reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

reklama
no i mam go :-) kosztował 10,90

"szwajcarski bulion warzywny bezglutenowy BIO
Składniki: hydrolizowane białko roślinne, skrobia ziemniaczana, sól morska, olej palmowy, warzywa 10% (seler, cebula, marchew, por), maltodekstryna, przyprawy (kurkuma, biały pieprz, czosnek, kwiat gałki muszkatolowej i gałka), pietruszka, lubczyk.
Produkt bezglutenowy, bezmleczny, nie zawiera drożdży"

Rubi poczytaj o oleju palmowym ze to bardzo szkodliwy skladnik. Nie wiem czy mialas okazje czytac gdzies o Ramie margarynie- ze wlasnie zawiera olej palmowy- i ze jest to skladnik ktory zostaje wycofywany ze wzgledu na efekty uboczne. Znajde ten tekst to wkleje.
 
Moje dziecko strajkuje jeżeli chodzi o obiadki. Tylko bułki by jadła, bo może sama.
Oprócz brokuła i kalafiora co mogę jej jeszcze dać do samodzielnego spożycia?
Dziś ugotuje jej marchewki w całości ale na tym moje pomysły się kończą:(
 
Moje dziecko strajkuje jeżeli chodzi o obiadki. Tylko bułki by jadła, bo może sama.
Oprócz brokuła i kalafiora co mogę jej jeszcze dać do samodzielnego spożycia?
Dziś ugotuje jej marchewki w całości ale na tym moje pomysły się kończą:(

Efe, ja daje ziemniaki ugotowane, jajko cale ugotowane, piers z kurczaka bardzo dlugo gotowana aby byla miekka(rozplywa sie w ustach), ser zolty, robie tosty-chleb+ser, daje ogorka zielonego, buraczek ugotowany.
 
a ja mam bułkę odstawić :-( a tak Moni smakuje...

mamy miesiąc bez glutenu totalnie byc a potem znów dawki ekspozycyjne....czyli powrót do bułki nie wcześniej niż za...5 miesięcy :-( :-( :-(

po co ja jej w ogóle tą bułę dawałam....
 
a ja mam bułkę odstawić :-( a tak Moni smakuje...

mamy miesiąc bez glutenu totalnie byc a potem znów dawki ekspozycyjne....czyli powrót do bułki nie wcześniej niż za...5 miesięcy :-( :-( :-(

po co ja jej w ogóle tą bułę dawałam....

Czyli co Rubi podejrzenie nietolerancji?
 
no trzeba to jeszcze raz sprawdzić....

ponoc 2 kromeczki z bułki to za dużo w stosunku do dawki ekspozycyjnej :-:)-:)-(
 
reklama
no trzeba to jeszcze raz sprawdzić....

ponoc 2 kromeczki z bułki to za dużo w stosunku do dawki ekspozycyjnej :-:)-:)-(
hmmm noa le zeby tak od razy na 5 miesiecy????Pamietam ze Miłosz tez jakis czas miał rózne kupki po róznych pokarmach i własnie jak wprowadzałam gluten to były niezbyt ciekawe ale mu samo przeszło
 
Do góry