reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MENU naszych marcowych pociech

Moje mleko też jest lepkie :tak: Więc chyba słodkie :-)

Wczoraj pediatra powiedziała, że jak chcę, to mogę po karmieniu podawać małemu butlę - jeśli będzie chciał, to znaczy, że nie dojada.. No cóż - zaraz się przekonamy :-)
 
reklama
Właśnie mały dostał Bebiko :tak: Wiecie, ile zjadł?? Prawie 100 ml :szok: A dopiero co wisiał na cyckach :baffled:
Teraz po każdym karmieniu będę mu dawać, jak tylko będzie chciał :tak:
 
debiutanko- ja kosztowałam swojego mleka, chociaż strasznie dziwnie się z tym czułam:)) Słodkie jest i w zasadzie bez smaku. Smakowało mi trochę jak taka zaprawka z mleka z której potem robi się budyń. W każdym razie nic specjalnego moim zdaniem;) Nie wiem czemu tym naszym maluchom to tak smakuje. Heh.. A w zasadzie wiem.. nie znają na razie czegoś lepszego;))

Też , dziewczyny, zauważyłam, że młody mniej je. Zwłaszcza w nocy. To znaczy budzi się jak zwykle- ale przy cycku wisi tylko parę minut- max 5 lub 10. A potem zasypia jak kamień i go dobudzić nie mogę.

Hmmm... i doszłam do wniosku ( przy udziale bardziej doświadczonej koleżanki), że to prężenie i wrzaski przy cycku to musi być kolka. Powtarza się to od pewnego czasu od ok 11- 15. A potem już ładnie je i się uspokoja. Więc pewnie to musi być kolka. Ciekawe odkrycie w 8 tygodniu życia dziecka;)) Spostrzegawcza matka ze mnie;)

Pozdrawiam cieplutko
Kaskada
 
Kaskada - u nas jest to samo, prężenie przy cycku, puszczanie, łapanie - ale ja niedopuszczam myśli ze to kolka :szok:
 
dziewczyny mam pytanie...:baffled:
CZY TO PRAWDA ze dzieci karmione TYLKO BUTELKA nie maja kolek?:confused::eek:

albo tylko piersią, chodzi mi o ujednolicenie pokarmu...:confused::confused::confused::confused:
??????????????????????????????????????????????????????????????????????
ja Laurę karmie głównie piersią, czasem dostaje "anty kolkowy" Nutramigen:eek::baffled: i ma kolki:wściekła/y::zawstydzona/y:
ale nie wiem czy to ze tak płacze nie ma tez zwiazku z tym wezłem chłonnym i bolacym brzuszkiem od zelaza wiec to kolki razy 100:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kaskada - u nas jest to samo, prężenie przy cycku, puszczanie, łapanie - ale ja niedopuszczam myśli ze to kolka :szok:
u mnie dzisiaj był taki cyrk po kąpieli:szok: oby to nie kolka:szok:

ogólnie to Natalka tak wyjada mi z piersi że są puste:szok: wczoraj popędziłam po herbatkę na zwiększenie laktacji bo moje piersi nie dają już rady z produkcją mleka:szok: :szok: dobrze że jest ta butelka raz dziennie bo dziecko byłoby głodne :oo:
 
ogólnie to Natalka tak wyjada mi z piersi że są puste:szok: wczoraj popędziłam po herbatkę na zwiększenie laktacji bo moje piersi nie dają już rady z produkcją mleka:szok: :szok: dobrze że jest ta butelka raz dziennie bo dziecko byłoby głodne :oo:


Zgodnie z teorią książkową to dziecko nie byłoby głodne, gdyby nie dostawało dodatkowej butli - "produkowałabyś" więcej mleka, zwiększa się zapotrzebowanie dziecka na pokarm to zwiększa się laktacja - tylko trzeba na to czasu (dwa, trzy dni).
 
Zgodnie z teorią książkową to dziecko nie byłoby głodne, gdyby nie dostawało dodatkowej butli - "produkowałabyś" więcej mleka, zwiększa się zapotrzebowanie dziecka na pokarm to zwiększa się laktacja - tylko trzeba na to czasu (dwa, trzy dni).
wiesz Ewa za nim zdecydowałam się o dawaniu butelki raz dziennie to już miałam mało pokarmu:tak: mam nadzieję że się wszystko unormuje bo chce karmić piersią nie wyobrażam wstawania w nocy i szykowania mleczka:baffled: no przynajmniej teraz;-)
 
reklama
Moja Wiki też się pręży, ale po Espumisanie jej przechodzi. Napady ma wieczorami więc do wieczornego mleczka parę kropel daje i jest spokój.
 
Do góry