reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

Wlasnie o tym wydzielaniu zwiazkow to i ja slyszalam,ale dopiero niedawno.....a Gosi tez odgrzewalam w mikrolali :tak:
A teraz jeszcze sie nie dorobilismy miseczki:-D i odgrzewamy zupki w kubku (szklance z duraleksu):sorry2:ale trzeba bedzie sie i w miseczke niedlugo zaopatrzyc
 
reklama
A ja od wczoraj karmię Jasia w ciemno:baffled: tzn Jula pozrywała mi etykietki ze słoiczków i nie wiem co jest w środku - tyle wiem że z bobovity, ze z mięsem i że bardzo Jasiowi smakują:-D Ale ostatnio pogniewał się na fotelik do karmienia i jemy na kolanach:baffled:
 
Pisałam kilka dni temu o tym, ze dwkrotnie podałam Tosi przysmak na dobranoc z Hippa - czyli kaszkę manną z owocami i po tym moja panna spała bite 6h. Wydaje mi sie ze oni cos do tego dodają. Jakąś melise albo cos w tym stylu. Zrobilam sama manne, na mleku i dodałam owoce. Mloda zjadla ze smakiem ale efektu 6h nie bylo. Obudziła sie normalnie po 3,5h.
 
Pisałam kilka dni temu o tym, ze dwkrotnie podałam Tosi przysmak na dobranoc z Hippa - czyli kaszkę manną z owocami i po tym moja panna spała bite 6h. Wydaje mi sie ze oni cos do tego dodają. Jakąś melise albo cos w tym stylu. Zrobilam sama manne, na mleku i dodałam owoce. Mloda zjadla ze smakiem ale efektu 6h nie bylo. Obudziła sie normalnie po 3,5h.

Ale jeżeli coś dodają, melisę czy cuś, to muszą to uwzględnić na etykietce...chyba...:confused:
 
Ja mam miseczkę z Tommee Tippee plastikowa to problemu chociaż nie mam ale i tak nie podgrzewam w mikrofalówce.
jak juz pisalam podaje Emi na noc kaszke zeby lepiej spala. No i wczoraj skonczyla mi sie jedna zwykla owocowa z bobovity (kupuje takie juz z mlekiem) i otwarlam kaszke mleczna-bananawa na noc z bobovity. Jak tylko otwarlam to juz widzialam ze jest inna. Wczesniej tez mialam bananowa ale ladnie pachniala i byla biala a ta smierdziala jak dla mnie i byla zolta no a jak zrobilam to mi sie skrubczyla no i mala musiala zadowolic sie zwyklym mlekiem. Bylo fuuu
 
Wlasnie o tym wydzielaniu zwiazkow to i ja slyszalam,ale dopiero niedawno.....a Gosi tez odgrzewalam w mikrolali :tak:
A teraz jeszcze sie nie dorobilismy miseczki:-D i odgrzewamy zupki w kubku (szklance z duraleksu):sorry2:ale trzeba bedzie sie i w miseczke niedlugo zaopatrzyc

Ja niby mam miseczke ale i tak robie małej kaszke z owocami w butelce i z butelki łyżeczką albo obiadek to ze słoiczka bo jak przekładam tylko do mineczki to oprócz tego zę wkłada całe rączki do miseczki to potrafi tak walnąc w tą miseczkę że miska laduje na podłodze a jedzenie na szafkach i ścianach:baffled:
 
Witam mamusie :)
Moja maluda ma prawie 7 miesiecy i od prawie 3 karmie ja z miseczki... ale nigdy nie podgrzewam jej w mikrofali... mam te male miseczki dla dzieci choc szczerze powiem ze nie wiem z czego sa ;/ ale zawsze podgrzewam zarciuszko dla mojej niuni na goracej wodzie - tzn wkaldam jej miseczke w druga z wrzatkiem i chwilke czekam az sie podgrzeje! na pewno dluzej to trwa niz w mikrofali ale wydaje mi sie zdrowo.

a co do paluszkow w miseczce to tez to juz przerabialysmy...ale coz... staram sie uwazac ;P
 
reklama
ja tez mam miseczke z TT taka : Tommee Tippee MAGICZNA MATA + MISECZKA zestaw NEW (897793597) - Aukcje internetowe Allegro
Nie ma mozliwosci jej wywrocenia a i bez podstawki wygodnie mi w niej serwowac jedzonko. Co do podgrzewania jedzenia to przyznam, ze mikrofalowka jest najwygodniejsza, chociazby do szybkiego zagotowania wody mineralnej na kaszke czy do herbatki. Mam tez najzwyklejszy podgrzewacz do butelek -->> PODGRZEWACZ 10w1 firmowy SISI PROMOCJA TYLKO TERAZ (905218419) - Aukcje internetowe Allegro
i przyznam ze to jedna z najbardziej praktycznych rzeczy dla malucha jaka kupilam. Latwo i szybki podgrzewam w nim sloiczki, albo sterylizyje smoczki i butelki.
 
Do góry