ml mleka

razem: 630ml

podejrzewam, ze rano moze zjadlaby nawet wiecej, bo wypija butle do dna, musze wiec przygotowac wiecej i sprawdzic
 
reklama
Do góry