reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

hejka

agnieszka a co u was jak przygottowania do przeprowadzki?
Kinga przygotowania do przeprowadzki idą do przodu małymi kroczkami.Ogólnie nie lubię przeprowadzek ale na tą przeprowadzkę bardzo się cieszę:)Za nie całe 2 tygodnie odbieramy klucze.8 września biorę 1 dzień urlopu aby ogarnąć wszystko w nowym mieszkanku.

Anetko zdjęcia z wakacji super!:)
hmmm o jakim sporze mówisz...?ja nic nie pamiętam hehe było minęło i dobrze jest jak jest heh :)

marta100 właśnie jak ciąża?odezwij się:)

U nas wszystko ok tylko leciutko szwankuje nam zdrowie a najbardziej u Alana.W niedziele gorączka osiągnęła prawie 40 więc pojechaliśmy szybko do szpitala oczywiście gorączkę zbijać mamy paracetamolem a po wizycie u specjalisty okazało się że Alan ma zapalenie górnych dróg oddechowych i dostał antybiotyk.Dziś jest już lepiej bo gorączka ustąpiła,został tylko kaszel i katar.
A tak poza tym to praca,dom i zbliża się u nas długi weekend bo mamy bank hollidey w poniedziałek także szykują się 3 piękne dni które chcemy oczywiście wykorzystać jadąc na wycieczkę.

A co u was kobietki?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
reklama
Antka żadnego sporu nie było coś Ty ja bym tego nawet tak nie nazwała:no:;-) tak jak aga napisała było mineło i teraz jest ok:tak: koleżanka atra już nie chce z nami rozmawiać widzę że wykasowała wszystkie wpisy swoje. To była jej decyzja.

Aga wiem wiem że cieszysz się na tą przeprowadzkę, ja nawet się cieszę z wami:-p
Zdrówka dla Alanka życzę, biedaczek... no i udanego weekendu jak najbardziej:-)

U nas od września zaczną się imprezy co weekend!:rofl2::-) sie bedzie działo heh
 
Witaj Kamillaa
Fajnie że chcesz do nas dołączyć:)Napisz coś o sobie:)

...a co do atry to szkoda słów a kasując swoje posty przyznała się do winy i chciała zatuszować dowody przeciwko niej..tyle na jej temat z mojej strony:-/

Kinga to miłe że przeżywasz to razem z nami heh:)Buźka
...imprezy powiadasz...super...aż zazdroszczę.To będzie ciekawy wrzesień:)
 
witaj Kamila:happy: widzę że dopiero co niedawno ujrzałaś II kreski na teście ciążowym, fajnie...:blink: Ja z dzidzią będę bardziej celowała na lipiec sierpień 2010:tak::-) i zobaczymy...
Napisz skąd jesteś:)

Aga no wrzesień imprezowy heh :-D bite 4 soboty. Ale ciesze się bo mi szybko wrzesień zleci:-p

Ja zbieram się z Filipkiem na spacerek własnie
Miłego dnia koleżanki i do napisania pozniej :happy:
 
Witam:-)
Syneczki super fotki:tak:Widać, że wypoczynek udany, pogoda pewnie też? no i nie ma to jak wakacyjna miłość:-D;-)
A ja sie nie odzywałam bo szczerze Wam powiem, że uważam, że nieładnie się Dziewczyny zachowałyście, pokłociłyście się o byle co a finał widze niezbyt miły się odbył. No nic, trudno, widocznie tak miało być. Nie moja sprawa.

U mnie oki, tylko czasu coraz mniej bo zaczęłam przeprowadzkę, no i domek tzreba sprzątać, czasu brakuje, mąż wyjechał i wszytsko na mojej głowie, no a teraz w ciązy to dwa razy szybciej się męczę i za dużo nie zrobię, poza tym musze się oszczędzac.
Kamila witam wśród Mazurskich mam:tak:
 
A ja sie nie odzywałam bo szczerze Wam powiem, że uważam, że nieładnie się Dziewczyny zachowałyście, pokłociłyście się o byle co a finał widze niezbyt miły się odbył. No nic, trudno, widocznie tak miało być. Nie moja sprawa.
Ale że niby kto się nieładnie zachował bo ja nie rozumiem tego??:confused:

Marta no oszczędzaj się oszczędzaj... :tak: też jestem ciekawa jak wam ta przeprowadzka minie i jaki bedzie finał;-) oczywiście mam nadzieje że zdjęcia nam jakieś pokarzesz :-) Pozdrówki

Miłego wieczorku życzę!
 
Ale że niby kto się nieładnie zachował bo ja nie rozumiem tego??:confused:
Patrząc z boku nie wygladało to dobrze, w kazdym razie jak pisałam, nie moja sprawa... nie ma tematu.


No a fotki oczywiście będą:tak: Musicie poczekac jeszcze troszkę na efekt końcowy:tak::-) Troszkę to potrwa bo sprzątanie i przeprowadzka ze względu na mój stan, odbywa się w żółwim tempie:-D
U Was też taka ładna pogoda? Piękny koniec wakacji.
 
Patrząc z boku nie wygladało to dobrze, w kazdym razie jak pisałam, nie moja sprawa... nie ma tematu.
Patrząc z boku jeżeli śledziłaś dyskusję dziewczyn to na pewno zauważyłaś też kto zaczął tą chorą sytuację.. bo gdyby ta osoba tego nie zaczeła to nie było by wogóle problemu do dziś. Owszem, lepiej ten temat już zostawić w spokoju bo bez sensu.


Marta100 ja rozumiem ze teraz to wszystko robisz w żółwim tępię i sie nie dziwie:) Na spokojnie sobie urządzicie domek:tak:
U nas też piękna pogoda. Zaraz wychodzimy na kolejny spacer wieczorny tym razem:happy2:
 
reklama
Marta100 ja oczywiście daleko za murzynami z wszelkimi informacjami...znasz płeć? drugi synek czy może córeczka? i w ogóle imiona wybrane?
Koleżanka z lutego urodziła wczoraj trzeciego synka Miłoszka. Pierwszy Kuba jest już spory facet, drugi Mateuszek tak jak mój Amadeuszek no i teraz Miłoszek. Dwie kolejne z lutego08` są w połowie ciąży i tak im po cichaczu wszystkim zazdroszcze włącznie z Tobą :-p

Aguś a jak u was plany? podejmujecie działąnia ku skmbinowania rodzeństwa dla alanka? :-D

Kinguś Odezwij sie kobieto jedna na gg bo mi znów przepadły wszelakie numery ja nie wiem co za pecha mam niby wysyłam w pamieć i dupa...
 
Do góry